Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: ani nevim kdy to začalo
#12210
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
jani nejhorsi je ze vsichni kam prindu tak berou ze piju. a kdyz si nedam tak me tak dlouho premlovaji a nuti az nakonec podlehnu a dam si. jakoby bych to nebyl ja ze si nevypiju.. ale vis co.. na cizi kaslu.. stejne za to co si o me mysli mi nic nedaji. ale spis se bojim ze to nevydrzim. protoze ja vydrzim 2 dny pak na to zas sahnu. ted jsem vypalil 40 litru. 30 hrusky. 10 trnky. nevim jak se z toho vymotat. sak par banek za den me nezabije. - a to je nejhorsi.
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12211
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
Tož to není dobrý.Měl by jsi to rozprodat,aby jsi doma nic neměl.A hospodě se vyhnout obloukem.Jinak to nedáš a v chlastu se utopíš a zblbneš docela.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12212
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
nechapu ze je vsude kolem prijimany ze se pije. je to zhouba pro cloveka. nejsem hloupej ale tadytomu sem propadl. zkusim zavolat do zlina - mam to kousek. a zacit chodit na aa.
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12213
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
Já jsem ted´hledala metodu jak obelstít Antabus.Napadl mne jeden fígl-pochopitelně jsem ho musela vyzkoušet.Podařilo se mi to,ale dopadla jsem jak sedláci u Chlumce.Dostala jsem do sraček celou rodinu.Vystřízlivění a přijetí celé skutečnosti bylo kruté!Posrala jsem VÁNOCE VŠEM!Chlast mi za ztrátu rodiny,sebeůcty a vůbec za lži nestojí.Chtělo se mi ze mne zvracet!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12214
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
no jo. myslenky ale nevyzvracis.
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12215
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
Jo a na druhé kašlu už dávno-at´si pijou!Oni problém nemají.Mám ho já a pitím si pokaždé zadělám jen na spoustu dalších o střízlivění už nemluvím.Ted´jsem měla i halucinace.3dny jsem slyšela ve dne v noci vyzvánět svůj mobil.Vytáhla jsem baterii abych věděla,že mi zvonit nemůže-už jsem myslela,že zblbnu!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12216
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
Myšlenky se učím nerozvíjet.Moje fantazie nezná hranic.Na alkohol přijdou,ale nedovolím jim rozvinout,že piju,jak piju,nedovolím rozvinout chut´.Naučila jsem se je utnout a raději si vzpomenu,co jsem všechno díky pití ztratila a natropila.Jak těžko jsem se z tahu dostávala.Dříve jsem z těch myšlenek měla strach.Ted´vím,že mi mají připomenout,že jsem alkoholička
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12217
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
nerozumim ze to ostatni nechapou. to ze mi chlast nici vse a ze to neni jen o tom ,, sak nepi,, . jani ty si frajerka ty to zvladnes.... jinak to ani nemuze dopadnout..


www.matrix-neo.cz/files/Odvaha.pdf
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12218
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
Protože vím,že to jde.Ovšem bez léčebny to nedám.Potože vím,jak se senzačně bez alkoholu žije!A to mi za to stojí!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12219
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
jdu spat. dekuji za debatu. zitra jestli me pusti k pocitaci napisu jak to dopadlo. zatim ahoj
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter