Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18218
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
SODOMA GOMORA
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18219
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Ten Jiri ma ale IQ..."

Každý z nás má nějaké IQ, xxx. Ty také. Někdo 60, jiný 160... rozdíl lze někdy těžko rozeznat.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18220
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"To ani není vtip, Jirko, děti chlastají i v normálních rodinách s rodiči,"

Máš pravdu, Libo. Tzv. společensky pijí. No nevím, jak na tom budou dnešní děcka, až budou v mém věku. Asi se ho nedožijí, když začínají s alkoholem tak brzo a tak naprudko.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18222
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Neprijde mi vubec vtipny delat si srandicky z detskyho alkoholismu.
filipos

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18223
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
To,že rodiče hodně často tolerují alkohol u mládeže je pravda.Hodně lidí a situovaných, se vůbec nezajímá, jak jejich děti tráví volné chvíle a s kým.Nemají na to čas,protože je pro ně nejdůležitější jejich prestiž,jejich práce.Děckám dají peníze a ani je nezajímá jak je jejich potomci využili,za co je utratili.Stejně jako přivírání očí a nalévání alkohu doma při párty,spol.událostech a pod.Neuvědomují si,že si hrají s ohněm,který je může spálit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18224
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Byla jsem v léčebně a žasla nad věkem mladých děvčat.Byly ze všech sociálních vrstev a často převládala dvojí závislost léky-alkohol,drogy-alkohol.Já mohla být v tu chvíli vděčná za tu svoji jedinou a poctivě lety propitou.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18225
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jo jo, mám maminku alkoholičku a už od mala jsem vnímala alkohol v rodině jako zcela normální věc, už od raného věku bohužel... Mám teď problém mámě odpustit, sama jsem alkoholička, takže ji v mnohém chápu a rozumím, jenže...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18226
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jo jo, mám maminku alkoholičku a už od mala jsem vnímala alkohol v rodině jako zcela normální věc, už od raného věku bohužel... Mám teď problém mámě odpustit, sama jsem alkoholička, takže ji v mnohém chápu a rozumím, jenže...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18227
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Nebylo mým cílem dělat si srandu z dětského alkoholismu. To bylo pouhé konstatování faktu. Čím dřív kdo začne pít, tím větší riziko vzniku závislosti u něj hrozí. Já jsem začal pravidelněji chodit do hospod až po vojně. Dnešní děcka chlastají pravidelně i před patnáctým rokem života. A to nemluvím o dalších drogách, kterým často holdují. Marihuana, extáze, dokonce pervitin, to je přece katastrofa! Kde budou ve třiceti? V padesáti?
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18228
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Marti,je to těžké ae dá se to zvládnout i když to bolí nebo právě proto,že to bolí je důležité naučit se odpouštět a pracovat sama na všem tom co jsem nedostávala,co mi bylo upíráno,abys toto mohla právě ty dát svým dětem.A PŘEDEVŠÍM SE DÁ Z TOHO POUČIT.I TAM JESTLIŽE MÁMA POKRAČIJE V PITÍ.VIDĚT TU PROGRESIVITU A PŘIZNAT SI,JAKÉ ŠTĚSTÍ SE MI DOSTALO,ŽE JSEM SE Z TOHO KOLOTOČE DOKÁZALA VYMANIT.
Ono je nejtěžší na těch mladých závislých,že nemají na čem stavět.Protože ten vrchol a sešup přichází velice rychle a příliš brzy,aby mohli učinit sami závěr a získali sami zkušenost.Je pro ně hodně důležité naučit se převzít zkušenosti těch,kteří je lety pití nasbírali.No a moc to neberou.Jsou mladí a nerozvážní a končí často sebevraždou.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter