Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Jak to říct?
#17114
Re: Jak to říct? Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj, nevidím to tak zle, dokážu nepít i dva měsíce, jen si musím srovnat psychiku, protože jak přijde něco, co se to týče manžela a ex, jsem klidně 14 dní na víně.
Včera na poradně to bylo dost nepříjemné.
Objednala jsem se k psycholožce, budu tam chodit souběžně - psycholog i poradna. Utápím se v sebelítosti a v pocitech zla - proč se to muselo stát, proč jsem musela začít pít, proč ničím sebe i svou rodinu. Přitom, jak píše Peťo, jiným umřely děti a nechlastají!! Tyto pocity musí pryč!! Koupila jsem si knihu Kouzlo a knihu Tajemství. Budu hledat cestu k sobě samé . . . a cestu k odpuštění . . .
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17133
Re: Jak to říct? Před 10 rok, 2 měsíce  
Petro jsi KVARTÁLNÍ alkoholik.Už to,že piješ v tazích(více po sobě následujících dní)je toho důkazem.Stejně jako přecházení z jednoho alkoholu na druhý.Tvoje myšlení je pitím narušené,stejně jako emoce.Je fajn,že jsi se rozhodla s tím něco dělat.Jen to nevzdávej a vytrvej i když se ti bude zdát,že to jde pomalu,že nemáš o čem mluvit,co probírat.JE TO JEN KLAMNÉ ZDÁNÍ.CESTA K SOBĚ JE BOLESTIVÁ A VELICE NÁROČNÁ.POTŘEBUJEŠ SE NAUČIT ODPOUŠTĚT NEJEN DRUHÝM,ALE PŘEDEVŠÍM SAMA SOBĚ.Držím ti palce.Jdeš na to správně.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17136
Re: Jak to říct? Před 10 rok, 2 měsíce  
Zvláštní kapitolou je alkoholismus kvartální, který může alkoholik víceméně držet pod kontrolou několik let. Abstinuje, potom jednou za čas několk dní propije, vrátí se opět do práce a je schopen stejných výkonů, jako dřív. Nejsou to pouze legendy, ale kvartální pijáci mohou mít různé lhůty abstinence i různé doby zvládnutí návratu do střízlivosti
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17138
Re: Jak to říct? Před 10 rok, 2 měsíce  
Jenže kvartály se zkracují, a pak se pije nonstop.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17146
Re: Jak to říct? Před 10 rok, 2 měsíce  
Je to velice záludné takto pít.Ona tě totiž vždycky taková přestávka přesvědčí o tom,že vlastně nemáš problém.Střízlivě ovšem ani vůbec nežiješ.Bud´ujíždíš na vorkoholismu,či jiném(toho je veliká škála,na čem můžeš ujíždět) a nebo chlastáš.V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEZVLÁDÁŠ SÁM SEBE,SVÉ EMOCE ANI SVŮJ ŽIVOT!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter