Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu.
#13674
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 11 měsíce  
Patriku,
i já jako "bývalá alkoholička" Ti moc držím palce, v Č.D. pozdravuj od Líby-ona Ti to určitě taky sama napíše-drž se,máš před sebou celý život!!!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13675
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 11 měsíce  
Červenák je jedna z nejlepších protialkoholních léčeben v ČR
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13681
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 11 měsíce  
Je to asi pravda, je to tam tvrdý, těžký režim, tvrdí to absolventi různých léčeben, já ale jsem jim vděčná, že se mnou vydrželi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13688
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 11 měsíce  
Nebojte se, nebo to bude pořád dokola, až se Váš problém může zvrtnout do obrovských problémů.
Máte přátele, kteří pijí jen málo (2 piva denně - či 0,5l kvalitního vína denně?). Toto je zdravá dávka alkoholu denně.
Stýkejte se s lidmi, kteří dodržují tyto pravidla a snažte se sebe co nejvíce zaměstnávat. Najděte si ženu, která pro Vás bude hnacím motorem, ale budete muset tyto Vaše zlozvyky rychle opustit. Vyhledávejte koníčky. Navštěvujte lidi, kteří nepijí.
Snažte si jako malý kluk najít vzor, který byste chtěl být.
Toto je poslední možnost, jak můžete vyhrát sám nad sebou -
časem to bude hodně obtížné.
Přeji hodně štěstí a případné otázky na : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
wetas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13705
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 11 měsíce  
Pane Wetasi a Vy jste kdo? Co víte o alkoholismu jako nemoci? Čím se zabýváte, že se tady takto prezentujete? Domnívám se, že nebudu sama, kdo zareaguje podobně jako já. Tady píšou a vzájemně si pomáhají alkoholici a lidi, kteří mají s alkoholem problém. Kteří si mnohdy prošli peklem, padli na kolena a znovu se zvedají.O alkoholismu jako nemoci vůbec nic nevíte, protože byste sem nemohl napsat takový nesmysl (slušně řečeno) "Nedoporučuji nikomu hned abstinovat". Snad si raději prostudujte, komu jsou stránky určené a k jakému účelu mají sloužit. Pokud potřebujete nějakou propagaci svých rad, obraťte se, prosím, jinam
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13746
Re: Od 15 do 20 let pití a závislost na alkoholu. Před 10 rok, 11 měsíce  
Wetas, že jsi spammer mi je jasné. Ale jinak jsi kdo? Psychopat, rádoby psycholog, léčitel nebo majitel vinic a pivovarů (samozřejmě mizerných jinak bys měl odbyt)?
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Poslední úprava: 11/05/2013 19:49 Provedl: petr_n.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter