Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18357
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
ŽILA JSEM POCTIVĚ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18358
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
A máš z toho radost, nebo tě to štve.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18360
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Víš ani nevím,nějak jsem to přijala.Ale díky minulosti se cítím bohatá na své zkušenosti,které jsem učinila.Které sice bolely ale jsou k nezaplacení.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18361
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Člověk musí přijmout minulost, co mu jiného zbývá. Přesně tak, i zkušenosti, které bolely jsou k nezaplacení. Když už nic jiného, dávají alespoň člověku signál, kudy cesta nevede. A to je důležité.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18362
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Celý život je vlastně škola,pořád je co učit se,zkoušky na ostro.Ty na nás čekají s každým rozhodnutím.Je o pokušení,které odvede od cesty,kterou se kdo vydal.Je svodu- na úkor vlastního svědomí.Je o podlehnutí a tím i přiznání.Nebo o vítězství nad sebou?Je o pokoře,víře a naději.Stejně jako o zklamání,které má každého někam posunout,stejně jako naše vlastní bolest.Je o vztazích,přátelství a lásce.Stejně jako o nenávisti,která nás zabíjí.Celý život,každá událost mne měla něčemu naučit,něco dát-jen to najít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18364
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Máš pravdu, celý život je škola života... a když už člověk jakž-takž zmoudří, je vyškolen, obvykle je na konci a pak následuje jen smrt. Paradox života. Když člověk zakládá rodinu, začíná žít, měl by být nejmoudřejší. Opak je pravdou. Ono vlastně, kdyby hned od samého začátku byl obdařen moudrostí, zkušenostmi které získá později, nikdy by třeba nenašel partnera. Příroda to tak chce, aby v mládí vítězily hormony nad rozumem.
Pokoru ano, tu by měl člověk v sobě cítit. Nemusí být rovnou věřící, ale měl by být pokorným, neboť neví dne ani hodiny...
Nějakou mimořádnou touhu vítězit sám nad sebou necítím, existují totiž i Pyrrhova vítězství. Ale vlastně, teď tak trochu vítězím, zhubl jsem už asi osm kilo, ale jako boj to nevnímám.
Pokud jde o nenávist, to je normální lidský cit. Stejně jako láska. Źe by člověk neměl nenávidět, měl by odpouštět... ono se to lehko řekne. Člověk je bytost nedokonalá, a odpouštět umí jen Bůh. Každopádně spouhlasím, že dlouhodobě se utápět nenávistí, která člověka ničí je nesmysl.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18365
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Fakt nevím, proč vy dva si nepíšete soukromě, myslíte se, že vaše úžasné diskuze zajímají ostatní alkoholiky?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18366
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Třeba jo. Chápeš, mlčící většina.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18368
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Tady to vypadá na velkou LOVE a to je hezký přeci...Fandím!
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18369
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Přeji jim lásku, ale fakt to na tuto diskuzi nepatří.Už tak je tu málo místa.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter