Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: zpověď notoričky-varování
#20029
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
To si rozhodně nechej vytetovat. O to víc Ti to bude u popelnice slušet. Smradlavá, ožralá "fešanda" s kérkou.

Nemusíš nikoho přesvědčovat, že si jdeš svojí cestou. Nikoho v téhle své životní, téměř už konečné fázi nezajímáš. Good luck;-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20033
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Stonožko,ze své zkušenosti se tvé mámě vůbec nedivím,že užívá nadměrně léky.Já byla dlouholetou partnerkou alkoholika,můj syn se stal závislý na drogách a já stala závislou na alkoholu.Je šílenství žít s jedním závislým,je bolestné,když bezmocně přihlížíš jak se ničí i tvé dítě.Začala jsem se ničit i já.V reálu jsme všichni utíkali od reality a jeden od druhého,protože jsme neměli sílu ani odvahu včas odejít a začít jinak.Můj partner na to doplatil životem.Syn se zachránil-jen proto,že jsem ho dokázala včas vyhodit z domu.No a já?Možná jsem zůstala právě proto,abych mohla předat své zkušenosti.Možná!Kdo ví?Ale jsem za každou z nich vděčná,i když mne každá z nich bolela.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20034
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
stonozka napsal:
Proč si ... vytetovat na ruku:I do it my way!(Dělám si to po svým!).Uvidím,jestli do toho půjdu,k svátku jsem si až na několik "opic" nic nekoupia.

Skús:
"I'm drunkard-girl!"
(& homeless-Queen)
(Vystihuje to behaviorálnu podstatu javu.)

[... a matka nič nechce vidieť ani vedieť? ]


btw:"Živíš sa vlastnou prácou?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20035
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Financuješ sa sama?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/07/2014 16:17 Provedl: Ja.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20039
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Uživatelce fóra Petra:Smradlavá?Jestli máš na mysli "dech páchne alkoholem",pak ano jinak nee.Ožralá?No,snažím se pracovat tak v nějak funkčním stavu.Ono v ožralým stavu si hodit na rameno např.28kg není moc jednoduchý... Uživateli fóra Ja:Jo,financuju se sama.Jízda načerno nepřichází v úvahu(jezdím na opencard),pití si platím taky sama,někdy mi pivo koupí přítel;když máma potřebuje finanční výpomoc,tak i s tím počítám,takže zvládnu i to.
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20041
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Takže jsi vlastně v pohodě, ne?Denně 11 piv, v ráji u popelnic s přáteli, těšíš se na smrt, "najdeš" plno sběru, podporuješ mamku.....stejně ti nezávidím.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20042
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
To je pohůdka, vybírat popelnice a ještě z toho živit máti, to bych chtěl taky umět
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20044
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
stonozka napsal:
Uživatelce fóra Petra:.. No,snažím se pracovat tak v nějak funkčním stavu.Ono v ožralým stavu si hodit na rameno např.28kg není moc jednoduchý... Uživateli Ja: ...pití si platím taky sama,někdy mi pivo koupí přítel.

Stonožka,
28 kg váži bágl?
11 pív/denne = ÷ 0,5[l] 40° alkoholu.
(takto to vyzerá už inak.)
Koľko je to ÷promile? (3-> 4¿¿¿)

Ak stíhaš platiť réžiu:činžu+inkaso+výpomoc matke, potom nie si opilec ale zázrak.
Po 25-ke organizmus tvorí vo zvýšenej miere tukové bunky - so svalmi končí. Pečeň/Játra fachčí na glykogén.Alkoholdehydrogenáza končí.
Menšia pečeň, menej viazanej vody v tele a po 35-ke nástup menopauzy.
Zvrátiť to môžeš iba Ty a práve teraz!!! Uvažuj, prosím!
Pomoc matke je len naplnením pointy z rozprávky:
"O troch grošoch."
(požičaný grošík vraciaš)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20047
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Stonožka se stydí za svůj život, vylepšuje si svou image aspoň tady, lže sama sobě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20048
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Stonožko,

a chceš s tím něco dělat? Myslíš, že je to OK, jsi s tím takhle spokojená? Ono je celkem jedno, jestli člověk tlačí do hlavy pivo, víno nebo kořalku. Ve všem je ethanol, a ten přepočet od Ja sedí. Já jen nechápu tu Tvojí dedukci po zhroucení a propuštění z Bohnic...Tebe ten stav bavil? Mě odvezli taky a už to nechci nikdy zažít...

Ignatius, 5 dní čistý...
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter