Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...13141516171819...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#2505
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 5 měsíce  
Květo,
zas tak dlouho to netrvalo,jsou to 2 měsíce když jsem tady napsal první příspěvek a požádal ostatní o pomoc ,pomoci se mi tady od Vás všech dostalo a pak už jen stačilo hledat to správné řešení.momentálně si užívám dny bez abstinenčích příznaků což je prima
jo a díky
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2621
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
tak Vás opět všechny zdravím,u prvního výročí abstinence ,je to už měsíc co nepiju,mě to ale připadá minimálně jako půl roku.času ubíhá nějak pomaleji
přeji všem pohodové vánoce a klidný zbytek roku
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2622
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Tak jsi si dal Jirko Ježíška, nám taky, aspoň mě tvůj úspěch těší,každý den je bezva!Hezké Vánoce, dobrý Nový rok, Tobě, všem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2623
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Jirko, hlavně Tobě velká gratulace a držím pěsti do dalších dnů. To, co jsi sem napsal od začátku,dneska slouží i dalším tápajícím k tomu, že si uvědomí , že to prostě JDE, přestat. I když to není jednoduché a třeba ne na první pokus, ale měj dobrý pocit, že Tvůj příběh poslouží jiným k tomu správnému "nakoupnutí". Hodně síly a zdraví Tobě a dej o sobě vědět !!
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2624
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
tak jsem docetla jiriho pribeh a gratuluju a to je velmi inspirtivni, uz tady smejdim druhy den a ctu a ctu a ctu a
jsem rozhodnuta se k abstinentum taky pridat, neb patrim tez do alkoholik rodiny. Tak dnes prvni den a uz jen to cteni je inspirativni a svym zpusobem i hruzyplne, jak moc si dokazem ublizovat, fuj...
andeo ty se jak dlouho jiz drzis? zdravim petra
petratata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2625
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
určitě sem budu chodit i nadále,člověk se rád vrací tam ,kde mu pomohli a budu Vás informovat o zajímavostech ambulantní léčby -neléčby,případně pokud bych mohl někomu pomoci já,rád to udělám.
taky budu mít ještě spoustu dotazů ,co si člověk nezjistí to nemá

Petratata: Petro,takových příběhů je tu spousta,určitě je to na víc než dva dny čtení,případně můžete taky něco napsat ,když se Vám bude chtít

Líbo,Andreo,hned jsem se šel odměnit ,koupil jsem si televizi,
dostal jsem od paní psycholožky pochvalu,že dělám dobře,tak co s penězma že jo nekouřím,nepiju.....
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2626
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
ja jsem dnes volala do AA a ve stredu se jdu kouknout,
mam odhodlani a verim ze to pujde, toz tak a napiste jirko neco
i o te ambulantni, o tom nevim nic, petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2636
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Petro,
to je prima,že máte chuť se sebou něco dělat a podle mě to nejlepší co můžete udělat ,je promluvit si s někým kdo něco podobného prožil.
ta ambulatní léčba není špatná ale také to není všelék.
můžete tam přijít na pohovor,nikdo Vás do ničeho nenutí,pokud budete chtít domluvíte si nějaký termín ,kdy tam přijdete na zahájení léčby.
vyžadují,aby jste tam přišla ve střízlivém stavu,což je trošku problém -a není to domyšlené.
já tam tedy přišel ráno ale léky jsem dostal až večer,dali mi antabus abych se nemohl napít a prášky na absťák.
existuje daleko lepší řešení ,které snad už nebudu potřebovat a to nechat se zavřít na detoxikační jednotce na 5 dnů,tam pod dohledem doktorů odabstinujete a jdete dom
no a pak chodíte 1x týdně si popovídat s psycholožkou,dostanete antidepresiva a antabus.terapie jednou týdně je žalostně málo,takže pak je dobré chodit i sám třeba do AAA nebo najít nějakou doléčovací skupinu.mě třeba pomáhá chodit sem,teda někdy ,někdy mě ty příběhy tady taky dostanou
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2637
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Petro,dejte pak vědět co Vám řekli na áčkách nebo psycholog
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2639
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Jirko, zajímalo by mě, snad nebudu dotěrná. Máte ještě chuť na alkohol ? Já o anabusu jsem samozřejmě slyšela, ale neumím si představit, jak to takhle rychle zafunguje ??
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...13141516171819...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter