Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...678910111213
Dolů
Téma: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat
#10982
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
To jste takto interpretovala pro sebe vážená A.Diskuse byla a je naprosto o něčem jiném.Nedělám rozdíl mezi alkoholikem,nezvedám nikomu pomníky,že by byl lepší nebo horší.Vidím a zachovávám rovinu.Jen vidím tu velikou snahu pomoct a odvahu vystoupit z celého soukromí,co si většina zde nedovolí,nemá odvahu.Vidím za tím celou nemoc dotyčné-a později málem pranýř-a to se mi vůbec nelíbí milá A.A když potom čtu slovo tolerance-tak nevím,jestli se mám smát,nebo brečet!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10983
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Hrotíte to, Jano, a nemá smyal v tom pokračovat, už vytýkáte i Petratě. Mimochodem, slovo tolerance v mých příspěvcích není, nevím, co mi vytýkáte.
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10984
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Jednoduše jsem ztratila trpělivost-to se stává i ve slušných rodinách.Petratě nic nevyčítám,a vám také nic nevytýkám .Byla to jen odpověd´na moji reakci.Vám jsem jen zdůraznila paní A.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10985
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
O.K. Diskuze je pro všechny. Každý diskutujeme, jak umíme.
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10986
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
jani není třeba to tak hrotit, říkám znovu, já jsem s líbou v kontaktu a jsem ji fakt vděčná, jen nějak nechápu o co tady jaksi jde, líba se přeci nepotřebuje obhajovat, dělá to jak nejlíp umí a dělá to dobře, zná alkáče jako své boty, nemusí se to každému líbit, a no a co...tak to prostě je..je to její volba, hlavně klid..a nepít, přeji hezký a klidný večer:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10987
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Myslím si,že občas takové vyburcování neuškodí!Já si zchadila hlavu-ale na PRINCIPY NEDÁM DOPUSTIT já se je naučila respektovat,dodržovat,naučily mne tomu v čem má život smysl a význam a BUDU BRÁNIT!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10988
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Jano, dovolím si oponovat, jednáte v afektu ve stylu, "Kdo nejde s námi, jde proti nám ". Berte můj přéspěvek s nadhledem ale fakt to tak nějak působí. Kdo sem píše, ještě většinou je schopen si svůj názor udělat a pomoc přijmout. Ti, co jsou už na tom bohužel hůř, sem už nepíší..a jenom pijou.
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10989
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Paní A-je to váš názor,který akceptuju.Naivně si myslet,že sem přispívají všichni zdraví alkoholici-je stejné jako podlehnout tomu,že jsem sama uzdravená.Poslouuchá se to dobře,dobře si to může každý namlouvat-ovšem nezakládá se to na pravdě.I já tomuto časem podlehla a recidiva a krutá mne neminula!Toto nechce nikdo akceptovat,toto se každému alkoholiku příčí!Proč?Protože nepije!?Bohužel nemoc tu trvá u vás,u mne, u ostatních.Proč ji respektovat jen u těch kdo se dotazují,kdo hledají?Já musím respektovat obé-sebe,svoji nemoc,druhého,kdo pomáhá-naši společnou nemoc a toho,komu chci pomoct.TOTO JSOU TY PRINCIPY,KTERÉ MNOZÍ NECHTĚJÍ PŘIJMOUT.To,že tu pomáhám nebo chci pomoci-mne nedělá vyléčenou alkoholičku,nedělá nikoho vyléčeným-proto by měly být ohledy na obou březích.Jde tu jen o předávání zkušeností a o to,co každému pomohlo,či pomáhá-o nic víc!Myslím,že jsem ke všemu podala vysvětlení.Už se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10990
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
O uličním výboru jsem se zmínila já a stále, ne-li víc, to tu tak cítím. Nejde o to, jestli je někdo přímý a "od rány" některé příspěvky jsou jako by je psal někdo neomalený a promiňte, jednoduchý. Prostě domovnice.
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10991
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 6 měsíce  
A jéjé!To tu bylo veselo.Dámy díky za obhajobu, ten , kdo nechce pochopit, nepochopí, neřešme zakomplexované chudinky, kdoví, co je žere.Patří k životu, alkoholickému jistě.Já se raduji, že po světě chodí pár lidí, kterým jsem mohla pomoc od alkoholu, moji práci hodnotí jiní lidé, celkem dobře, a tady ty výpady mě rozveselí, lituji nadávající, kyselou prdel. Alkoholiky znám asi fakt dobře, dovedu si představit jejich názor, kdyby chtěli sem napsat, požádat o pomoc, a přečetli si Davču .Odradilo by je to.A ještě dodávám, určitě se nechlubím!!!!!!Jen z těch uzdravujících se upřímně raduji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...678910111213
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter