Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18334
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Vy jste Všeználek Dr.Nešpor,Ghándí,Einstein.......ten je makový,ten zase pil jenom vodu,..no a Enstein byl suchar.Vy jste prostě unikát.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18338
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
No já bych se spíš měla vrátit na základku....zopakovat si pravopis....píšu jak mi zobák narostl no
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18339
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Pavli to je dobrý taky tak píšu s překlepy
Ovšem já byla taky bohém,když jsem pila.Ty myšlenky,ty nápady,které jsem najednou měla díky inspirace,kterou byl chlast.Já sama nad sebou žasla jaký jsem génius a dokonalost sama.Hlavu v oblacích a prdelí jsem se zarývala do hnoje.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18346
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Denně umírají stovky lidí díky alkoholu,"

Ano. Ale v zájmu objektivity je třeba vidět i druhou stranu mince. Kolik dětí se denně narodí díky alkoholu. Nebýt chlastu, lidstvo už by nejspíš vyhynulo. Alespoň jeho nemuslimská část
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18348
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Vy jste prostě unikát."

Jistě. A nejen já. Také vy, Veru, jste unikát. Každý člověk je neopakovatelným unikátem.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18351
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Ty myšlenky,ty nápady,které jsem najednou měla díky inspirace,kterou byl chlast."

No vidíš to. Pak že ne. Ale nesmí se to přepálit. Chce to tak nanejvýš jednu promili. Pak už člověk píše většinou blbosti, které druhý den maže.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18353
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ty uz mas Jirko hodne nad,ze?
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18354
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jiříku já jsem skromná děvucha.Ovšem musila jsem mít všeho hodně.Když už tak už at´to stojí za to.A CO DĚLÁŠ,DĚLEJ POŘÁDNĚ-to mne učili od mala rodiče a já byla velice poslušné děcko.Držela jsem hubu a krok a jela.Tož,synku říkaš jednu?To by nišlo s takym myslenim.ŽE by se děti rodily právě z chlastu jsem neslyšela.Kdysy bylo fůra dětí,nebyla telka ani elektrika,chodilo se spat se slepicemi a noci byly dlouhé.Tož se nedivím.Moje zkušenost sex a alkohol jsou,když jsem pila-tož jsem nemohla protože pití bylo přednější,když jsem nepila,tož jsem též nemohla bo mi bylo blbě.Když byl náhodou sex tak jsem ho nepamatovala-bo bylo okno.Když byl chlap a pili jsme na chut´na sex,tak se zalomil a usnul ještě než k něčemu došlo.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18355
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Ty uz mas Jirko hodne nad,ze?"

Schválně jsem si momentálně dýchl do detektoru. Ukázal hodnotu 0,00. Jestli si myslíš, že jsem furt v lihu, tak se pleteš. Od oběda tu mám rozpité pivo. Už bude asi dost zvětralé.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18356
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Tož to je na hovno, Jano. Takhle chlastat nemužeš. To už z toho chlastu nemáš pak žádnou radost. Jak jsi mohla upřednostnit chlast před sexem? To byl ten chlap tak škaredej? Kurňa, okno. To jsem měl naposled když se mi brácha ženil. Před chvílí byl v televizi MUDr. Nešpor. Já netvrdím, že je blbý, že nemá pravdu ohledně alkoholismu. Samozřejmě má. Ale jak říkám, je divný.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter