Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...14
Dolů
Téma: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?)
#15644
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Toto přirovnání se Stalinem či Hitlerem je zcela na místě.Máš pravdu, preventivně berou řidičáky.To by taky mohli preventivně zavírat do klecí (co kdyby se někdo opil a něco provedl?) Ale nejhorší na tom všem je, že maj pouze na ty, kteří se přijdou léčit dobrovolně, protože maj ještě nějakou sebezáchovu..Alkáč, co bude jezdit nalitej, na toho nemaj dokud ho nezastaví pol hlídka..

Jak říkáš, šel jsem se do léčebny tenkrát informovat o možnostech léčby a odešel jsem s tím, že brzy odevzdám řidičák.Tím pádem bych přišel i o práci, to nikoho nezajímalo.Jak řekli, tak se do dvou měsíců stalo.Díky bohu jsem složil psychotesty a dostal potvrzení a řidičák mi nechali, ale byly to nervy.Nechci se už o tom bavit, je to popsáno v jiném článku.

Komouši taky zavírali potenciální nepřátele ještě než kolaborovali
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15645
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Proč ta hysterie,Danny? Pokud registrovaným alkoholikům budeme brát řidičáky, logické je, že s registrací budou velmi, velmi, velmi otálet. Až bude třeba pozdě. Až jako "neregistrovaní" opilci někoho přejedou. Co je lepší?
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15646
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Možná jsi byl tak trochu naivní, Petře. Neber to ve zlém. Jít se ptát na možnosti léčby... Do blázince. Než něco udělám, půl roku hledám informace na netu. Sichr je sichr. Možná jsem tak trochu paranoidní, za každým bukem vidím lumpa, ale jak říkal jeden renomovaný psychiatr: Paranoia není hezká vlastnost, ale pro život je výhodnější, než přehnaná důvěra.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15647
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jirko, já to tušil, ale přítelkyně byla tak hysterická, že jsem to kvůli ní takto podělal..Otec na mě ještě volal z okna, at nikam nejezdim, já ho neposlechl
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15648
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
No jo no. Rodiče se mají poslouchat.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15649
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Když alkoholik nedokončí léčbu, je to špatné. Nechce se léčit, je nebezpečný.Je správné, že mu je zadržený řidičák, udělá přezkoušení, a má ho nazpět.Ovšem, jestliže je v pořádku.Vím, že alkoholik klidně sedne za volant nalitý, ohrožuje sebe, ale hlavně nevinné lidi kolem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15651
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jasně Líbo, to všichni víme.
Takže radši nikam nechodit, nebejt blbej a někde to o sobě řikat a v klidu si jezdit nalitej, jako ostatní pijani.
Zřejmě to bereš podle sebe, ale ne každej alkoholik na tom musí bejt tak blbě jako Ty
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15652
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Milane, a ještě bych mu vzal legitku na MHD.Co kdyby se opil a někoho strčil pod přijíždějící autobus
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15653
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
... a každý alkoholik by měl nosit rolničky, jako malomocní ve středověku, a na čele mít vytetovanou flašku. Společnost musí být přece chráněna.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15654
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Dobry den.Ja s odebiranim RP take nesouhlasim.Ale asi ne tak striktne.Navic,pokud jsem dobre pochopila Libu,po absolvovani cele lecby se RP vraci,ne?Ono to asi bude slozitejsi,pokud nekdo je alkoholik,urcite ma i nektere "rozpoznavaci" schopnosti a jine ovlivnene,navic asi malo alkoholiku nepije denne...Pri epilepsii se take RP ridi nejakymi pravidly .
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter