Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4748495051525354
Dolů
Téma: Lze přestat pít bez pomoci?
*
#23566
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Ty jo, tak to mam radost, drzim palce!
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23688
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Cracene dobrý?
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23693
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Ahoj všichni,30.12 jsem měla narozeniny 41let,je to 4měsíce co nepiju,myslím že hlavní je si to přiznat,rozhodnout se a stát si za tím.Zatím jsem odbornou pomoc nepotřebovala,přestala jsem sama,ale tohle forum mi hodně moc pomohlo.Místo piva mi v restauraci koupili čokoládu a energi drink.I tak jsem si stále vědoma a vždycky budu,že je to tenký led a cesta do pekel.Pokoru v sobě už jsem našla a proto kdyby se mě někdo zeptal co si přeji do Nového roku,tak mu odpovím,aby s láskou opatroval ty co sem píší a bojují za svůj hezký nově poskládaný život.PF 2015
eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23698
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Evo, krásně napsané, cítím z tebe pokoru, ta je moc důležitá.Také přeji všem poznat krásu střízlivosti, užívat si jí, pochopit, jak je dobře bez alkoholu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23702
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Díky Líbo za reakci ,zapomněla jsem tam vložit slovo -bůh...aby bůh s láskou opatroval.......nejsem dokonalá,kouřím,ale ne moc,chodím do práce a moje 2 děti 12 a 17 let to poznali a jsem moc ráda,že máme hezký život i přes všechny životní strasti co máme za sebou....mému muži at je tam nahoře dobře....cestu si zvolil sám a slib co jsem mu dala jsem taky dodržela.......prodala dům,zaplatila všechny dluhy a děti se mají taky dobře......snad Nás vidí.......
eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23703
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Jestli to muž vidí, musíš cítit, a vědět to.Někdy je ten život k nežití,nejtěžší.Aspoň víme, jak málo stačí ke štěstí, a vážíme si maličkostí.Přeji ti už klid, asi si ho konečně zasloužíš!Já mám životní své heslo-Mám se blbě, výborně to snáším!Nedat se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23704
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Tuším,že to vidí Libo...a nedám se!Ani u mě není všechno výborné,je to dobré a dobré je za 3 a i Tobě přeji v Novém roce jen to dobré a mýt smysl pro humor a přátele na které je spoleh.A ještě jen do éteru pro všechny holky tady a snad i chlapy....lepší je přibrat 5 kylo a pak to shodit než se upít a nebo sladké si nedat a pak být třeba nervozní...to ne!.......tak po Novém roce dotoho ..dnes ne! ....tak slunce v duši...jako v té předpovědi počasí........a jedeme dál
eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23705
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Jo ještě jsem zapomněla dodat,patřila jsem mezi pivařky a navíc nemám klapku,takže po ránu vyproštovák a bylo vymalováno.Forum pročítám už asi rok a půl,trvalo rok,než jsem si ověřila,že kontrolovatelné pití neexistuje a i jeden Rádler mi přepne mozek a už jsem se vezla,stačila kapka.Nepila jsem každý den,spíš nárazově a víkendy........takže jsem se občas dopracovala se svou hladinou na víkendové turné ....tak to je vše.
eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23706
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 4 měsíce  
Evo, jestli budeš chtít, zavolej mně, 724 978 049, dnes ne, odcházím do hospody, ne chlastat, bavit se, mezi dobré lidi, oni budou pít vše, já jen kafe, limo, no a?Hlavně , že se budeme smát, zpívat, bude nám fajn!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23774
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 9 rok, 3 měsíce  
Já pijem každý druhý den a neviem si s tým rady.Mometalne sa snažím izolovat od znamych,ale je to hrozne doma sam.Vydrzal som najviac 5 dni a potom vzdy zabudnem ako mi bolo hrozne a napijem sa.Asi by som potřeboval odbornu pomoc.Alebo nejaku abstinentku na trávení volnych chvil.
Mato

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4748495051525354
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter