Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...67686970717273...80
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#22167
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dano, ta skupina OK. Akorát je tam asi 30 ženských, takže se na každýho ani nedostaněe, když se chtěl o nečem bavit. Mně ta skupina teda vůbec nebaví:-) Nudím se tam. Ale chodím tam občas, abych měla pocit, že pro svůj problem s alkoholem "něco" dělám. Ale třeba Ti to bude vyhodovat...
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22168
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
tak 30mi zni jako narez.... od kolika to je?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22169
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Ja nevim, jestli jsem alkac nebo jen blbec v postoji k alkoholu. Ale problem mam. Dnes je mi extremne zle, podle me z toho jednohu xanaxu, co jsem si lupla pred prezentaci nekdy v utery (boli me hlava, lita mi tlak, je mi na omdleni) - ale doktor mi ho zase napsal, ze proste nic jineho neni a at si ho pred vedenim porad, jednani atd. beru.... s tim se motam uz od 1998, nema to cenu omilat:(

primarne me zenou na ty uzkostnacke skupiny,diagnostikovano mam panickou nebo uzkostne depresivni a nikotinismus:)v AT me taky na Antabus neposlala, ale byla jsem tam jen 2x, fakt z te prace ve zkusebce nemuzu courat...Na Apolinare - skupiny, meposilal nekdy pred dvema mesici. ted ma asi pocit, ze uz to neni tak hrozne, ale je, resp. se zase rozjizdim. tak bych podporu chtela.

Muzou tam psi:)?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22172
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Myslím, že můžou tam psi:) posílám link, kde je o tý skupině info:

alkohol-alkoholismus.cz/apolinar-oddeleni-pro-lecbu-zavislosti-vfn/apolinar-pl-luzkove-oddeleni-pro-zeny


poslední odstavec - to je ta skupina. ctvrtek od 16:15
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22173
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dana: ja mam dg. BAP a zavislost na alk., ale s tou druhou diagnozou jsem nikdy nesouhlasila! Ja si třeba fakt nemyslím, že jsem alkoholik..spíš se jen ráda napiju a většinou to nepřeháním. jen občas. Jako asi skoro každej mladej:-) a doktoři hned nacpou nějakou diagnozu...

A mně přijde, že nejsi alkáč. Ale nemužu tady odhadovat diagnozy. nejsem odborník a ani Tě neznám. To je jen můj povrchni odhad podle srovnání se mnou
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22174
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Místo alkoholismu mi taky měli spíš dát nikotinismus:-) Ale na tom kouření fakt makám. Včera jsem měla jen jedno cígo a dneska bojuju, že si nedám žádný!
A úplně cejtím absťák, mám strašnou chu´t na cígo. Ale u cigár si umím říct Ne. protože kouřit nechci. Ale u alkoholu to neumím, protože pít chci...
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22175
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dano: já nejsem odborník a neumím radit. Ale nepomohlo by třeba chodit spíš na nějakou fakt pořádnou intenzivní kvalitní terapii zaměřenou na ty úzkosti a zaměřenou přímo na tebe? Třeba já jsem nejdřív nechodila na žádný skupiny. Chodila jsem 2 roky na intenzivní a individualní terapii s psychologem, kterej se věnoval 2x týdně hodinu jenom mně. A hrozně mi to mohlhlo...
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22176
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
k me dgn: to nevime, podle mne je to i doktor od doktora, podle jejich prisnoti. 16.15 jsem jaksi v haji...tak se tam neuvidime:( jeste mrknu, jak to ma Ondrejov.
jj, uzkostnackou zacinam zacatek listopadu.terapeuta na uzkosti, co by delal na pojistovnu, co by delal individual - coz je nejlepsi - jsem nenasla.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22177
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Ja to mam s cigaramavic na stiru!!!! tedy dnes "jen" 4, ale vecer dozenu a je to tim, jak mi lita dnes tlak, tak se do koureni nehrnu..
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22178
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dana: jestli budeš volat do Ondřejova, chtěj Kateřinu šircovou:-) S tou jsem tam v kontaktu a zdá se mi, že je dobrá. Teda mě sedla, když jsem s ní konzultovala svý pití.
Jorga Jirků
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...67686970717273...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter