Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18232
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Samozřejmě, že se snažím mámě odpustit, je jediná koho mám...Ale moc se mi to nedaří, chodím do AA jsem u 4. kroku a prostě se nehnu dál, moc se tím trápím. Děti nechci bojím se že bych jim předala geny... Sama vím, jak trpím.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18233
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
netrap se tím.Pracuješ na tom.4krok je inventura sebe sama máš možnost na to přijít a čím víc o tom budeš hovořit,tím rychleji se to v tobě srovná.Chce to čas a trpělivost.Mi osobně pomáhá chodit i na Al Anon a pracovat také na své spoluzávislosti,která se u mne začala projevovat už v dětství.Táta alkoholik,partner alkoholik-posléze i já totéž.Právě má spoluzávislost mne dostala opět na kolena.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18234
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Chodím i na Al Anon, ale prostě jsem v prdeli. Prostě tu osobní inventuru vůbec nerozdýchávám, poslední dny jen brečím a brečím. Tak snad je to nějaká fáze očištění jinak nevím...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18235
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Marti kdyby jsi chtěla pokecat, rád se s tebou sejdu..Kdyžtak dej vědět, jsem na tom tak nějak,no..kdyt víš
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18237
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Nenuť se do kroků, trošku zvolni, ono to přejde, uděláš ho, je nejtěžší, znám to, zvládneš ho a moc se ti uleví.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18238
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ano, je to očistec, nejsem prostě schopná odpustit věci, který negativně ovlivnili můj život. Ale hlavu vzhůru, jedeme dál, žádný smutky, Peťo nemáš lehký období, vím, uvidíme se čtv.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18239
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Marti,nic si z toho nedělej.Je to těžké přiznat si,že jsem naprosto jiná než jsem si myslela,je to těžké přijmout pravdu sama o sobě a ještě ji zpracovávat a hovořit o ní.Vyplakej všechny bolesti a křivdy,jak si je uvědomuješ,s tím co s tebou každá z nich udělala.Jenom nepropadni sebelítosti,aby tě nestrhla zpět k pití.Uvidíš sama kolik místa budeš mít v duši i v srdci,až se všechna bolest vyplaví.ČÍM JE BUDEŠ CHTÍT NAHRADIT,CO SI ZVOLÍŠ?TO UŽ ZÁLEŽÍ JEN NA TOBĚ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18241
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Sponzorka ti jistě pomůže, dělej ten krok pomalu, pomůže hlavně tobě, objevíš úplně neznámé, zjistíš i , že bylo jinak, než jsi si myslela.....vypiš si to na papír, pomalu, vždy jen něco.....Komu by se chtělo přiznávat svou vinu, omlouvat se...ale opravdu je to pak úleva.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18244
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Oki, tak se drž.P
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18245
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Máte pravdu, že udělat osobní inventuru není žádná lahůdka, chce to pořádně si sáhnout do svědomí. Brrr, dává mi to zabrat, sponzorku mám skvělou, ale moc mi to neulehčuje Je tvrdá, na ní nějaký fňukání neplatí. Krásný den a děkuju za podporu !
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter