Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: piju neustále...
#14050
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
piju tajně od 17ti, na VŠ jsme se učili (doteď si pamatuji), že velké procento žen, alkoholiček, začíná pít při mateřské...tenkrát jsem si řekla, jasně, nejsem přeci tak blbá, abych ohrozila své děti...no a je to tady sebelítost, nikdo mě nemá rád, jsem tlustá, atd...
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14051
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
jo a děti zlobí, starší začal značně žárlit, takže vím, o čem je řeč...
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14052
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
jano, a pila jsi před mateřskou taky sama, nebo jen ve společnosti? A jak si teď obstaráváš alkohol? Piješ co máte doma? Nebo ho kupuješ? U mně je ten problém, že pokud se chci napít máme doma fakt na výběr. Od tvrdého (ten nepiju nechutná mi) přes piva v ledničce a máme i menší soukromý vinný sklípek kde je asi 300 l vína. V tom množství se moje dvě deci fakt ztratí Kdybych to manželovi vylila tak mně asi zabije a nic bych už asi nemusela řešit Já bych byla radši kdyby doma nebylo nic. Než bych vypravila děcka i sebe do obchodu, kde bych si mohla koupit víno tak by mně ta chuť se napít na uklidnění desetkrát přešla. Takhle to řeším tak, že poté co jsem se rozhodla s tím fakt skoncovat a dneska mně ti dva zas úplně vytočili jsem mladšího hodila do ohrádky starší šel za trest do pokojíku a já jsem se zamkla na záchod (kde kromě alpy, kterou se mi fakt pít nechce nic alkoholického není) umyla si obličej studenou vodou a až jsem se uklidnila tak jsem vylezla fakt na chocholouška
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14053
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
jo aha píšeš tajně od 17 to jsem si špatně přečetla
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14054
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Mirad,
dvě deci vína není tak moc, na to by měl stačit ten psycholog.
Přeji, ať se Ti to povede.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14055
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Jestliže opravdu piješ jen 2 deci denně, jistě ti nebude dělat problém přestat úplně pít bez pomoci.A další problémy řeš u odborníka, možná jen nezvládáš děti...jsi moc sama....dost možná si namlouváš, že starosti nezvládáš, jen abys ten alkohol do sebe kopla.I decky se budou zvyšovat, to už je zlé.Promysli si, jak je to, přiznej si pravdu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14057
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Líbo, právě že si uvědomuji (hlavně díky tomuto webu za který jsem moc vděčná), že se ty dávky mohou do budoucna (pokud s tím nic neudělám) zvyšovat. Proto s tím chci něco udělat. Už jsem si slíbila, že v takových situacích pít nebudu a zatím jsem to ty dva dny vydržela, i když za cenu zamknutí se v koupelně jak už jsem tu psala Jen potřebuju tu chvilku, abych se dostala z toho hněvu a pak už je to dobré. Už jsem našla jednoho psychologa tak mu zavolám, možná by to fakt bylo dobré řešit nějak konstruktivněji než se do konce života zamykat v koupelně. Každopádně moc děkuji za rady moc jste mi pomohli
mirad
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14058
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj,mám to uplne stejne. Nasekal jsem si strasne dluhy, ted po mne jdou veritele, vcetne lichvaru a nevim, jak z toho ven. Denne piju od rana do vecera. Nyni, uz tyden v kuse. Schovavam se pred celym svetem a neumim to uz zastavit, vubec neumim odhadnout co bude dal....
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14059
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Petře, já to měl ted podobné..Jediné co zbývá je se zakousnout a už nepít.Mě osobně to trvá asi 3 dny pekla, než se vyklepu, vypotim je to hnus.A za měsíc mi otrne a udělám to znova, taky nevim jak z toho ven
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14060
Re: piju neustále... Před 10 rok, 10 měsíce  
Kluci, jednoduše přestat pít, řešit své průšvihy, chlastem se nikdy nic nevyřeší, spíše problémy přibudou.Rad, jak na to, je tu dost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter