Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alkoholik - zacatecnik :)
#11321
Re: Alkoholik - zacatecnik :) Před 11 rok, 6 měsíce  
Když jsem pila,neuměla jsem počítač ani zapnout.Nevěděla jsem,na koho se mám obrátit,kam jít.
Tohle je fakt bezva možnost.A nikdy nejsi sám.
ha13

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11323
Re: Alkoholik - zacatecnik :) Před 11 rok, 6 měsíce  
Problém s alkoholem máš, to cítíš moc dobře! Nejspíš ještě nejseš alkáč, ale to příjde! A lepší je řešit problémy dřív než později!

Teď jsem pod vlivem a to jsem se ještě před týdnem smál kamarádům, že chodí chlastat, když já tak skvěle dokážu nechlastat (abstinoval jsem půl roku). Chlast je kurefská sfiňa!

Píšeš, že jseš mladej! Mně je 31 let. Minulej tejden mi zjistili rakovinu tlustýho střeva. To ve svým věku určitě nemám ze špatný životosprávy. Mimochodem vážim 90 kg čistý svaloviny a v gymu jsem celkem za guru. Na těch tvých pár piv denně se umírá. Teď se tomu směješ, ale dřív než brzy to bude kurva problém!!! Čteš tady fóra a články? Čteš málo, pánč bys už v tuto chvíli zpytoval svědomí a věnoval se úplně něčemu jinýmu. Chlast je sfiňa!
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11329
Re: Alkoholik - zacatecnik :) Před 11 rok, 6 měsíce  
Tak ten prispevek od petra me docela rozvalcoval

Od pondelka jsem nic nepil, bazeni je , ale pripada mi, ze s kazdym dalsim dnem je to lepsi . Vecer mi teda byva nejak divne asi telo ceka nejake to pivko Nedam.

Rano vstavam krasne cerstvy, teda manzelka ma nocni a nase male deti se v noci zamnou trousi do postele takze jsem pekne pobouchanej

Jinak i za ty ctyri dny citim zmenu a to hlavne , ze je mi lepe , traveni daleko lepsi pac kdyz jsem pil mel jsem v noci silenou zravku a snedl jsem na co sem prisel obvykle nejake silene kombinace a rano to byla hruza na zachode.

Je zvlastni , ze mi pripada i moje nalada takova lepsi prestoze sem si myslel , ze jsem klidnejsi kdyz popiju. Teda na deti jsem rozhodne vecer protivnejsi to jo , ale furt mi to prijde ze jsem sam sebou a ne zklidnenej alkoholem.

Moje nevyhoda/vyhoda je , ze kdyz jsem se napil tak jsem daleko vlacnejsi klidnejsi a vyrovnanejsi ,nez by se u me agresivita zvetsovala , to az v posledni dobe kvuli rodinym problemum.

Snad to tedy semnou neni tak hrozne , mozna si zkusim zitra dat jedno dve pivka a jestli se to rozjede zpatky budu mit jistotu , ze jestli abstinovat tak navzdy .

Jak tu nekdo psal proste tech pokusu muze byt hodne kazdopadne , jsem povecerech zvladl tolik veci jako za posledni mesic ne.Konecne zas dokazu fungovat od 5 rano do 11 do vecera a necitim se utahany.

To jen tak abyste vedeli jak to semnou je kdyz uz jsem toto vlakno zalozil.

Diky vsem za zkusenosti a rady zatim.
Pan HO
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11357
Re: Alkoholik - zacatecnik :) Před 11 rok, 6 měsíce  
Pivko si zkus dát! Budeš bůh... Utvrdíš se v tom, že nejsi alkoholik (což nejsi), ale bude to horší a horší. Za měsíc si to dáš na zkoušku znovu. Nebudeš pít, budeš se cítit úplně fajn. Pak Ti mozek řekne, že vlastně žádnej alkoholik nejsi, což už pomalu budeš. A pak Ti bude čtyřicet, budeš v sobě mít litr kořalky, platit alimenty a přemýšlet, kde se stala chyba...

Nepij! Aspoň ty tři měsíce, abys věděl, na čem jsi! Věř mi!
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11358
Re: Alkoholik - zacatecnik :) Před 11 rok, 6 měsíce  
Je opravdu lépe vůbec nepít alkohol,já ho popíjel 20let,a díky tomuto fóru nepožívám 4 měsíce s výjimkou jednoho týdne,kdy jsem zjistil,že mi to opravdu nic nedává.Má to pro mě jenom samé výhody a hlavně výborný spánek a napořád čistá hlava.Alkohol je jenom chemická látka,jako každá jiná,která když se aplikuje to těla,tak škodí.Ze sve zkušenosti ještě potvrdím,co píšou jiní,že kontrolované pití nefunguje.
Braňo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11365
Re: Alkoholik - zacatecnik :) Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahojte ,

jo vydrzel jsem v pohode , akorat v nedeli jsem si dal po obede, kdyz sem mel kachnu se zelim, desitku pivo na traveni a odpoledni odpocinek .

To si proste ujit nenecham at jsem nebo nejsem alkoholik
Pan HO
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11371
Re: Alkoholik - zacatecnik :) Před 11 rok, 6 měsíce  
Přeju Ti,aby ti to jedno vydrželo jen k té kachně.Stále věříš,že závislost lze ošidit.Bohužel zkušenosti tisíců alkoholiků,kteří o tom ještě stihli něco zaznamenat jsou naprosto jiné.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter