Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: chci žít jako člověk
#15295
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 7 měsíce  
Moc bych ti to přála, stojí to za to. Ale podle toho, co píšeš, alespoň bez detoxu to těžce zvládneš. Domluv se se svým psychiatrem, pomůže Ti. potřebuješ se úplně oprostit prostředí a alkoholu. AA jsou dobrá po léčebně, alespoň z mé zkušenosti.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15313
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 7 měsíce  
No bez detoxu se snad obejdu piju 1x za 14 dní, ale je fakt že potom je to katastrofa. Okno, ostuda, žádný pud sebezáchovy, prázdná kapsa a týden výčitek s depresí. Nakonec to nějak rozdýchám, řeknu si hlavně že jsem to přežil. Ale bohužel se to vrací jako bumerang. Nemám stavy, že bych musel denně pít nebo mi to nějak extra chybělo. Spíš tím uvolňuju stresy nebo já nevím proč to vlastně takto je. Každopádně doufám, že se to s AA povede konečně zlomit. Vím že mám problém a je to horší a horší, je potřeba to řešit, ale snad ne za cenu líčení. Pochybuju, že bych se za 3 měsíce ještě měl kam vrátit do práce s tímto razítkem na neschopence..
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15334
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Musím uznat, že jste měla pravdu. V pondělí jdu k na předpřijímací pohovor a pak snad rychle léčba. Každej den je takhle prožitej drahej.
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15338
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Moc gratuluju k takovému rozhodnutí. Sám alkoholik nic nezvládne.
Přeji hodně sil a pokory.
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15339
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Jeníku, rozhodl jsi se dobře, jen vydrž, dokud ještě myslíš normálně, máš sílu!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15340
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 6 měsíce  
Dekuju za podporu. Mám z toho strach když vidím ten režim a komunikační embargo, ale nedá se nic dělat.
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16408
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 4 měsíce  
Tak mám za sebou 11 týdnů v léčebně a je to jako bych se znova narodil. Jen to nepo.. Doporučuju všem co se sebou opravdu chtějí něco dělat. Funguje to!
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16409
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 4 měsíce  
Vítám tě doma, Jeníku a nepodceňuj doléčování, bacha!!!!Tady venku je lákadel všude dost!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16443
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 4 měsíce  
Jo to je bohužel pravda, chlast je všude, ale dá se s tím žít a nepít. V doléčování budu pokračovat s terapeutama v AP, chci vídat lidi z léčby. Bude to ještě boj..
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16510
Re: chci žít jako člověk Před 10 rok, 3 měsíce  
Mám stejný problém jako ty... Je mi 28 a nekočíruju to... Opravdu ta léčba stojí za to?
Ondřej

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter