Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Tak, o Všem
#23340
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 5 měsíce  
Janis, sama přiznáváš, že se děje spousta nového v tvém životě, nestíháš to vstřebat, zpomal.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23382
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 5 měsíce  
Příspěvek od Janis mi připomněl, jak i já čas od času propadám tendenci, vše stihnout, vše dělat dokonale, naložit si co nejvíc snesu, až padnu...
Jako bych chtěla dohnat vše co jsem chlastem zanedbávala, tak začnu, jako blázen, poslyšte: vařit, péct, zavařovat, prát prádlo, věšet prádlo, žehlit prádlo, skládat prádlo, uklízet, chodit na kosmetiku ke kadeřníkovi, holit si nohy,posekat trávník, lakovat nehty, nalakovat lavičku, umývat okna, umýt si vlasy,vyrábět mýdlo, venčit psy, štípat dříví, čistit krb, kupovat dárky, balit dárky ,vyrábět dárky, běhat jen tak, běhat po úřadech, jezdit s autem do servisu, navštěvovat příbuzné, navštěvovat hroby příbuzných, navštěvovat hroby nepříbuzných, číst veškerou literaturu, učit se cizí jazyky atd. ... píšu a lepím si papírky s dalšími úkoly kde se dá, abych snad na něco proboha nezapomněla.
No a pak se začnu hroutit....
Tento stav je pro mě nanejvýš nebezpečný, MÁM vyzkoušeno.
Takže musím rozsvítit červený vykřičník STOP. A zastavit se , uklidnit se a dělat pomalu jen to, co musím, a co mě baví.
Přestat lpět na tom, co bych teoreticky mohla zvládnout. Dřív jsem si k tomu koupila basu píva a jela jsem.
Sice jsem to zvládla, ale byla jsem KO. Jo, a nikdo mi nepoděkoval, jaké že to jsem šikovné děvče, byla jsem ožralá ztrhaná kráva.
Dneska si sednu, uvařim si čaj na nerva, něco si přečtu a pak se uvidí. Vida nic se nestalo.
Nejsem salámistka, která se na vše vys..., ale hodit se do klidu je pro mě číslo JEDNA.
Mějte se rádi....
Džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23386
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 5 měsíce  
Džejn, výborně, tak to je, má být.Jsme jen lidi.Máme se mít rádi.Já také nestíhám, no a?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24966
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 2 měsíce  
Zdravím,
vždycky mně pobaví takový ty kecy, jak jinde to mají dobře nastavené ve společnosti, že se tam ani neopijete, že Vám už nenalijí , když vidí, že máte popito, že je to uvědomělá společnost v té , čí oné zemi...bla, bla, bla...
Pak čtete ve zprávách jak z té či oné země se k nám jezdí sjíždět na alkoholu, švédové, ale nejen od nich, ale i jiné výpravy z jiných zemí vysloveně za alkoholovým oparem k nám. Takže to mají nastavené pouze naoko, páč pak se stejně sjedou jinde)))
Zakazovat alkohol k ničemu nevede, to si musí každý srovnat v hlavě sám za sebe.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24967
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 2 měsíce  
V současnosti stále funguje omezený přístup k alkoholu v severských státech kromě Dánska...

Např. ve finsku mají speciální výletní lodě, které vás odvezou z finských vod (moře) a na té lodi se můžete ožrat do němoty...pak vás zase přivezou zpátky
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24975
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch napsal:
V současnosti stále...
Např. ve finsku mají speciální výletní lodě, které...


Petrch,

..., ktoré hľadajú českého animátora, ovládajúceho * magické oko* alebo *ako zamurovať/zazdít zelenú do krígľa(s pivom)* za zvuku *veksláckej hymny* z *Bony a klid*.

(Roman Skamene ponúka nahrávku *Relax* a bezplatné zaškolenie, aj s klasickým manuálom!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24976
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24979
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 2 měsíce  
Renata napsal:
Stopko,... Když si vemeš jiný národy. Třeba muslimové ty nepijí vůbec a čeho jsou schopny...

Rena,

...so mnou osobne chľastávali arabskí muslimovia - lekári z Libanonu, Tunisan, Afgánec, aj syn ministra z Jordánska. Sú to rovnaké zvery ako každá iná *spitina*!

(Čo oči nevidia - doma nevedia!) ~> taká bola ich odpoveď na moju otázku:
"A čo na to Tvoja viera a korán?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24984
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24994
Re: Tak, o Všem Před 9 rok, 2 měsíce  
Renata napsal:
Je to možný že pijí,ale tají to a mají svou očistu.

Šabľujú vrchnými otvormi, hnačka sa im nevyhýba a hlava im tiež treští ako nám. Kocovinu zvládli tiež bravúrne ~ aj vybíjanie klinom!

Normálna očista - za svetla i potme!
(V súkromí, aj na verejnosti.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter