Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...678910111213
Dolů
Téma: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat
#10993
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
jsem tušila líbo, že nad tím mávneš rukou:), ze mě radost můžeš mít, neb jde to dobře, žiju střízlivě a spokojeně a už se tak nehoním a odpočívám a tak se nedostávám do vypjatých situací a tedy mě ani nenapadne si něco dát, život je klidnější a jaksi jasnější, za chvíli to budou 2 měsíce, vím že je to málo..ale den ke dni a uvidíme, dneska zase se nenapiju, důvod nemám..a nezapomínám..mějte se dobře všichni:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10994
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Petrato,
držím Vám palce,vydržte i nadále-jde to a sama teď vidíte,že je život barevnější!
Zdravím-Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10995
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Dík heleno, však o tomhle je to tady nejvíce, podpora, sdílení a předáváni zkušeností:), víc hlav střízlivých víc ví..mějte se dobře:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10998
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Na blbosti nemám Petruš čas, a za chvilku tu bude půl roku, rok, a pak už budeš ve větším klidu, i když každý den, co nepromrháš s chlastem je výhra, radost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11016
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Petrato-fajn,že se držíte-aspon´jste se ozvala.Hanko-máte pravdu,že jsem jednoduchá.Jsem tomu nesmírně ráda a cítím se svobodná ve své jednoduchosti.Když jsem přestala pít?Stále jsem si na něco,na někoho hrála.Byla jsem nesnesitelná-i když jsem o tom nevěděla.Myslela jsem si,že jsem báječná,protože nepiju.Ovšem nikdo kolem mne to neměl lehké-spíš naopak!Víte proč,Protože mi podvědomně stále chyběl alkohol.Nedokázala jsem ničím zalepit tu prázdnou díru po něm!No,způsob jsem už díky bohu našla-a přestala si konečně hrát na cokoliv.Naučila jsem se být sama sebou-A?Spokojenost na všech stranách!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11091
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Vzkaz smazán administrátorem.
Davča

Poslední úprava: 02/10/2012 13:57 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11093
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Davide, ty se rád zabýváš pouze věcmi které tě baví, že? Rád bych věděl, co tě vlastně baví. Vyšetřil tě nějaký psycholog nebo psychiatr, jestli nespadáš do autistického spektra? Víš ty, tvoje analýzy maj jednu obecnou vadu na kráse: nedostatek vstupňích informací a příliš úzký pohled.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Poslední úprava: 29/09/2012 07:21 Provedl: petr_n.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11103
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 7 měsíce  
Co se Davida týče?Myslím že jakákoliv reakce v jeho případě se mine účinkewm.A navíc to v něm vzbudí zájem o jeho osobu.Což považuju za ne.Jeho chování je nad hranicí sociopatie.Názor na soc. cítění je utopististický,jeho vyhraněná osobnost nemá sociální cítění ani v životě,ani co se týká dětství.Na diskusi alkoholik se přihlásil,aby se zapojil mezi dospělé,aby byl někde přijat-protože díky jeho indisposizicím se mu to nedařilo.Bud´bude respektován-a odpovědí bude mlčení.aby celou diskusi na tomto foru nerušil.Nebo mu bude odpovídáno-čímž se bude rušit jiný účinek léčby!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11143
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 6 měsíce  
Dobrý den. Uživatel Davča opakovaně probírá témata nevěnující se závislosti na alkoholu (např. vztahy s romy, porod dítěte a odložení do babyboxu, nechuť pracovat a pobírání invalidního důchodu, ad.) a z toho důvodu jsem se rozhodl smazat jeho příspěvky v tomto fóru. Komu to vadí, tomu se omlouvám. Kdo se mnou souhlasí, tomu děkuji za pochopení.
S pozdravem MUDr. Zbyněk Mlčoch, zakladatel a správce tohoto webu.
MUDr. Zbyněk Mlčoch
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
Administrator
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 323586002 Pohlaví: Muž www.zbynekmlcoch.cz Narozeniny: 07/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
 
#11144
Re: Už měsíc sem alkoholik a nevím co mám dělat Před 11 rok, 6 měsíce  
Dobrý den,pane doktore,
udělal jste velice dobře,Davča na tohle fórum nikdy nepatřil.
Hezký den-Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...678910111213
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter