Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a škola - co
#6679
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo...,
nebudu rozdávat rozumy,ale jsi si jistá,že by si nám nechtěla sdělit více?????
Nebudu ti nadávat,nebudu odsuzovat...,nalož si se svým životem jak chceš,ale myslíš,že jsi se narodila jako madrace??????
Myslím,že néééé....
Ale dělej jak chceš,já ti to vyvracet nebudu,ale jestli by jsi měla nějaký problém,tak sem s ním...,ale už jen vážně jó.
Čus a měj se.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6682
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Peto,lip bych to ani nenapsala.Ja si myslim,ze Simonka se spis nudi a jeji nazory na zivot si nejspis vymysli,aby se dockala nejake reakce.Prece nekdo takhle nemuze doopravdy uvazovat???!!!A pokiud ano,tak je na tom hur nez my vsichni tady dohromady.. .My aspon vime,ze mame problem a snazime se s tim poprat a nastesti k tomu mame potrebnou davku inteligence,ktera prave Simonce chybi..
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6689
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Problém má, ale ne s alkoholem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6697
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo...
začínám toho mít až nad hlavu...
Já nechápu tebe, ty nechápeš mě.
Víš... já jsem si kdysi myslela, že alkoholik je šťastnej člověk. Že jenom dělá co chce, kdy chce = PIJE! Myslela, jsem si, že to je úplně super představa, krásná budoucnost v chlastu. Myslela jsem si to, když mi bylo asi jako tobě...
Až později mi došlo, jaký to je peklo. Že ten chlast není vůbec super. Bylo to hnusný. Ten život s chlastem nebyla vůbec procházka růžovým sadem, jak jsem si myslela...! Už to doopravdy nechci.
Abych se ale dostala ke škole... Ty seš fakt máslo. Nemám potřebu se vysmát učitelovi do obličeje a dělat ze sebe nějakýho drsňáka a říkat mu, že se stejně učit nebudu. Tuhle tendenci jsem neměla nikdy. Nemusela jsem ze sebe dělat nějakou frajerku......
Nechápu vlastně co tě žere... nechceš se učit a chceš to dát sežrat učitelům? Sranec,...
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6705
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Je zbytečné ztrácet čas s puberťačkou, mlátí to s ní víc, než je zdrávo.Jednou bude proklínat svou naivitu, blbost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6714
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:04 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6715
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo, možná to je marný ti něco vysvětlovat, když to ani slyšet nechceš. Chceš se vykašlat na školu, tak to udělej, chceš spát s chlapa a dělá ti dobře na ně močit, tak to dělěj, chceš dělat prostitutku, tak co ti brání.
Zkus si, ale přečíst, co jsi napsala Bludičce.
"Teď prostě počkám a nechám to na ostatních. Když jim to nebude vadit tak nezačnu pít, když mě začnou kvůli tomu buzerovat tak začnu pít. Takže když začnu tak já zato nebudu moct".
Na jednu stranu si chcš živoz šéfovat po svém, na druhou stranu jsi závislá na rozhodnutích ostatních. Fakt nějak pořád čekáš, že ti tady bude někdo gratulovat k tomu úžasnému rozhodnutí, stát se prostitukou? Jsi asi příliž ovlivněná filmem Prety Women, kde se milionář zamiluje do prostituky?
Jestli je na tvých názech něco divnýho nebo blbýho, to si přeber sama, my ti tady jen poskytujeme svůj pohled na to tady prezentuješ. Je to prostě náš názor. Tomu se říká diskuze, není to kritika, jen pohled druhého.
Myslím si, ale a vztekej se jak chceš, že jsi nešťastný mladá holka, která se nějak nerozumí s rodiči, největším problémem je studium školy a proto hledáš tyto své uniky, chlast, chlapi....
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6718
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Pleteš se, že budeš vyspávat, lenošit, já si myslím, že kurva je těžká dřina, pracující nonstop, jistě Ti Tvé vytoužené řemeslo nerozmlouvám, ale nemáš na to, abys byla ta lepší děvka, oni Ti pasáci snědšího vzhledu ukáží, co je to za bezva kšeft.A toto téma sem nepatří. opravdu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6720
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Ahoj Simi...,
strašně moc jsem si vždy přála dceru,nepovedlo se.Povedlo by se,ale umřela...,s tím musím žít.
Ale teď mi promiň,kdyby se chovala jako ty??????
Jejda,jak bych jí mohla pomoci?????????????????????
A Ty za to stojíš,nedělej ze sebe kravku,buď prostě svá a normání,dopřej všem které se toho nedožily ať jsou v pohodě.A hlavně ať mezi ně nepatříš!!!!!!!!!!!!!!
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6721
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Naprosto souhlasím s Libou.
K tomu bych ještě dodala, že nemá cenu se bláboly tohoto telete(tím myslím Simču) dále zabývat. Ona žádnou pomoc nechce, ani o ni nestojí, ona je spokojená s tím, co dělá, jen to chce od někoho schválit, slyšet, jak jí rodiče ubližují, když pro ni chtějí dobro. Vždyť to vidíte - ona ani nechce slyšet tisíce let starou známou pravdu, že kurvu si žádný normální chlap za manželku nevezme.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter