Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije
#911
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Lenko nevím proč se mícháš do dialogu,který nebyl určen pro tebe včera jsi psala,že se se mnou odmítáš bavit i přes internet.Dnes jsis musela asi ubalit silnýho jointa jak v tvém příspěvku bylo přesmajlíkováno - těším se na tvé další zábavné obhajoby
Jaroslav Vyhnálek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#912
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Vážený taťko Lenči,
za jediný co jsem ráda, že vaše paní je zatím v pohodě. Mohl byste říct, co mě je do toho, ale tohle fórum je o alkoholu, tak proto ta zmíňka.
Vy i Lenča si přejete, aby tento stav trval, ono větčinou když dva jsou proti sobě, tak třetí o tom ví aniž by ti dva spolu promluvili jediné slovo.
Sám tušíte,jak by to vaší paní pomohlo, kdyby se to zvládlo a urovnalo a jde to jen když chtějí oba. No a co s tím? Je to těžký, ale máte s Lenkou stejné přání a oba se snažíte, jak můžete, ale každý zlášť bez potřebné pozitivní komunikace.
Taky Vám přeji hezký den i kyž venku leje, ale snad se dočkáme i toho sluníčka.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#914
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Ahoj Leni,
to jsem ráda, že chodíš do školy, naše heslo = ( škola základ života). A mám radost, že vycházíš s mamkou, jen tak dál,bude jen dobře, když ji teď budeš víc pomáhat, když chodí vydělávat penízky.
Když je taťka doma máte společně na starost domácnost a když se mamka vrátí z práce tak se o ní společně podělíte ( myslím o mamku).Moc by ji taky pomohlo, kdybyste si s taťkou dali míra .
Leni,kdybys vyplňovala rubriku, kde by byla otázka : jaké jsou tvoje koníčky a co ráda děláš, co bys tam napsala ?
pa K
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 15/04/2010 15:21 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#926
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
S ním to udobrit nejde .. to je jedno .. moej oblibene konicky? ... ted casto chodim do posilovny a chodime behat s komoskou, a to me docela bavi no, jinak i Spinning
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#934
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Ahoj Leni
když nejde tak nejde.
Koukám, že teď volný čas věnuješ užitečnýmu koníčku. Vlastně spojuješ příjemný s užitečným. To je ideální. Dost ve svém životě tyto věci spojuji a někdy se až divím, jak to vychází.
A co batikováni a malování na trika? Mrkni na stránky www.mkreativ.net, jsou to stránky moji dcery když vedla kroužky. Kdyby se ti Leni trička líbily, tak jsem ti chtěla nabídnout, že by sis nějaké mohla vyrobit, vyjdou levně a jsou to originály. Nejjednodušší je savování, ale i malovaný stojí za to. Moje vnučka si namalovala tenisku na tílko do tělocvičny. Já mám ráda stromy, kytky, a geometrický tvary. I na kérky jsou šablony.
Leni kdybys vyplňovala další kolonku v dotazníku,kde by byla otázka: Tvůj názor na alkohol a mládež? Co bys tam napsala?
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 20/04/2010 10:49 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#936
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
to batikování nwm, nejsem tak tak zrucna na malování. . S tou mládeží nevím, myslím si, že když mají nejaké problemy tak pijou, aerozhodne to neni resením toho problemu. celkove mu alhokol prijde jako zbytecna zalezitost.. nebudu tvrdit, žesem nemala období, kdy sem pila, ae rozhodne mi to + neprineslo
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#939
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Dnes jsem chtěl napsat do jiného diskuzního vlákna, že se mi celkem daří, chtěl jsem napsat něco dalšího o svém vztahu, ale nedá mi to a musím napsat sem, protože to, co se tu odehrává mě fakt zvedá ze židle.

Vážený pane Vyhnálek, dovolím si tu napsat taky svůj pohled na celou věc, řekněme z mužského pohledu, i když se Vám to asi ani trochu nebude líbit. Já jsem si tohle diskuzní vlákno včera večer přečetl celé od začátku a řeknu Vám několik věcí. Asi Vám nikdy nebylo 16 let, nebyl jste v pubertě a neměl žádné problémy s rodiči, tedy aspoň to tak vypadá. Nechci se nijak zastávat Lenky, nevidím do všech detailů ve Vaší rodině, to je jasné, ale naprostá většina toho, co píše Lenka na těchto stránkách je zcela jistě minimálně na 90 % pravda. Z mého pohledu, tedy z pohledu léčeného alkoholika a závisláka vím, že není prostě možné, aby si některé věci zcela vymyslela, některé detaily jsou tak typické pro rodiny, kde je problém s alkoholem, finanční problémy, špatné mezilidské vztahy, že to zkrátka nejde si jen tak vymyslet, to mi fakt věřte.

Při vší úctě k Vám se mi zdá, že jste se nějakým způsobem dostal do zcela "špatné sociální role". To, že Vaše žena momentálně nepije, neznamená, že nemá problémy. Namísto urovnání si vztahu se svojí současnou ženou se hádáte s Lenkou, kdo má vynést odpadky, kdo může nebo nemůže ušpinit ten který ručník. Zkuste pochopit, že když není v pořádku Vaše současné manželství, tak roli "hlavy rodiny" jednoduše převzala Lenka a odpadky tak "musíte" vynášet Vy. Zkuste se tak nějak zcela v klidu a v pohodě zpět pasovat do role otce a hlavy rodiny a ne do role poskoka, otroka a nenáviděného člověka. Podívejte se na to vše s nadhledem. Zkuste si najít cestu nejprve ke své ženě, zjistit, co vše jí skutečně trápí, nějak se společně zabavte, no a Lence kupte asi tak padesát ručníků, uvidíte, že jako naschvál jí to fintění a barvení vlasů přejde.

Mě když bylo tak těch řekněme 14 až 16 let, tak jsem taky pěkně zlobil. Když jsem začal otravovat rodiče, tak namísto hádání se se mnou mi koupili nové kolo - Favorit a děda mi o půl roku později na Vánoce koupil kazeťák. Na první výlety na kole jsem jezdil do přírody s otcem, ukázal mi spoustu zajímavých a moc hezkých míst, dodnes se na tato místa rád vracím. Večer jsem byl natolik unavený, že jsem hned po večeři šel spát anebo jsem si pouštěl nejrůznější muziku z toho radiomagnetofonu. Zlepšil se můj prospěch ve škole, byl jsem klidnější a spokojenější. Je pravda, že vynášení odpadků, stejně tak umejvání nádobí mě nikdy moc nebavilo a nebaví dodnes, snažím se tomu všelijak mazaně vyhnout.
Mějte se hezky.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 20/04/2010 16:19 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#944
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Oukej Radime,přesně takhle to cítím i já,ale asi bych to tak hezky nenapsala. .Dospělí musí jít příkladem.Vše je zrcadlení a zpětná vazba.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#945
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Pro Radima,
teď promluvil moudrý dospělý muž . Jsem za to ráda,žádala jsem už předešle, aby se vyjádřil některý ze zúčastněných mužů k Lenčiným příspěvkům ohledně jejího otce, ale jak vidím, vše má svůj čas!

Pro Lenku,
je dobře, že si alkohol nenašel svoje místo ve tvém mozku Leni . Tvůj organismus se stále vyvíjí a je k závislosti mnohokrát náchylnější než u dospěláka na všechny návikové látky. Hupsla bys do toho, ani bys nevěděla jak.
Moje rada zní: Vyhni se obloukem všech věcí včetně alkoholu co člověku slibuje dočasné zbavení problému, uvolnění a povzbuzení. Vyčkej do dospělosti s tím, že se budeš pořádně informovat co to znamená pít relativně bezpečnou dávku a pak se budeš moct svobodně rozhodnout, zda ho pít nebo ne. Stále hledej, co by tě naplňovalo a dělalo potěšení přiměřeně k tvému věku s tím, že školu máš teď jeko zaměstnání s výplatou dvakrát do roka ( Vízo).
To batikování bych ti mohla nabídnout z praktického hlediska a sice, že by sis o prázdninách vydělala nějaké korunky a nakoupila v některých prodejnách: KIK, TAKO,CAO laciná jednobarevná trika, přijela ke mě a pak bychom na nich páchaly tvary a patvary, které by sis vybrala na internetu ve formě šablon, je jich plno, já to taky bez nich nezvládám. Mohla bys přijet třeba i s kamarádkou. Bydlím ve Východočeském kraji, tak nevím jak bys to měla daleko a jestli budeš mít zájem o takovou akci.
Jinak, když budeš chtět a potřebovat , tak sem Leni piš - jsi tu správně, když potřebuješ poradit. A taky bys mohla být a myslím, že už jsi pomocí pro druhé.
Pa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 21/04/2010 15:26 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#952
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
je vpravda že jeden čas sem v tom alkoholu byla až po usi, kdybych si tentrát secetla, kolik penez sem do toho vlozila, tak sme ted bohaty clovek. no penize by se o pradninach hodily, ae ja sem tkvy patlal že by z toho nic nevyslo.. jsem rada že na vytvarnou vychovu sem na gymplu mela ucitele co me mel rad, jinak bych asi propadla.. jj urcite se budu zapojovat do diskuzi urcite se tu najde hodna lidi se stejnym problemem, v každe rodine je neco.. zadna rodina neni dokonala..
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter