Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Zveličuju problém?
#64522
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Takze, pani manzelko, proste nefunguje . Cokoliv dalsiho je jen omlouvani. Znas spoluzavislost? Fakt je potreba se podivat na problem, jak je a ne jak ho chces videt.
Clovek pod vlivem nemuze fungovat normalne. Tecka .

Prosel jsem si tim peklem, tak muzu byt chytry .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64523
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Ano pil doma, ale já na to nechtěla koukat a nechtěla aby to viděli děti. Takže jsem já volala na polici a nechala ho odvezt na zachytku. Možná jsem to udělala špatně, ale prostě jsem to vyhrotila já a to hodně hucela jsem nadávala a hádku jsem opravdu vyvolala já. Ale taky vím, že až zítra nastoupi, že není vyhráno a to je jen úplný začátek.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64524
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Ano, o spoluzávislosti jsem četla, čtu toho teď hodně, možná až moc. Já nevím, jak mu ale mám vysvětlit, v čem ta "nefunkčnost" spočívá. On prostě nevidí problém. Tak moc ho nevidí, až občas já váhám, jestli to vůbec JÁ vidím racionálně nebo to fakt hrotím (a zbytečně), jak si myslí on. Je u nás už hodně dusno a nefungujeme už pár týdnů kvůli samým hádkám ani jinak. Doufám, že ta terapie mě trochu nasměruje, co dál. Fakt se motám v kruhu.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64525
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
A on pil přímo před dětmi nebo se taky někde zavřel až když spaly? Já to chápu...člověk je pak už zoufalej. Léčebna je začátek, ano. Ale aspoň se "něco děje".. Není to na mrtvým bodě jako u nás, kde já vidím problém, on ne, tedy není ochoten s tím nic dělat.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64526
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Ano, moc cteni take skodi. A ze je tezke rozlisit, co je normalni a co ne, muze byt po tech letech tezke. K tomu se vyplati naslouchat okoli. A terapii pro tebe muzu jedine doporucit. Ciste sobecky, at se postara o sebe sam, ty mas dost prace se sebou a detma, natoz mit na hrbu dalsi dite, navic urvane, ublizene atd. Pryc od toho, jinak to nemusis prezit a kdo se pak postara o deti?

Ale tato kniha stoji za precteni www.databazeknih.cz/knihy/ze-zavislosti-do-nezavislosti-87650
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/10/2022 14:22 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64527
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
No on není ubrečený, uřvaný...jen se se mnou prostě a jednoduše přestal bavit. A dál si dělá svoje. Vlastně mi nikdy nic neslíbil, že s tím bude dělat. Jednoduše ho nezajímá, co si o tom myslím:( Já to beru tak, že kdybych dělala něco, co ho trápí a co jen trochu můžu změnit, určitě bych se o to aspoň pokusila. Nevím, proč on to tak nemá.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64528
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Co se týče okolí, víceméně mi říkají, že toto standard není a že se nediví, že se snažím to řešit. Výhružka odchodem úplně nesplnila účel, protože mi řekl, že mu to je jedno (aspoň bude mít klid, žejo).
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64529
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Díky za doporučení na knihu! Vypadá užitečně.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64530
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Tak v tom pripade ho prestan zatezovat pitim alkoholu, to je evidentne to, co mu vadi.
To je ale pitomost, ze?
Tipuji, ze ublizenost by se projevila, kdyby se rozpovidal. Ale je to tvuj manzel, neznam ho a dale se v tom rypat mi neprijde z me strany vhodne. Muzu popisovat sam sebe, sve zkusenosti a co me pomohlo. To jsem popsal, ale zda se, ze to nechces slyset a hledas omluvy, ze je to tak nejak skoro jakoby v poradku (funguje) .. Mozna potrebujes nejaky vetsi naraz, nejaky sok - treba zjistit, kolik toho ve skutecnosti vypije a ze je to cele jedna velka lez .. Mozna, mozna ne
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/10/2022 14:32 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64531
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Chci to slyšet. Jen jsem zatím asi srab to řešit nějak "radikálně". Pořád si říkám, co kdyby to šlo řešit ještě nějak jinak, po dobrém? Jsem naivní, vím.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter