Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: manžel alkoholik
#4507
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
mám s týmto typom alkoholika skúsenosť a poviem vám,že radšej bez neho ako s ním.Pri pomyslení na to,čo robil v týždňovej opilosti,sa mi ešte teraz chveje telo.Som z toho zhnusená a neurotická,už to nechcem nikdy zažiť,ani keby mi dal milióny.Vy asi viete,prečo ste s ním.Pekný deň!
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4508
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
Děkuji za názor,přemýšlím nad tím jak jste psala proč s ním vlastně jsem.Finanční stránka to rozhodně není,asi nechci být sama.Na druhé stránce se ptám,jestli mi to za to stojí?Mít půl roku relativně klid,ale pak jste z toho na nervy.I když budu muset řešit i finanční situaci,nějaké věci jsme si pořídily spolu,tak si myslím že to pro mě bude lepší než se dál nervovat.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4509
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
Dano, tak mu to řekněte, třeba se vydá na cestu abstinence, jestli mu za to stojíte.Vybere si, Vás nebo alkohol.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4510
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
To jsem také zkoušela,ale jak je vidět vybral si alkohol.Tak jsem rozhodnuta to ukončit,až vystřízliví.Držte mi palce at mám na to dost síly.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4512
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
Kéž by ho ten rozchod nakopl k nepití!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4515
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
moc vám držím palce,aby ste sa sama zbavili tej emočnej závislosti na ňom.Bude to aj pre vás ťažké,až po roku si uvedomíte,že už vám tak nechýba ani stres ani opilecké výjavy,určite budete naňho stále myslieť,neverím,že zabudnete zabuchnutím dverí,bude vám smutno...Sama zistíte ako veľmi ťažko sa bojuje so závislosťou.Ak to nezvládnete,skúste psychologa,ak sa k sebe vrátite,sama sebe sa sprotivíte.Pani Liba je v tomto smere optimista,že v triezvom stave to pán pochopí,ale my,čo s tým už nejakú životnú skúsenosť máme,tomu neveríme.Nemôžeme za tie sklamania,príliš bolia,aby sme stále dávali niekomu šancu sa zmeniť.Treba zmeniť seba a to je najťažšie.Pekné sviatky!
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4589
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
Ve střízlivém stavu to chápe,sype si popel na hlavu.Ale už nemám dál náladu si ničit svůj život ,není mi 20 a léta letí.Podala jsem mu mockrát pomocnou ruku,ale je to k ničemu.Byly jsme v protialkoholní poradně nedochodil to,u psychyatra také tam nechodí.Chtěla jsem s ním chodit na sezení AA neměl zájem.On to přece zvládne a je to jenom občas ,třeba jednou za půl roku.Nemá to cenu až vystřízlivý vykopnu ho a život půjde dál.Mám bezva rodinu,děti a nechci aby mnou pohrdaly .toto se mnou prožívaly i když jako dospělé,bydlely doma.A když mi syn řekl,mámo jak to dlouho chceš snášet?Je to tvúj život,ale stojí ti to za to?Tak jsem si musela odpovědět,že ne.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4593
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
Je mi to naozaj ľúto,čo prežívate.Ak to naozaj chcete zmeniť,bude to lepšie iba pre vás a vaše deti.Druhí to vnímajú realisticky,ale ľudia zaslepení a závislí jeden na druhom,to nechcú vidieť a stále si melú to svoje,on sa zmení,dám mu ešte šancu,však to nejako do jeho smrti vydržím,on on on...Stále je to len o tom alkoholikovi.A čo váš život?Páči sa vám to takto?Aké máte záujmy okrem neho?Čomu sa venujete okrem neho?Na čo myslíte okrem neho,čo plánujete do budúcnosti bez neho?Nech si on žije so svojou fľaškou,keď mu to tak vyhovuje,tú nech si ďalej hladká,určite viackrát ako vás.Želám vám veľa síl,aby ste to urobila,čo chcete vy,máte dosť ľudí okolo seba,čo vás podporia a čo vás majú radi.Pekný deň!
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4635
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
Tak jsem mu to dnes řekla,ale asi tomu moc nevěří myslí že je to jako vždy,jenom takové strašení.Ale jsem rozhodnuta doma ho již nechci.Nevím jestli by si tímto krokem něco uvědomil a třeba s tím přestal?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4663
Re: manžel alkoholik Před 13 rok  
Dano, nyní musíte!! dodržet to, co jste mu řekla.!Buď chlast, nebo Vy!Jistě tahle akce u Vás už byla, odpustila jste....on s tím počítá, tutově.Může mu to jedině pomoc, jestli si vybere alkohol, uleví se Vám.On se zničí, je to jeho volba.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter