Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...14
Dolů
Téma: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?)
#15609
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Anonie, bud v klidu.Ber to tak, že Jiří mluví jak člověk, kterej neví která bije, nebot nemá s alkoholem problém, ač ho pije.Je přesně jako můj otec, ten pije denně, ale protože chce, ne protože musí a alkoholik je pro něj pouze slaboch, co nedokáže včas zastavit..Nikdy nepochopí víc, já se na něj za to už ani nezlobím

Je to jako vysvětlovat Jirkovi, jaký je to sedět na rožhavenejch kamnech, na který on si sám nikdy nesed.Sice ví, že to bolí, ale nic víc nepochopí, dokud na nich sedět sám nebude.takže to nemá větší smysl, než si přijemně povídat
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15610
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
anoine napsal:
No,tak ja po posledni odpovedi Jirky,v diskuzi" nepokracuji...

Zase jsem řekl něco špatně?
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15611
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jirko,
tvá "moudra" nepropít se k deliriu, atp. to snad ani nemůžeš myslet vážně.Přemýšlím, zda ty osobně nepotřebuješ odbornou pomoc, pokud máš vizi světa, že u kompu sedí hacker a zajímá ho nějaký alkoholik xy!Je to směšné, toto nikoho nezajímá!!!Peníze, t.j. banky, bezpečnost státu, terorismus, ano, tam se mohou do počítaše vlámat hackeři, ale výplody tvé mysli , to je síla. Jen zde strašíš lidi, kteří mají poznamenanou duši alkoholem, mají křehkou psychiku. To, že se chtějí léčit je hodno obdivu, že chtějí mít znovu lidskou důstojnost! Stigma je to v hlavě primitivů, rozumný šéf ocení, když jde někdo dobrovolně na léčbu. A stigma psychiatrie je zase v hlavách lidí, nechci psát přímo nevzdělaných, ale něco v tom smyslu, řekněmě s malým rozhledem. V USA má kdekdo i ze střední vrstvy svého psychiatra, platí si ho, konzultuje s ním problémy!!My už naštěstí nežijeme ve středověku, kdy se s těmito lidmi zacházelo až barbarsky.
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15612
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Petře, některé věci asi opravdu nepochopím. Třeba to, že někdo nemá žádnou stopku. A nejedná se jen o pití, ale třeba o žravost. Já nepochopím, jak se někdo dokáže vyžrat na sto padesát a více kilo. To nemá žádnou stopku? Když váží stodvacet, nedokáže si říct: "Tak a dost! Vypadám, jak prase". To se mu to žrádlo při pohledu do zrcadla neznechutí?
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15613
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
To Danny: raději bez komentáře...
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15614
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Tak mu porad, jak to má udělat
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15615
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jiří, Jusaine Bolt zase nemůže pochopit, jak to že ty nedokážeš zaběhnout 100m pod 10 vteřin si myslí, že seš nákej divnej
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15616
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Co jak má udělat, Petře? Nepropít se k deliriu? Pije spousta lidí. Když jsem ještě pracoval, chlastali tam prakticky všichni. Většina z nich tak, že jsem raději s nimi na žádné akce nechodil. Byl jsem jednou... stačilo. Propuštěn za alkohol byl za celou tu dobu jen jeden. To byl ale beznadějný případ, Klidně přišel do práce namol. Dvakrát mu to prošlo, po třetí letěl. Ostatní fungovali bez problémů. Z práce rovnou do hospody, stihnout svou dávku, ráno do práce. Celá léta. Tak nevím... asi se jim to dařilo nějak kočírovat. I při tom všem jim nebylo všechno jedno.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15617
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
To víš, že stovku nedám pod deset, jako Bolt. Jsem už starý.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15618
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Petre CH dekuji
Danny,nema to cenu.Jinak,Tve prispevky jsem cetla vsechny.Nema smysl,abychom se "potkavali" v tomto tematu.Zkusim "prispet" jinde.Ale vlastne moc nemam co.Tuto diskuzi sleduji uz tak 2 roky.Stale ale do toho "nemam co mluvit".Bohuzel.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter