Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Partnerka alkoholika
*
#3317
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
No, ve čtvrtek dopo, na Nově dávají tu Sandru Bulock, "28 dní", asi v 10, 45 hod.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3331
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
Dobrý den Míšo! Teprve dnes jsem četl vaš příspěvek co jste napsala před 7měsíci! Já jsem na začátku, chodím druhý týden na ambul.protialkoholní léčení a můžu říci, že nejhorší je se k tomu odhodlat a hlavně si přiznat,že člověk je notoš!I já se dnes více zabývám lidmi, co vedle mě žijí a žili a je fakt,že chlast je překážka a vůbec nemusí dotyčný být agresor a nebo nepříjemný člověk,ale to pití je proste otravné pro lidi kolem a člověk na to příjde, až sám nepije a dokáže si to uvědomit sám! Zase na druhou stranu a teď nevím, jak léčení vašeho přítele probíhá a nebo už proběhlo, ale věřte, že největší radostí a oporou, je podpora tiho druhého člověka, proto si myslím, že když přítel šel dobrovolně na léčení,že je " frajer" a pokud už má po a funguje to, že si zaslouží i váš obdiv a lásku, kterou jste mu dala i před lečbou a měla by jste i teď, protože vás moc potřebuje, jako určitě i vy jeho! Vím o čem hovořím,nechci, aby přede mnou někdo smekal,či jiné šílenosti, ale moc pomáhá ta opora milované osoby,které jsme bohužel, před tím dokázali přinášet jen bolest a starosti! O to víc se snažíme, pak vše vracet a vlastně je to vzájemná pomoc. Držím palce a i když reaguji dosti pozdě na váš příspěvek, byl bych rád, kdyby jste napsala, jak probíhá váš nynější život s přítelem a držím moc palce!!Díky a těším se na případnou odpověd. Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3332
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
Taky by mě moc zajímalo jak to teď Míša s přítelem má ...

A doufám, že jak si tu Ríšo psal, tak že si i ten můj uvědomí, že o pítí je otravné a bude se pak na vše dívat z jiné stránky a hlavně aby aspoň trochu ocenil, že mu chci být oporou a snad si uvědomí jak se hnusně ke mě někdy choval, a vezme si z toho něco k srdci a už se tak chovat nebude ...
P
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3342
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
Peťo, váš přítel teď má tu možnost si tohle všechno uvědomit a změnit. Můžete mu v tom pomoct, když teď na to nezůstanete také sama a využijte skupinky rodinných příslušníků, jso-li v místě, kde je Váš přítel, nebo některé další možnosti ve Vašem okolí. Tam najdete pomoc pro SEBE a potom budete připravená pomoci i Vašemu příteli bude-li o to nadále stát.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3392
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
paranoidní psychoza ... šílený scény žárlení ...
bylo to a jak to pozoruji i za střízlivého stavu ho to neopouští ... pomine tohle někdy?
Je to hodně vysilující ty scény a kolikrát už si fakt říkám, že tohle nedám ...
mám 6 letou dceru, a když už se po X době dostanu mezi lidi ( který zná ) mám to na talíři zas na dlouhou dobu ....
P
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3393
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
I žárlivost patří k alkoholikovi.Nevím, jak je na tom se sexem on, většinou ale sexu ubývá, síla je nutná k napití, je to priorita!A hlavně je nutný důvod!!aby se mohl napít.I když nebudete chodit nikam, pořád ustupovat, stejně to nebude lepší, vždy se něco najde.Najděte sílu, přitvrdit, léčebna nebo rozchod, dcera by měla být přednější, ubližujete jí, pozor!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3394
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
On je teď přítel v léčebně už přes 14 dní ... ale sme denně v kontaktu ...
Se sexem to bylo v pohodě ... ale ač sem ho nikdy nepodvedla, pořád mi něco předhazuje, a podezřívá ...nevěří mi
Právě, dcera byla u dvou hádek a nechci aby tim pak trpěla ještě víc, už tohle bylo špatný
P
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3395
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
Jo, já zapomněla, promiň.V léčebně jsou divné myšlenky, s tím nic neuděláte.Ať si myslí, co chce, znám tohle od svého manžela, když se mu zachtělo, viděl mě s kdekým, kdekoliv, protože chtěl.Scéna, pak omluvy, únavné, otravné.Jednou jsem mu řekla , že dost, kdo chce kam, pomožme mu tam, a jestliže ještě jednou uslyším nějakou narážku , že jsem nevěrná, nasadím mu parohy hned , jedno s kým, bleskově se odmlčel, znal mě.Možná, že i takzvaní "dobří přátelé" ho rádi informují.Jistě se tím netrap, je to ponižující, mrzí to, a Ty víš, jak je to.Když Ti nevěří, jeho problém.On si myslí, jak se obětuje pro Vás, Ty si užíváš.......dělá si to hlavně pro sebe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3396
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
Jo jo ted sem opet spatna ta ja. Ja byla na bowlingu ja mu za dve hodiny neposlala ani jednu sms. Dneska mu mam dat pokoj, nema naladu na rozhovory, dela nasranyho presne jako minulou sobotu protoze sem mu v patek napsala na dobrou v deset vecer..
Rikam si mam ja tohle do haje za potrebi?
Kdybych ho nemela tak rada...bylo by to jednodussi...
Bojim ze tohle chovani nikdy nepomine.
Nehodlam bejt zavrena doma s ditetem. Taky potrebuju jit nekdy mezi lidi a bavit se...
P
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3401
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 2 měsíce  
Všem partnerkám alkoholíků přeji hezký den, právě jsem jedním dechem dočetla všechny příspěvky v této sekci, je zřejmé, že všechny prožíváme úplně stejný problém, jen jsme každá v jiné fázi, někdo má partnera který pije první ligu, někdo ho má v léčebně, někomu dochází do AT a my všichni ostatní se trápíme, protože je přesto všechno milujeme, to je nefér. Mě pomáhá, když se můžu "vypovídat", proto jsem se také přihlásila na tento web.
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter