Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#2336
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Taky přeji pěkný večer Jirko,
moc ráda Vás tu vidím, ani nepíšete jak Vám je, myslím po fyzické stránce, asi to není dobré, jste statečný, nevzdáváte to. Vydržte, črnást dní je někdy dlouhá doba a někdy uteče jako voda. Moc přeju, aby pro Vás pondělky byly jako pro mě čtvrtky, kdy jsem jezdila víc jak rok k paní doktorce, kde jsem pro sebe našla potřebné zázemí i pomoc, která se neminula dobrým účinkem.
Jirko, pište sem ,třeba se snámi i hádejte až.... a nebo i nepište, ale hlavně vydržte.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 09/11/2010 09:11 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2343
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Andreo,
tak určitě je to motivace setkat se s panem Doktorem,dovíte se dost podstatných věcí,například že alkohol není o tom absťáku to říkal maximálně za týden jsi z toho venku ,důležité je to co bude pak. ale hlavně je tam legrace,věřte nevěřte nutil nás dělat takové legrační pohyby,myslím že se to jmenuje jóga a ještě jsme u toho hulákali.
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2344
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Květo,
tak momentálně sbírám síly na další abstinenci,buď se mi to povede samotnému nebo až za ty 2 týdny až půjdu k té psycholožce,vzal jsem si 5 dnů volna abych nebyl v kritické dny v práci což člověku moc nepřidá
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2345
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Radko,
tak prý když si toho Astona budeš pořád představovat (už jsme si tykali ¨), tak prý by se měl zhmotnit.třeba ti ten kamarád lakýník doveze nějakou bouračku a dá ti ji dohromady.
jen doufám že to takhle nefunguje s lahví alkoholu,jak na ni pomyslím už stojím v Tescu u kasy
na to že mám absťák mám docela dobrou náladu asi zkusím noční výlet když jsem v kondici
tak hezké sny,mě se dneska zdálo že furt někdo chodí po bytě,pak jsem zjistil že se na záchodě pořád zapíná a vypíná expanzní nádržka a dělá to takové divné zvuky.asi ji budu na noc vypínat
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2349
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Jirko,
to je zajimavé, co jste si zapamatoval ze sezení s p.Dr. Nešporem, přemýšlím o tom:" Že alkohol není tolik o absťáku jako o tom co bude potom." Abst. příznaky se mi jeví jako velice závažná a těžká věc, zda se budou opakovat, zavisí na těch důležitějších chvílích, které jsou o tom co bude pak.
Přeji hodně sil Jiří a 5 úspěšných dnů volna za Vámi.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2352
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Jirko-tak jak?Zvládáte?Po každé špatné zkušenosti s alkoholem jsem se dostávala do stavů výčitek a sebeobvinóvání ze selhání.Je s podivem,že strach mne přepadl až když jsem zjistila,že v tom zase lítám a budu muset zastavit.To mi naskočila hrůza z DELIRIA,kterých jsem viděla spoustu.U vás nastal přirozený strach.dalším úskalím bylo,když se mi podařilo,otřepala jsem se z nejhoršího a dostala se do protipolu.Euforie-jde to jako po másle!Jsem dobrá!Zvládla jsem to!Výsledek této euforie byl?Že jsem opět UJELA A ZAČALA PÍT!!!TAK POZOR.
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2363
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Jano,mám to úplně stejně jako Vy, nejdřív nadšení že člověk nepije,řekl bych jedny z nejspokojenějších dnů v životě,potom do toho člověk spadne ani neví jak a diví se.
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2365
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 6 měsíce  
Ta euforie, pak zlom, tak to prožívá každý, jen ten zlom ustát!Střídá se to delší dobu, za čas je klídek, jen vydržet, stojí to za to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2499
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 5 měsíce  
tak už jsem zase tady,konečně jsem oficiálně alkoholik jsem pátý den v ambulatní léčbě,vybaven prášky a péči paní psycholožky ,hodlá se mi věnovat 2 krát týdně což jsem ani nečekal. v nemocnici jsem se propadal hanbou když jsem šel na jaterní testy s razítkem závislý
absťáček byl podstatně lehčí než ty moje osamocené boje,nevím proč jsem se tak trápil.máte pravdu s doktorama je to fakt jednodušší .navíc tam mají i doktorku ke které chodím taky,ta mi te´d dává dohromady játra a psyché
tak zatím,cítím se fajn
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2500
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 5 měsíce  
Ahoj Jirko,
moc Vám to přeju a fandím , takže jste vydržel, došel do míst, kde se Vám budou věnovat, stydět se nemáte za co, buďte pyšnej a važte si toho, že jste s tím dokázal dělat co je třeba
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 22/11/2010 15:56 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter