Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: mama alkoholička
#26537
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
Moje mama pila dlouha leta..., posledni roky to s ni bylo tezke, vycitali jsme ji to, nadavali, chteli, aby priznala, ze ma prolem, vyhrozovali, ze neuvidi vnoucata......., po dobrem, po zlem.................., tech nervu, stresu a vseho a nic, nemela duvod, mela manzela, tatu, sem trem detem se darilo, vnoucata zdrava, meli jsme ji radi a ona jen pila............., pred 14 bla hospitalizovana na jip s rozsahlym oboustranym zapalem plic...., do toho zjistili cirozu jater, selhani ledvin.., prijeli jsme za ni, se dela na kresle, byla zluta, nafoukle brico, napojena, ja v devatem esici tehotensti, ptala e mne na brisko, chvilku jsme si povidali, potom uz byla moc unavena, tak jsme sli, dr rikal, ze zacinaji byt lehce optimisticky, ze ledviny se chytli, behem cty dnu se jeji stv zhorsil a museli ji uspat, at umelou ventilaci, umelem spanku byla pet dni, vse bylo stale stejne, sesty den zacala krvacet z jater a byl konec................, je to 4 dny a clovek tomu nemuze verit, ze tu neni, clovek citi hroznoou litost a zaroven I vztek, 64 letech tu jeste moha byt a uzivat si vnoucat, byla to zbytecna smrt............., jsem na mamu nastvana a zaroven mne chybi, do toho budu kazdym dnem rodit a nevim, jak to zvladnout, kdyz tu je tak velika bolest ze smrti maminky, je to strasny, jak si nekdy zivot s namma zahraje, jake karty nam rozda......., nenapadlo by mne, jak jsme za ni byli, ze s ni mluvim naposled.My jsme boj s akoholismem prohrali.
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26539
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26541
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
Renata napsal:
Marti,upřímnou soustrast. ...ale přesto tohle nikdy nebudu chápat a proč tak člověk rezignuje život a vybere si dobrovolně alkohol a zároveň i předčasnou smrt.

...je to bludný kruh rozvinutého alkoholizmu, keď už to nejde *ani s alkoholom ale ani bez neho!*...

Marti: R.I.P.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26563
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
jj dekuji, clovek to proste musi prijmout, odpustit..............., ale nic nez čas nepomuže.
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26564
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
martina napsal:
jj dekuji, clovek to proste musi prijmout, odpustit..............., ale nic nez čas nepomuže.
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26565
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
je mne to lito a musim se s tim naucit zzit, dne je patek, zemrela v pondeli, to je moc kratka doba
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26575
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
Martinko, uprimnou soustrast. Nevim, co napsat vic, snad jen to, ze se stejneho konce nedozily me deti. Bud silna, snaz se odpustit ji, nic si nevycitej.Napis kdykoliv...
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26665
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
je to fakt strašně těžký, o to víc, jak moc to byla zbytečna smrt..., ja ji odpustila snad, snažím se, ale je mne to tak líto, že už se ji nikdy na nic nezeptam...., premejslim, jestli jsme nemohli udelat vic............., je mne pored hrozne, neuvidi nikdy mou dceru, ktera se každym dnem narodí............., prste to je na houby
Nevim , jestli bych nemela nastivit nejakou odbornouu pomoc nebo asi to co prožívam je normalnii
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26667
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
Martinko,
moc Ti rozumím. Prožila jsem v rodině to samé.
Zkus to, prosím, brát, že to bylo její rozhodnutí, jak se svým životem naloží. Ona se rozhodla a vy jste s tím nikdo neměl žádnou šanci nic udělat. Alkohol je démon.
Brzy k tobě přijde nový život, soustřeď se na příchod maličkatého.
Maminka nalezla klid, už jí nic nebolí. Její život nebyl k žití. Bylo to pro ní vysvobození.
Čas Ti rány zahojí, ale trvá to dlouho.
Opatruj se;-)
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26712
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
ahoj ctu tvůj příspěvek...a vidim vtom sebe...před par lety...zazivala jsem presne to co ty...taky jsem sem psala byla jsem tak zoufala...moje mamka zacala pit když jsem se narodila...tezka alkoholicka..ve svych14letech jsem to ještě tak neresila...jeto dva roky co se mama upila k smrti...meje25let...posledních 5let jejího života ti muzu rict zejsem byla tak nestastna zcele te situace ze jsem se chtela zabit..vim jak tije..tata spadl před 4roky z leseni ...mama zustala vybte sama semnou..celou dobu si poschovávala doma alkohol..kombinovala to slekama na spani,na bolest atd...mam dva brachy jeden je taky alkoholik..pritelkyne ho vyhodila..a on zustal mame na krku...zacali pit spolu...kradl ji veskere peníze me ukradl notebuk a taky nejake věci...kradl doma cose dalo...mama zdedila po tatovi peníze aon ji chodil vybirat kartu,vzal si nani dva kontokorenty a přitom ona mu uz předtím za všechny sve uspory poplatila dluhy..za revizory,zdravotni atd..byla v invalidnim duchodu..peníze ji dosli a ona se diky brachovi kterej se nani prizivoval octla uplne na dne..mela silene deprese,pila krabicove vino..ja jsem se odstěhovala...to se nedalo..mama mi volala v noci zese chce zabit ze uz nechce zit atd...nachazela jsem ji pokalenou,pochcanou,nebo se valet po zemi ve zvratkach.vsude smrad,vypite flasky..kazdej vecer byly nality..mama se taky jednou předávkovala ještě když tata zil..pak když umrel sla se lecit vydržela rok nepit ale tenhle mu bracha ji dotoho zatahl zpatky..nedelal jen se nani prizivoval aona nemela silu ho vyhodit..pak uz to slo rychle zkopce..najednou mela 40kilo..obrovsky bricho,jednou sem sni ztravila4dny doma když mela delirium,halucinace..4dny naříkala ja uni sedela utirala ji zvratky od pusy..a držela jsem se abych se psychicky nezhroutila..zacala kombinovat leky na spani,na bolest,na jatra na tlak adotoho pila ahlavne vse vzdala diky financni situaci atak..kekonci zni byla uz jen psychicka troska ja uz domu ani nechodila když sem prisla byla uplne mimo..aten pohled vjakych stavech sem ji nachazela nikomu nepreji...nakonec..po dlouhe době co jsem tam nebyla..jsem mela prijit..v pondělí...ale v nedeli rao umřela...prisel mito rict bracha nebo jak ho nazvat..potom vsem coji udelal ani pronej nemam jmeno.ja prisla do bytu všude smrad bordel a na posteli jen maminy prstýnky a retizek a umrtni zprava..ja otevrela flasku vodky a pila jsem 3dny..z mamkou jsem se nestacila ani rozloucit..ja ji nenavidela a zaroven milovala..hodnekrat name byla zla rvala name at vypadnu když jsem seji snažila pomoci..posledni roky jejího života bylo utrpeni jak proni takprome..je pryc...dodnes citim ukrutnou bolest a breci skoro denne kvůli ni..vycitam si ze umřela sama..zejsem uni nebyla nerozloučila se..jsem dodnes na dne a mam deprese zceleho posraneho detstvi..ten bracha je momntalne na ulici a taky se upiji..pokud ti muzu poradit..nesnaz se mamku zachranovat..nemá to cenu!!!ten clovek sito musí uvědomit sam a chtit..vim zese to tezko dela..ja taky diy citum to nedokazala...ale jemi te lito...uprimne tohle je to nejhorsi..kdo nezna nevi..prosimte drz se..myslim na tebe
kristyna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter