Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Jsem alkoholička
#14648
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Držím Ti palce, ať to zvládneš. Taky s tím bojuju...
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14655
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
H., morální kocoviny znám moc dobře. Zkus vydržet měsíc vůbec nepít a uvidíš, jak se ti vyčistí hlava a bude ti psychicky mnohem lépe. Pak už člověk chce v tom stavu sám zůstat:) A v tom posledním opití už se nešťourej, stalo se. Bylo by ti akorát hůř. Držím palce:)
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14657
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
H. doporučuji ještě pomoc AA, odborníka, antabusu....uvědomuješ si, že jsi se taky nemusela probudit vůbec?Nezkoušela bych abstinovat sama.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14660
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Dekuji za podporu. V poslednim opiti se stourat nebudu. Mam ted novou praci, ktera je pro me prioritni. Uz jsem si koupila pernamentku do fitka a zase zacnu s tim co jsem delala predtim. Vim co mi pomohlo minule. Jen me mrzi ze jsem to dokazala tak dlouho drzet na uzde a ted jsem se dopracovala k tomu co bylo pred lety.clovek si opravdu musi srovnat v hlave priority. A ja urcite nechci chlastat a byt bez prace pratel stydet se pomalu vyjit ven. Dekuji vsem co tady napsali. Ja budu hlasit jak to zvladam. Je fajn se nekde vypsat
H.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14663
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
H., tak budu držet palce a piš, jak jsi na tom:) O prioritách to určitě je. Pokud člověk nekontrolovatelně pije, neměl by radši pít vůbec. Už proto, že si nic nepamatuje a bůh ví co se mu může stát, třeba za úraz apod. A o morálních, psychických, fyzických kocovinách ani nemluvím. Člověk nemusí hned obracet bez pití obracet svůj život vzhůru nohama a snažit se být stoprocentní ve všech oblastech, ale je fajn si najít něco, co člověku dává smysl a dělá to rád, ne kvůli tomu, že se to tak dělá, ale že jeho to prostě baví a zaměstná. Tak hodně štěstí:)
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14665
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
H., držím ti palce!
Monika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14670
Re: Jsem alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahojky. Je zajímavé, jak lidé dělají stále totéž a očekávají jiný výsledek. Jak se točí ve spirále doufajíce, že tentokrát to bude jiné...Dokud jsem nevykročil z tohoto kruhu směrem, který jsem neznal, ale jiní tím směrem jdou už léta, neuzdravil bych se nikdy.
Přeji nádherné letní dny, naplněné láskou a radostí.
Standa, uzdravený alkoholik s úsměvem...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter