Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: mama alkoholička
#26713
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
omlouvam se!!! tedka ctu ze mamka umřela...promin..no podle mého vysvobozeni..pro tebe i pro ni...takhle to beru ja...marti j to dva roky...a dodnes me to boli...!!brecim vecer co vecer..mam deprese.. mam male miminko ale stejne jsem nestastna..porad si vycitam to zejsem ji nechala umřít samotnou zejsem se nerozloučila... mamine bylo59let..a taky jsem zani byla v nemocnici tenkrat byla privazana k posteli a byla tak mimo ze ani nepoznala me...svou vlastní dceru..dodnes ji vidim..vyhublou,bez vlasu,s oobrovskym brichem...ten pohle nani nezapomenu...je to laska a nenavist zaroven...moc dobře to znam...dodnes jsem to vsobe nevyresila...jinak upřímnou sostrast a moje rada snaz se presto všechno zit dal...
kristyna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26735
Re: mama alkoholička Před 9 rok, 1 měsíc  
Pořad si rikam, jestli nešlo něco udělat vic, stale mam v hlave slova jestli kdyby................, vim, že tím nikomu nepomužu. Muj 4 let syn prodělal ted spalu a chodil na injkce a včera se mne ptal a proč babička nechodila na injekce, kdyby na ne chodila, tak by neumřela. Ja mu vysvetlovala totiž, proč musí chodit na ty injekce, že dřív dětičky injekce namely a umiraly...... a na to umřela mama a on si to takhle spojil, je mne to líto, je mne smutno......, chtěla by mluvit s mamou, zeptat se ji na spoutu věcí a už to nejde
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26935
Re: mama alkoholička Před 9 rok  
dnes se mne syn zeptal, jestlli babicka zase ozije? Meli jsme dnes rozlouceni a kdyz jsem doraila domu, vse na mne dolehlo.
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26937
Re: mama alkoholička Před 9 rok  
Neozije. Lila jako Anna,tak po čase zabývala.Anna dá i láhev rumu na nádech. Teď jí zavřeli do bohnic, ale zdravá protože manžel potřebuje sluzku.tak si počkáme,jak dlouho bude machrovat než ji tam zavřou zase.
jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26938
Re: mama alkoholička Před 9 rok  
Už jsi trapná nic jinýho nemáš?tebe by tam měli zavřít ale na jinej pavilon.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26939
Re: mama alkoholička Před 9 rok  
A jen tak naokraj nikdo mě nikam nezavřel šla jsem tam dobrovolně sama drž pec když o mě nic nevíš
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26940
Re: mama alkoholička Před 9 rok  
Ale vím, jsi alkoholička, která je závislá na svém partnerovi, který na ní sere tak, že s ní o víkendu nejde ani na procházku
jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26942
Re: mama alkoholička Před 9 rok  
Takže víš o mě úplně všechno,gratuluji bav se dál ale už beze mě,já mám radši jiný druh zábavy,úplně vím,co hovado jako ty na tohle odpoví,můžu se jen smát a přát ti hezký večer a pěknou zábavu
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26943
Re: mama alkoholička Před 9 rok  
jane,už je tma.zalez pod duchnu a musturbuj.to umím taky rejt anonymně do lidí.ale nedělám to,páč krom toho chlastu sem jinak duševně zdravej.
pá,ty píčo
jane2

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26966
Re: mama alkoholička Před 9 rok  
Jane ma doma kripla co pije, sere na ní a za to jí nadáváte?...kdet je v prdeli
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter