Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#16765
Re: Žízeň.. :-) Před 10 rok, 3 měsíce  
No Jiří, tomu se říká abstak..Jestli jsi měl dřív kocovin,, ty se daj vydržet ale zdá se, že nyní ti už nebude zle z chlastu, ale zle z toho, že si chlast nemůžeš dát (musíš do práce) a to je sakra rozdíl..kdyby si totiž nemusel nikam a šel ráno rovnou do hospody, určitě by ti tak špatně nebylo..
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16766
Re: Žízeň.. :-) Před 10 rok, 3 měsíce  
Já jsem právě Rano do hospody sel a dal jsem si jednu desítku. Pak jsem SEL spát a tuto začalo cca ve 12. Bylo to fakt nepříjemný a zajímavý je, ze jak to přišlo, tak to najednou zase zmizelo a cítím se víceméně standartne. Přirovnal bych to le stavu, kdy je člověk pod velkým stresem. Nejhorší byl takovej strach, vlastně ani nevím z čeho.. Nechapu, ze jsem takhle odrovnanej, dyt ty potomci z hospody lejou celém život a jsou OK. Me je 27 a piju jenom pivo..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16767
Re: Žízeň.. :-) Před 10 rok, 3 měsíce  
Smula..někdo může lejt cvelej život někdo ne je to nespravedlivý, já vim..Já jsem taky v té druhé skupině
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16768
Re: Žízeň.. :-) Před 10 rok, 3 měsíce  
HM, TOS me tedy moc nepotesil. Pivo mi chutná a vůbec nevím, co budu pit kinyho. Znamej malém umřel na játra a delirium, okamžitě přestal s pivem, davla jich mezi 20-30 a začal pit birrel. Zkoušel jsem to, ale jakmile si k tomu cuchni, tak dostanu automaticky chuť na normální. Přitom přítelkyně u me nechala zbytek vina, tak me napadlo, ze si zkuaim udělat strik. Po prvním napití putoval do zachoda..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16769
Re: Žízeň.. :-) Před 10 rok, 3 měsíce  
Pivo je také alkohol!A kluci nenaříkejte, nelitujte se, zkuste přestat pít, netušíte, jak vám bude fajn.Jste prostě nemocní, alkoholici, ničíte se, je to normální?S jinou nemocí se budete léčit?A nebojte se, že vám bude smutno bez alkoholu, nebude!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter