Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije
#424
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Leni, a babička není pořád doma? Snad se brzy vrátí, taky kvůli Tvojí sestřičce. Hlavně, že už není ta hlavní zodpovědnost kvůli mamce na Tobě, ale na taťkovi. Ty máš dost svých starostí.
Zase napiš.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#425
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Nebyla jsem na netu a dějou se věci,Leni mám pocit že se to hnulo trošku dopředu,tím co se stalo.Ber to z tý lepší stránky nebýt maminčina předávkování možná by vše bylo na mrtvém bodě.maminku v nemocnici vyčistí a věřím že bude pak jednat ve svůj a váš prospěch.je mladá zvládne to s vaší pomocí.jsi moc statečná.Květuš ty máš srdíčko anděla byla jsi s Leničkou v těžký chvíli za to ti patří dík a tvé rady jsou nad zlato.ve všem máš pravdu.Leni piš jak se to vyvíjí.Moc moc držím palce.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#426
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
No babicka je take v Decine, ale já jsem ji rekla¨, že to zvladnem. Ale pochybuji o tom, že mamku z nemocnice pustej domu. Myslim si že ji rovnou odvezou na leceni. A tata ma v umyslu zkoncovat ze zivotem. A neuvedomuje si že tim nas znici vsechny.. Snad mu to nejak vysvetlim... Jinak se z toho mamku už nikdy nedostane ..
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#427
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
co je to za nesmysl se vším zkoncovat,přece by vás v tom nenechal,mamka se zotavý a bude dobře tatka to nemůže brát tak tragicky vysvětli mu že všecko zlý je k něčemu dobrý ted pro to musí udelat maximum a ne utíkat z boje,to delaj jen sraby a to on určitě není,řekni mu o četu jestli to pochopí at vidí jak to cítíš ty i on si zde může najít něco pro sebe.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#428
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Leničko,moc se omlouvám,nedalo mi to a vyložila jsem si na tebe karty,normálně to nedělám jen v blízké rodině,protože nejsi dospělá a já nemusela mít tvé svolení vyšlo tam:otec cítí vinu a zodpovědnost,proto ty ůvahy destrukce,má problém i v práci a nechce vás zatěžovat je toho na něj moc,výrazné zlepšení červen,červenec tak vydržet!ale ukazovala se mi tam hodně tvoje sestra,potřebuje ted velkou péči a hlavně projevy lásky musí cítit bezpečí,žádná katastrofa se nekoná jen vydržet těžký chvíle a bude dobře,věřím tomu.Ty finance taky zvládnete chce to jen se ted uskromnit a přemýšlet reálně vše je následek lonských neúspěchů.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#432
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
juj.. ja z toho taty fakt nevim. Ted je od odpoledne na men osklivi, rve na mne a vsechno a to sem mu nic neudelala.. Asi mu porad nedochazi že to zavinil on. To vylozeni karet doopravdy odpovida. Tak tedy doufam že totak bude. Treba aspon budou klidne prazdniny. Moc vam dekuji budu se podve vasich a Kvetinych rad držet:) moc ste mi pomohli :-*
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#433
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Ahoj Ivliko, to co se odehrálo včera, byla zajímavá souhra okolností i s tím příchodem taťky Leničky. Jsem za to velice vděčná. Teď jsem byla mimo počítač a zase jsi tady shodou okolností byla s Leničkou TY. A jsem za to taky velice vděčná.
K
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#437
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Křičí,protože je bezmocnej a zoufalej,je to jeho způsob sebeobrany,mimochodem to dělá většina chlapů,nevědí kudy kam tak kopou do všeho co jim je v cestě,nejsou takový bojovníci jak navenek dělají a je to jejich způsob, aniž si uvědomují jak tím ubližují.Zkus to přehlížet,nebo se na něj usměj a řekni tímhle to nevyřešíme musíme něco vymyslet.On ti to moc neulehčuje,ale ty seš už skoro ženská a ty maj v sobě dávky diplomacie.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#439
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Nojo, Ilvika má pravdu Leni. Taťka teď do toho spal ani neví jak, i když něco tušil, byl pořád tak nějak mimo a teď je postavený čelem před tolik nechtěný ale jasně prokazatelný problém.
Pamatuji si, když jsem chodila do skupinky k paní doktorce, jak jsem si při odchdu uvědomovala, jak jsem se trapně chovala. To jsme na tom byli všichni stejně a naše chování se projevovalo podle toho, jak akutní průběh jsme zrovna prožívali.
Ten nápad s tím úsměvem a tou rozumnou větou je skvělý nápad. Teď je ještě zapotřebí vhodná situace a když to nepůjde s tím úsměvem, tak to řekni i bez něj, protože to jsou ty věci, který pomáhájí v krizových situacích.
Ahoj drž se dál a pamatuj na svoje věci a oddych.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#440
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Leni, můžeš taťkovi třeba říct: ,, Tati já ten problém s tím alkoholem taky v naší rodině nechci, ale je tady a nejme sami, křikem se nic nevyřeší.

Víš, o příčinách závislosti na alkoholu je celý studijní obor založený na vědě a dlouholetých zkušeností. Je toho velký pytel souvislostí, které se většinou řeší až po odeznění akutních věcech, které jsou na prvním místě. Odborníci v těchto věcech potom řeší i to proč se to stalo.
Pa K
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter