Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!!
#17175
Re: Jsem alkoholik a chci to řešit!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj všem....
Měla jsem za celou dobu jen jednu "malou nehodu" a ta byla v podobě 2 vypitých piv tuto sobotu, pak jsem si řekla, že do toho dál nejdu a utla to. Takže si troufám říct, že téměř čistá jsem to šla zaspat a ani si to nevyčítala...měla jsem prostě chuť, ale rozum zavelel a tečka.

ad Perverz : Ano, čaj mi chutná zatím líp, než to víno....ale netroufám si tvrdit, že navždy... Ale moc chci!
A to, že o tvém pití nikdo netuší ti věřím, já s tím opravdu v práci nemám sebemenší problém, nikoho by to ani nenapadlo a to se debaty o chlastu vedou téměř denodenně a navíc mám kolem sebe kolegyně, které by mi to do ksichtu vpálily rády a rychle! :-D
S tou cirhozou bych to neviděla až tak bledě...podle mne pár deci vína denně ti ji nezajistí...to bys musel přitvrdit, si myslím...

Je mi fajn, jsem zatím nesmělá rádobynepička...ale léčím se ))
P.S.: Žádné absťáky jsem neměla, žádný třes, žádné problémy, nic.


Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter