Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...66676869707172...80
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#22154
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Dana + Anoine: Ondřejov je super. Mám tam psychiatra i psychologa:-) Akorát tam nehospitalizují, je tam jenom protialk. skupina + stacionář. + ambulance. Napiš mi, znám tam skvělou adiktoložku, tak tě za ní pošlu na konzultaci:-) Možná Ti poradí s tím Apolinářem líp než já. Napíšu do mejlu.
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22155
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Dana: popř. kdybys chtěla změnit psychiatra v Praze, jestli Ti ten Tvůj neumí zařídit protialk. léčení, tak taky můžu doporučit...můj psychiatr je super. Kdyby nebyl super, tak bych tu už nebyla
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22158
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Kunhuto, nepiš sem o svém soukromí.Na AA se nezpívá, opět lež.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22159
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Anoine: vím, pamatuji si te. Pro me je ten apolinar dostupnější, zkusím tam. Jinak bych měla nastoupit uzkostnackou skupinu, příští tyden schůzka s psych., začínají listopad
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22160
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jorgo, pisnu, az budu mít chvíli. Můj psychiatr ok, ale sám říká, ze nemá se závislost mi vůbec zkušenost a ani v uzkostech me už dal nedovede
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22161
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Ja bych potřebovala podporu. Na pracaku mi to šlo, start super, měla jsem spoustu času. Ted je to režim v 6 vstát, vencit, z prace s jazykem na veste dom, vencit, pes je tu 11 hod sám, takže rano vypadnu v 6:30 a čas mám az v 19:00. Jen jeden den cvičeni, to jsem si vyprosila, ze si ho bere přítel, kt denně maka tak od 5ti do 8mi
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22163
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Asi jsem do te prace nastoupila blbec brzy. Vůbec jsem nebyla silna ve svých postojích. Ani se nenaucila makat na uzkostech. Kdyz jste doma, je to lehčí, naklidite, uvarite, zacvicite, chodíte na terapie. Ted nestíhám
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22164
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Dana: tak to musí z domu asi buď pes, nebo přítel:-)abys měla víc času na sebe. Ne promin to byl pokus o vtip.

Líba: no tak se tam na AA recituje a modlí, to je to samý:) A ty jseš prostě..Líba no:-)))
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22165
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Dano, a když piješ dvě dvojky za večer, tak není to málo na to, aby jsi musela do léčebny? Oni tam možná berou jen ženské, který jakože chlastají. Ty jen decentně popíjíš...podle mě. Tak jestli není blbost, aby jsi se na 3 měsíce nechala někam zavřít, když to třeba až tak nepotřebuješ...ale neznám Tě a neznám ani úzkosti, tak nemůžu radit.
nebo úzkosi znám, ale neměla jsem je asi tolik, jako Ty.
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22166
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Lecebna ne, na ty skupiny jsem mela chodit?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...66676869707172...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter