Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Mamka alkoholička
#11678
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Katko, kdyby mamka měla cukrovku, rakovinu, také bys jí nenáviděla?Je nemocná, chápeš.?Už nyní strašíš, vidíš vše černě, co když mamka vydrží?Třeba jí léčba pomůže a pro ní bude důležitá podpora, nedůvěra ji srazí!Potřebuje doléčování, trochu podpory, venku se jí bude žít mnohem hůř než v léčebně, všude alkoholu dost, samota doma.....nelituj jí, ale neodsuzuj dopředu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11679
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Katko,máte pravdu-pokušení bude velké.Ovšem co když je vaše máma zvládne-bude chtít zvládnout?Není Boží trest-možná se díky tomu máte něčemu naučit.třebas upevnit víru a naději,která jak víme umírá poslední.třebas se máte naučit zvládat vnitřní strachy-co se druhého-mámy týče.Třebas vám to má dát aby jste vy sama dokázala být tou lepší mámou pro vaše děti.Vidíte to černě,díky vašim zkušenostem,ale též jednosměrně-a to není dobré.zkuste se na všechno podívat jiným úhlem pohledu.Držím palce Vám i mámě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11685
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Srovnávat alkoholismus s cukrovkou,rakovinou?Při cukrovce nabo rakovině se také válíte po zemi,nemůžete chodit,jste naspolehlivá,špinavá,obtěžujete své okolí svoji totální opilostí a neschopností?????????? Ano je to nemoc,ale zaviněná jenom vlastní vinou,snad každý ví,že alkohol je návýkový.Promiňte,ale hájit alkoholika snad může asi zase jen alkoholik(i když abstinující................................já opravdu po tom všem co jsem prožila a někdy to bylo peklo,světlo na konci tunelu nevidím,bylo mi 16,20,25,30,35 a já tu mámu potřebovala a ona tu sice byla,ale někdy úplně opilá,a teď je mi 40 ,jsem dospělá a vím,že bych své dceři toto nikdy neudělala,a své věci(dobré i zlé) si vyřeším vždy sama.Vztah dcera a matka alkoholička je 100% narušený ale třeba se stane zázrak,vždyť budou vánoce a to přeci zázraky dějí:)
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11687
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Tak vidíš, jak nechápeš, nic nevíš.A neříkej hop, dokud jsi nepřeskočila.ještě můžeš začít pít.Nepřeji Ti to.Mamce bude zle, asi u tebe moc podpory nenajde.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11689
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Katko-já jsem přeci Vaši matku neobhajovala.Snažila jsem se Vám ukázat i jiný úhel pohledu,než je váš plastický-bohužel.Spoluzávislost je prevít a umožňuje toho málo.Vím to sama ze své zkušenosti s dloholetým soužitím s alkoholikem.Vidím to i z pohledu alkoholičky.kterou jsem se díky domu stala sama.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11690
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
to myslíte vážně.já nic nechápu?????????????????????nevím kdo jste,že tak bráníte alkoholiky,kdo brání rodiny alkoholiků,kdo mě zbaví nočních můr a strachu,žila jste v rodině alkoholika? nebo jste alkoholik?proč se tedy rozpadají rodiny,proč se manželé rozvádí,proč děti alhololiků trpí a končí v dětských domovech????protože nic nechápou?????
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11693
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
Katko-moje děti skončily v dětském domově.alkohol byl můj partner-já to neustála v běžném životě a stala se alkoholičkou taktéž Proto znám úskalí SPOLUZÁVISLOSTI.pROTOŽE UŽ JSEM NEVIDĚLA ,ANI NEMOHLA VIDĚT DÁL.A TO SE MI STALO OSUDNÝM.kDYŽ SE MŮJ STAL ZÁVISLÝM NA DROGÁCH?nÁZOR A ODPOVĚD´LÉKAŘE -ODBORNÍKA MNE TENKRÁT ZARAZILA.zNĚLA BUDUJTE SI SVŮJ ŽIVOT A SAMA SEBE,TAK,JAKO BY SE NIC NESTALO.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11695
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
moje předchozí odpověď byla reakce na vzkaz od Liby,ale vážím si tvé odpovědi,já vím,že by mamka měla žít,jako by se nic nestalo a já jí to i sobě přeju,to by bylo super,ale já mluvila o sobě,mě alkoholismus mých rodičů totálně semlel,zeptám se,ale pokud je moc osobní tak nemusíš odpovídat a předem se omlouvám.s partnerem se dál stýkáš a děti máš u sebe?chápou co se dělo a proč se to stalo,kolik jim je let?
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11696
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
rOZUMÍM vÁM A CHÁPU vÁS
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11697
Re: Mamka alkoholička Před 11 rok, 6 měsíce  
S DĚTMA SE STÝKÁM.mYSLÍ SI,ŽE JSME VŠÍCHNI MĚLI TU MOŽNOST SE HNOUT Z MÍSTA.sVÝCH DĚTÍ SI NESMÍRNĚ VÁŽÍM-I KDYŽ TOMU V DOBÁCH MÉHO PITÍ TAK NEBYLO
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter