Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí
#17573
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
A co jako čekáš, že tady někdo vytáhne kouzelnou hůlku a udělá z alkáče abstinenta? Jana dala dobrou radu, je to to nejjednoduší co můžete udělat, bez léčebny a ty na to napíšeš že to nejde Tak bohužel a hodně štěstí
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17574
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Tvrdí mi, že nepotřebuje nic vykládat cizím lidem a k lékaři nechce, protože se bojí o práci. Nevím, jak ho tam dostanu
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17575
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Já tohle všechno ale vim...píšu to proto, že ON NECHCE. A já si nevím rady...nevím, co mám dělat.
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17576
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
A to jako je strojvedoucí, vozí lidi a chlastá první ligu, jo...no to neni na lečebnu ale na kriminál..Přestávám jezdit vlakem
láda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17577
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Jezdí nákladním. Lidi nevozí a v práci nepije. Opravdu díky za vyslechnutí, tohle jsem opravdu potřebovala.
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17578
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Chápu, že má problém..Ale nechápu, že ho nechce řešit
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17579
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Báro,
Jana i PetrCH ti radí správně, přečti si příběh mého bratra, je to jak přes kopíták ta podobnost s tvým manželem. Brácha nechtěl slyšet ani o AA, ani o léčebně, sice chodí ambulantně k lékařce, ale pro alkoholiky to není efektní. Pokud tvůj manžel nechce, vyřídí se sám, vyhodí ho z práce, možná předtím zaviní nehodu(nemusí být opilý v práci, ale alkohol mění psychiku) a tobě zůstanou na krku starosti. Myslím, že on je ve fázi, kdy by mohl dát léčbu, mohla by mu ještě pomoct.
No, zde vyslechneš různé názory, je fajn je apriori neodmítat, ale přemýšlet o nich. Přeji vše dobré, tobě i maželovi
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17580
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17581
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Já ty rady ale neodmítám, já jsem se chtěla zeptat, co dělat, aby je neodmítal on... ...a na to asi rada není. Musí chtít sám. On má totiz pořád pocit, že to dokáže vyřešit bez cizí pomoci.
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17582
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Ano, tenhle pocit má brácha taky: nechci mluvit s cizími lidmi,atp.Prostě machr, který si myslí, že vše zvládne. Jenže nezvládne. Tvůj manžel prostě musí sám, bud na to přijde, nebo nastane tzv.debakl, myslím nějaký průšvih, uvidí, že s alkoholem to nejde a nejde to ani bez něj. Čím později půjde do léčebny, tím menší šance na abstinenci, myslím, že ted by ještě dokázal na sobě zapracovat.
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter