Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a škola - co
#6616
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo, když jsem si tvůj příspěvek přečetla, tak si myslím, že pořád před nečím utíkáš. A je jedno jestli to je alkohol, tráva nebo sex. Asi toho máš v sobě víc, než tady píšeš.
A jestli chceš pořád vědět, za jak dlouho tě alkohol odrovná? To je dost individuální, ale někomu se to podaří dost rychle. Jsi asi dost mladá, tak asi neuvažuj o 30. ale spíš o 20. No vzpomínám si na jednu holku v léčebně. Bylo jí 30 a už nemohla ani pořádně chodit, jak už měla poškozený mozek. Nebyla schopná si něco pamatovat ani 10 minut. Nakonec odešla a do půl roku byla mrtvá.
Jinak sex je fajn, ale představ si, že může být fajn i s jedním chlapem.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6617
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
znova opakuju: MOŽNÁ NĚKDY PŘIJDEŠ CO TO JE PŘÁTELSTVÍ..!!
Pro tebe zřejmě nic neznamená, ale já mám jiný priority. A třeba přátelství je pro mě jedna z nejduležitějších věcí. Nehodlám ti vysvětlovat proč, protože by to bylo naprosto zbytečný a ty bys to stejně nechtěla pochopit.
O čem si myslíš že je život? Že to je jako jenom lážoplážo? Tak to seš na omylu! Každej život je někdy na hovno. Každej má někdy problémy. Není to pořád fajnový,... rozhodně není. Nevím o čem sakra sníš? Že bude všechno tak jak chceš? To je fakt naprostá šílenost, když tvý rodiče nechcou abys spala s každým borcem. WOW!!!!!!!!! Děláš si srandu? ... čekáš, že je bude těšit, že seš taková....
Já jsem hlavně šťastná, že už nepiju. To je fakt super.. Neskutečně super . Osvobozující..!!!!!
Když jsem já střízlivá, tak myslíš, že nemyslím na školu a jiný problémy? Myslím na školu a momentálně mě neskutečně sere, děsí... a deptá, ale to nejdebilnější, co bych mohla udělat je, jít se vykalit. Já 3 měsíce makám na tom, abych byla do školy připravená, nebo neta aspoň co nejvíc v pohodě... a teď bych to měla zahodit a naprosto se na všechno vybodnout "jenom" proto, že budu muset chodit do školy? PITOMOST!
Kdysi - a není to teda tak dávno, jsem musela utíkat před vším. Před všema problémama. I před tím, co mě děsilo, že by mohlo přijít a teď už tuhle potřebu nemám. Nemusím se zhulovat jenom proto, aby mi bylo líp. Nemusím se vykalovat jako prase jenom proto, abych zapomněla na něco, co se stejně další den ZNOVU vynoří a bude to horší..!!!!
Už nemám potřebu utíkat, vysmažit se (skoro).... Protože to je prostě k smíchu. Život je prostě někdy fajn a někdy není. ALE TO JE ŽIVOT!!!!!!!!!!!!!!!
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6618
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Zdravím Simčo.
Přečetla jsem si tvé příspěvky a vím,že jsou určitě vážné,ale nevím jestli jsou pravdivé????
Jestliže jsou....,tak máš možná úplně jiný problém než je alkohol.
Už se tu zmínila Anna,že před něčím utíkáš,nebo když ti dělá tak fajn sex,tak jsi možná nymfomanka???
A nebo jsi jen nešťastná mladá slečna na kterou kašle rodina a ty jim to chceš nějak natřít?????
Víš..,ty jsi totiž nic konkrétního nenapsala,a tak je potom těžké ti pomoci,nebo poradit.
Tak se pokus to trochu rozvést a popsat jak to začalo a proč.
Jinak se měj fajn
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6649
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Bludi, ale ona nepíše, že chce pomoct. Ona popisuje, jaký způsob života jí vyhovuje, že ho tak chce žít, a chce pouze poradit, jak dlouho jí alkohol může zpříjemnit život. Ať jí napíše kdokoli cokoli, tak mu to znovu zopakuje. Dále pak celkem jasně píše, že rodina na ni nekašle, naopak, rodiče o ni mají starost, chtějí aby chodila do školy, nelíbí se jim, jak moc střídá kluky. A jí se nelíbí, že o ni mají starost.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6668
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:05 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6670
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
simonko ma mila, asi jsi si spetla web, tohle je trosku jina stanice vis..tady ti asi s tvym problemem neporadime..to budes muset jinam, a taky asi poprosime pana doktora aby tve prispevky smazal..vis spousty alkoholiku by jsi mohla nastvat
a nebo rozrusit, a tak setri silu, bez se udelat krasna a uzij si zivot, ktery jsi si naplanovala, drzim ti palce, protoze kdo chce kam...
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6671
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
No, tak nějak....To už si fakt říká o vymazání. To jsem poznala hodně mladých holek v léčebně, které na tom nebyly moc dobře, ale tohle ne. Ani se mi nechce věřit, že je to všechno pravda.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6672
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
a dyj jo anno kazdy to sve, my o voze a simca o koze, my alkaci, ona zas zavisla na jinych vecech, tak co...simca rada provokuje a to my se nenechame ze jo..oni ji na to skoci chlapi ale my hlavy alkoholicke vypatlane nemusime...
jinak jak mas, krk uz dobra i prace?? me je nejak dobre na svete, sice frmol, ale dobre strizlive a podzimne
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6674
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Milé dámy,

Osobně bych příspěvky slečny Simči nemazal, jako odstrašující případ eventuelně pro zasmání vynikající.

Petr

Pro Simču:

Jestli si myslíš, že z Tebe bude jakýkoliv chlap nadšen, tak se moc pleteš.
Osobně bych Ti doporučil návštěvu nějakého odborníka/ů psychiatra/sexuologa. Třeba se tím dá jěště něco dělat.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6675
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Máš pravdu Petře. Je dobře, že jí tady i muž napsal, co si o takové "dívce" myslí. Já jsem to psala už dříve, že u nás by si o takovou "dívku" neopřel žádný normální kluk ani kolo. A ona by chtěla bohatého manžela, a jaké má ještě nároky. Jí vůbec nedochází, že takovouhle si ten bohatý najme pouze na pár nocí, ale za manželku ani náhodou.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter