Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Matka alkoholička
#13835
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Moc díky. Bojovala jsem s tím,že ji nechám napospas osudu,ale musím ji nechat, ať začne se svým životem dělat něco ona sama.
Maxinkaa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13843
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
to je dobré rozhodnutí. musíte myslet na sebe, manžela a své dítě, máma na vás visí a saje z vás jak pijavice, co to dá. bohužel je to dáno tou nemocí, to k tomu patří. moc držím palce a držte se!
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13892
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Díky moc!
Maxinkaa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13988
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Moje matka je alkoholička již řadu let,ale postupně se to zhoršuje. Dříve se opíjela alespoň s kamarádkou,později už začala pít sama po večerech a teď se stává že je opilá už v poledne. není to denně,ale je to i několikkrát v týdnu.
Je v důchodu takže ji nic neomezuje.
Nejhorší je že žijeme v jednom domě a vidí to i moje děti-které se za ni stydí před svými kamarády.
Navíc se z ní stává zlý člověk. Navenek se tváří jako by nic a přitom věčně pomlouvá a lže-špiní mě i mého partnera svýmy smyšlenými pomluvami.
Nechápu proč je tak zlá. Nikdo jí neublížil a dokonce jí nikdo ani přímo nevyčítá její alkoholické dýchánky...kdy kolikkrát neumí ani stát na nohou-vypadá jako trosko v těchto stavech.
Já to psychicky snáším velmi špatně. Největším zlem je její telefonování když je opilá...
Telefonuje svým "kamarádkám" a stěžuje si jak se má špatně...
Přitom se o ni staráme jako kdyby byla nemocná...ač je zcela zdráva. Vařím,peru i žehlím i pro ni... Nedělá téměř nic...
O zahradu se starám výhradně já,o dům můj partner...
Matka jen ráno zajde do obchodu-kde si postěžuje jak se má u nás špatně...to už je její sport a koníček.
Pak příjde s dvoulitrovým vínem v tašce a ulehne k televizi a popíjí(né denně-ale často)...
Jak navařím tak příjde poobědvat pak položí talíř do umyvadla a jde... Já umyju nádobí,poklidím... Prostě služka.
Nečekám vděk-na to si opravdu nepotrpím. Ale zničuje mě to jak si vezme telefon a tak nahlas že to je slyšet i u sousedů si stěžuje na všechno. Vymýšlí si jak neví kam dříve skočit a jak se k ní špatně chováme. Není v tom ani kousek pravdy. PROČ TO DĚLÁ? PROČ JE TAK ZLÁ? PROČ LŽE A ŠPINÍ NÁS?
Jsem z ní už fakt psychicky na dně...
Na léčení jí nedostanem. A ta její nenávist vůči nám...ta se asi stejně léčit nedá...
Kdybych měla prostředky na jiné bydlení tak bych se odstěhovala i přesto že tento dům jsme opravili a investovali do něj veškeré finance a spláceíme ještě dodnes úvěr...
Ale opravdu si neumím představit že toto budeme snášet. Je to měsíc co měsíc horší...
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13990
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Heleno,

podle toho co popisujete, tak bych si to tipnul na nějakou alkoholovou psychózu.
Přeji pevné nervy.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14000
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Děkuji
Snad to nějak vyřešíme... Ale bohužel nevím kdy.
helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14039
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Četla sem váš příběh a je mi z něj špatně, stejně jako z mé mámy! Taky se pořád ptám, proč je taková, proč neustále lže, co sem ji udělala? Má 9-měsíční vnučku,ale raději si koupí chlast a cigára, než malá maličkost. A nesnáším, když mi telefonuje, mumlá, že ji nerozumím a tvrdí mi, že je špatný signál. Už sem ji řekal, že až bude volat příště, v tomto stavu, položím to. Nemám ani potřebu se s ní vídat, protože ji nevěřím ani slovo a to, když je opilá, se mi hnusí. Přitom jsme bývaly nejlepší kamarádky Na léčení taky nepůjde, protože ona přece problém nemá!
Maxinkaa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14085
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
No ona problém určitě nemá... Ten mají jen všichni okolo...
A přesně -máte pravdu. Ani malé dítě v rodině neprobudí v alkoholikovi svědomí...i kdyby to vaše malé nemělo plíny-tak vždycky budou důležitější cigára a víno v plastu. A ještě si postěžuje chudinka jak se má špatně.
Máte alespoň tu výhodu že jí nemáte denně na očích...
To už je pak opravdu psychický teror...
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14088
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 11 měsíce  
Ona už je natolik nemocná, že nevnímá nic, jen své potřeby-alkohol, cigarety.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14098
Re: Matka alkoholička Před 10 rok, 10 měsíce  
Nejhorší na tom je, že tahle nemoc se dá léčit jen když si ten nemocný člověk uvědomí, že je nemocný. A to kolikrát může být taky pozdě...
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter