Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: chci žít jako člověk
#15285
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
V tvém případě je léčebna jediná správná volba
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15286
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Jdi tam, pomůžou ti, dluhy sice za tebe nezaplatí, ale určitě potkáš někoho, kdo má i takové zkušenosti, a dokázal vše srovnat.Uvědom si, že alkohol tvé deprese jen zhoršuje.No, v léčebně bys bral nemocenskou, také bys z ní mohl splácet.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15287
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Půjdu, musím. Jinak ze mě za chvíli nic nezbude. Děkuju za reakce, je to zvláštní,ale pomohlo mi to. Mám alespoň trochu pocit,že na to nejsem úplně sám. Díky
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15288
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Snad to půjde i bez léčebny, nemůžu si to dovolit. I když si myslím, že by mi to prospělo. Mít klid se dát někde dohromady. Venku je chlast na každém rohu a tenhle rok mě položil na záda. Děje se plno špatných věcí se kterýma se neumím srovnat a pak to řeším jak to řeším a je ještě hůř. Snad bude AA přínosnější než ambulantní léčba. Ta mi nepomohla.
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15289
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Janíku, v kterém městě jdeš na áčka?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15290
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
V Olomouci
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15291
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Tak tam pozdravuj a asi brzy pojedeme na Krokáč do Brna, tam se uvidíme.Těším se!Jen neposuzuj první setkání, zajdi víckrát, pak posuď.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15292
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Jsem zvědavý jak to tam bude probíhat, mám z toho celkem strach jsem introvert, špatně se mi mluví o problémech. Určitě nebudu po prvním dni dělat nějaké závěry..
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15293
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Jsem taky introvert a špatně snáším změny a přežil jsem to. Vlastně jde o nůj život a nikdo za to za mne neudělá. Už jsou to čtyři roky, když jsem prošel poprvé dveřmi skupiny AA a od té doby nepiju. Je to sranda jak nás naše programy v hlavě směřují tak, aby se v našem životě nic nezměnilo...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15294
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Musím to zvládnout, doufám že mi také pomohou. Teď je asi jediné co můžu věřit, že přijde konečně změna a zase začnu žít.
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter