Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Zveličuju problém?
#64512
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Souhlasím s Michalem. Já ho prostě nechala a trochu mu i pomohla. Proto nadýchal v práci poslala jsem ho na zachytku. Policie ho odvezla bez penez a v trenkach. Nejela jsem pro něj. Jel na černo vlakem 70km v trenkach a koskach. Když dojel měl zabaleno. A buď lecebna nebo jdeš a zítra nastupuje. Ale sama jsem se musela hodně smirovat
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64513
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
A jak to udělat v praxi? Vždyť vařím i pro děti, peru i pro děti, nebo to jako jeho věci mám vyházet z prádla? A taky... nechci dělat moc to dusno, aby to děti nemusely snášet.

A jak se muž dostal na záchytku, když pije doma? Já právě nevím, ten můj se v tom asi nikdy nevymáchá, protože ven na pivo chodí třikrát čtyřikrát do roka (vždy dá třeba deset kousků a přichází dom opilej), jinak pije jen doma a tam žádný problémy nedělá. Já nechápu, jak někomu může denodenní konzumace alkoholu připadat normální.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64514
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Jinak teď nepije měsíc, ale takhle je to dokola. Vydrží až 3 měsíce a pak 3 dny pije a zase dokola,ale zkracovalo se to. A 3 až 4 dny je pak nesvuj nej8 nepije a je protivny. Potí se v noci. Pak přijde období kdy ji jen sladke a opravdu kg sladkého a dokola. Sám doma to neda
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64515
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
A jak jsi na tom ty psychicky? Uz to trvá léta, ze? Pil takhle už předtím, než jste byli spolu?

Já mám pocit, že se snad za chvilku složím. Nic mi nedělá radost. Zabývám se jen tímhle a žádný řešení v dohledu...
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64516
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
A co na to vaše a jeho rodina? O problému ví? Já se s tím teprve nedávno svěřila... Styděla jsem se, omlouvala to.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64517
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Strašně dlouho jsem to nevidela nebo nechtěla vidět. Nevím ale věř mi člověk není alkoholi, že se narodí on se k tomu propije. Já rodinu nemám jen jeho a deti. Jeho rodiče. Táta chlasta a moralizuje ho. Mamka ta po letech rezignovala a pije taky. Takže rodiče pijí oba. Ale jinak říkají že stojí za mnou. Doma je suchá domácnost. Přijeli na návštěvu a sebou pivo. Neodpustí si aby si před nim nedali. Naopak podej nacni. A proč jsi takový idiot, že si nemůžeš dát pivo aniž by jsi byl v pohodě. Takže tam je kámen úrazu. Protože jak si dá muž pivo umí rici názor jinak ne. A nedej bože kdyby měl telefonovat to nedava vůbec. A to když byl mladý tak od 2 třídy do 22 let hrál rugby za Slavii a vše zmizelo
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64518
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Tak to je teda "dobrá" podpora Ach jo. Takže s dětma ani případně nemáš kam jít? Já jo, jen se rozhodnout, jestli už to teda na ten odchod je nebo ne. Ale jak jsem psala výše, bylo by to pak těžký zase jiným způsobem...
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64519
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Se sbal s detma na mesic a pak uvidis. Treba se upije a nebo se sebere a zacne fungovat. Nic mezi tim neni, tedy ne pro nas zavisle.

Manzelovi mozna to denni pivo normalni nepripada, jen je dobra vymluva. Obecne si omlouvame kdeco. Dneska nejdu behat, venku prsi. Slozenku zaplatim az zitra, dnes nemam naladu.

Zavislost je nutkavy pocit uspokojit potrebu - po alkoholu, kofeinu, nikotinu, adrenalinu, dopaminu .. Na sportu jsou lide take zavisli. No a pak neexistuje nic, co dokaze zastavit cloveka pred uspokojeim potreby - vylety v noci na benzinku pro alkohol, cigara, na jidlo si nepujci, na drogu ano atd.

Jo to takova pekna spirala
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/10/2022 12:58 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64520
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Já bych chtěl jenom říct, že znám pár lidí na které drastická opatření nezabrala a buď chlastaj dál a nebo už nejsou mezi námi. Tyhle příběhy nedopadají často dobře.
Tím netvrdím, že by neumřeli nebo nechlastali dál i kdyby na ně bližní byli hodnější.
Killer
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/10/2022 13:13 Provedl: Killer.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64521
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Ano, já si myslím, že taky ví, že normální to není.

Ale právě, že on FUNGUJE. To je to. Nedělá nic, čím by se dalo ospravedlnit, že by měl přestat. Kromě ničení si zdraví a vlivu na děti - ale to prostě neslyší a nechce slyšet.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter