Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Manžel je alkholik, on to však popírá - jak z toho
#15366
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá Před 10 rok, 7 měsíce  
Co s tím Ti přesně napsala Líba, nic víc s tím totiž dělat nejde..Co chceš dělat s člověkem, který je nemocnej a neví o tom?Asi nic, takže musíš dělat něco se sebou a dětma
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15367
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá Před 10 rok, 7 měsíce  
Astrid, nebuď naštvaná na nás, uražená, co chceš?Litovat Tebe, manžela?Až budeš zničená, vyhořelá, na nervy i dítě, pochopíš, že mám pravdu.Ty vlastně jeho v tom podporuješ, omlouváš ho, hledáš důvody jeho pití všude jinde, jen ne u něj!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15368
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - jak z toho Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj Astrid,
nic jiného než abstinence fungovat nebude. Abstinence tvůj muž nemá klapku a nikdy mít nebude, musíš mu to říct, páč jinak bude jenom hůř a může se mu stát i nějaký ošklivý úraz. Měl by myslet na tebe a malého, pak může být pozdě. Buď statečná a řekni mu vše co jsi sem napsala.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15375
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá Před 10 rok, 7 měsíce  
Libo myslím, že jsi to špatně pochopila, já rozhodně nejsem uražená nebo naštvaná. Jak jsem psala, nikdy v životě jsem se do takové situace nedostala a nemusela ji řešit, vyrůstala jsem v dobrém rodinném prostředí.
Můj příspěvek byl myšlen tak, že "když manžel kvartálně nepije" tak rodinný život funguje, což u některých žen není - třeba je muži mlátí, nedávají jim peníze, živoří apd.
Já se svého muže rozhodně nezastávám a neomlouvám ho. Včera večer jsem ho vyzvala k tomu aby jsme si v klidu o všem promluvili, souhlasil, navrhla jsem řešení, má se odstěhovat a najít si náhradní bydlení, což samozřejmě nebude ze dne na den, po dobu, kdy bude bydlet v bytě s námi v bytě nesmí pít alkohol, pokud ho chytnu, vyhodím ho okamžitě, což ví.
Slíbil, že navštíví odbornou pomoc, ale i tak trvám na tom odstěhování + jsem mu řekla, že si chci také zažádat o rozvod, dále o svěření syna do vlastní péče a o majetkoprávní vypořádání.
Takže uvidím co se z toho v budoucnu vyvine ....
Astrid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15376
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj Astrid.Věřím, že to nebylo lehké, ale byla to jediná možnost řešení, ted třeba pít přestane..Jinak, samozřejmě pokud by si chtěla žít s opilcem dál, nikdo ti v tom nebrání, bohužel to nakonec semele všechny, jinak to ani být nemůže.Držím palce v řešení
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15377
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - jak z toho Před 10 rok, 7 měsíce  
Cauky. Většina alkoholiků má dvě strany.Nejsou to většinou zlí lidé.jenže jsou to Jeckylové a Heydi.Střízliví a opilí.Ve střízlivosti může být vše OK ale po vypití jednoho piva se ten člověk měnit k nepoznání a to je potom průser
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15379
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá Před 10 rok, 7 měsíce  
Jen vydrž být důsledná, aby splnil, co slíbil, ty dodrž podmínky, nic neodpouštěj,aby věděl, že to myslíš vážně, vždyť to děláš z lásky k němu, aby se vzpamatoval.Kéž by to vydržel, a vy byli dobrá klidná rodinka. Bude to těžké pro všechny ale nutné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15381
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá Před 10 rok, 7 měsíce  
No já zatím vůbec nejásám i když mi to odkýval, čekám co přijde ... je to běh na dlouhou trať a vše ukáže čas, zda se dá nějakým způsobem dohromady nebo ne. Možná že když bude pár měsíců bydlet sám, tak mu to pořádně docvakne.
Pokud by opravdu nepřestal pít, tak jsem už rozhodnutá, že opravdu nebudu uměle dál udržovat rodinu a manželství. Je pravda, že by mě to později úplně semlelo ... už tak se to na mě podepisuje. Nejvíce se mi jedná ale o našeho syna, nechci aby měl špatné dětství a nějak se to v budoucnu na něm podepsalo.
Děkuji všem za podporu a vyjádřené názory, dost mi to pomohlo
Astrid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15382
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá Před 10 rok, 7 měsíce  
Bohužel o jeho dětství rozhodl tvůj manžel tím, že mu je alkohol přednější..Ty už to pouze zachranuješ


prostě pijící alkoholik a vše ostatní nejde dohromady
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter