Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#1836
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jiříku,že psychiatr od Tebe dal ruce pryč,buď rád,najdi si lepšího. On to třeba udělal proto,že s tím nemá moc zkušeností,tak nechtěl udělat víc škody než užitku. Jsou to taky jen lidi.
Já jsem zkoušela zpočátku psychoanalýzu také u lékařky, zkasírovala slušný peníz předem, protože je to celkem drahá záležitost a udělala mi standardní vyšetření, pak mi dala vyplňovat nějaké testy a dotazníky, kteréžto se vyskytují i na bulvárnějších serverech a zná je každá tetička, pak se se mnou bavila o svých problémech s chodem domácnosti, o neposekaném trávníku o jiných pacientkách. Chtěla po mě psát deníky, které jsem fakt poctivě psala, které ani ona nečetla, ani jsme je spolu neprobíraly. Byla mi nanic. Po asi dvou měsících jsem to vzdala, ani jsem se jí pak neozvala, protože jsem celou tu šarádu pokládala za sprostý podraz na lidi.
No a ještě pár omylů podobného charakteru jsem měla.
A pak jsem narazila na dětskou psychiatričku a byla úplně neskutečně skvělá, empatická, upřímná, naprostá osobnost a nezapomenutelná a věnovala mi každou vteřinu v době mojí návštěvy, hlavně mi zvedla sebevědomí, vysvětlila mi spoustu věcí a pak se mi ke konci přiznala, že i ona byla zneužívaná - tím pádem mi to došlo i to, že naprosto přesně věděla o čem mluvím...
Na dobrého doktora musíš mít talent hledače pokladů.. Když to štěstí nemáš, tak nesmíš mít moc velký problém, to pak tak nějak pomůže +- každý, hlavně předepisují léky, léky a léky a ještě jednou léky..
Udělej si horký čaj s citrónem a běž spát. Dobrou, Radka
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1839
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Radko, díky za informace, také mě zajímají věci, které mě mohou posouvat dopředu, jde především o poznání sama sebe, přijetí a pracovat s tím co člověk pozanal, že pomáhá. Přetvořit se asi člověk úplně nemůže, ve vypjatých situacích zjišťuje, že funguje to k čemu má blíž, ale alespoň tomu rozumí, proč to tak je a snaží se dál.
Tu knížku si také obstarám, jako Jiří, pa, K.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1840
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jasně Květo,v životě se musíme posouvat dopředu. Někde jsem četla, že proto, aby se z mladýho blbce nestal starý blbec
Přetvořit se člověk fakt nemůže úplně "sakumprásk", páč kdyby to bylo možné, tak se přetvořím v našeho Barču(kocour), který se má nejlépe na celém světě a jeho život mu upřímně závidím.
No úplně tedy ne, ale dost. Barča má omezenější možnosti vyžití, než já, ale asi mu ty jeho nadmíru vyhovují a o jiných nemá ani páru teď tu sedí vedle mě a zírá na moje prsty na klávesnici. Čekám, že mi po nich skočí a zase mi tu něco zablokuje. Koupila jsem mu kašpárka-loutku, je z něj celej rozdováděnej, a tak roupama neví coby..
Přeji prima víkend.R.
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1841
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Libko, už jsi přijela z toho sjezdu?
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1854
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jo, jo, jsem doma, plná emocí, hezkých pocitů, radostných zážitků!Je to neskutečná síla, 300 lidí, co abstinují,jsou plni pokory, mluví se a povídá, vždy se něco nového dozvím, poučím,nedá se to popsat slovy.To se musí zažít.Jsem pyšná,vděčná, že patřím do tohoto společenství-AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1868
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Ahojky Libo,
no vidíš, jaký máš prima pocit, to Ti moc přeju. To je fajn, že se Ti takto daří to emočně vstřebávat, tyto pocity Tě nabijí na moc dlouho. Když je člověk bez toho pití, tak se pomalinku víc a víc daří. I těch radostí přibývá.
Mám radost s Tebou. R.
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1869
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Víš, Radko, to se nedá popsat, Poláci, Američani, Ukrajinci, Maďaři, Češi, Slováci, a všichni máme spolu tolik společného,nějak jsem s něma tu řeč našla, budu z toho žít půl roku jistě.Dnes mně v práci správně měl vytočit zlý šéf, já se mu smála do obličeje, zuřil o to víc, mně to bylo fuk.Práce s alkoholikama mně trochu vycucává, unavuje, ale už jsem zase ve formě, plná síly a jedem, jako s medem!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1871
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Libo, prosím Tě, potřebovala bych s Tebou mluvit hodně soukromě. Ráda bych se na něco zeptala. Je hodně hloupé chtít email?
Nebo mi dej vědět na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/09/2010 18:03 Provedl: Radka. Důvod: .
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1895
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Radko, taky jsi to v životě neměla jednoduché ,snad to už teď bude lepší ,je dobré se člověk naučí nějaké dovednosti jak si pomoci sám.
ještě k tomu mému psychiatrovi on nebyl špatný,naopak skvělý ,
dostal mě ze všeho a našel jsem si přítelkyni atd, a pět let jsem tam nebyl.no a pak už tam byla závislost a to moc řešit nechtěl.nicméně to možná byla i otázka peněz, protože kdybych si u něj zaplatil terapii a ne bezplatnou kontrolu,možná by to taky vypadalo trochu jinak.
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1896
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jiříku, cítím v textu nějaké odevzdání? Jak se daří?
No jo, dneska už to vidím taky jinak. Také jsem chodila k dobré lékařce - kdysi a pak jsem přestala a to byla chyba. Chodit k psychiatrovi je prakticky na celý život. Jako k faráři. Jen mu pěkně naložit ty svoje problémy a ulevit si Však oni na to mají už svoje metody, kterak si od té tíhy obyvatelstva ulevit.. Jenže to prostě nikdo neudělá, ani já to neudělala. Prostě se i ulevilo a už jsem nepokládala za nutné chodit k psychiatrovi. Neuvědomovala jsem si, že si neléčím chřipku, ani zlomenou nohu, ale rakovinu duše. Každá rakovina se musí pak sledovat prakticky celá léta.
Ten software, co nosíme v hlavě, jakmile se jednou porouchá,(jestli je to závislost, schizofrenie a co já vím co všechno) tak je to na furt. Na pořád až do nejdelší smrti. Proto pro mě bylo nutný se úplně celá znova převychovat.
Taky nejsem na sto procent zodpovědná, abych měla nalajnováno co, kdy, za jakých podmínek, proč a důvod proč. Ale hypotéza tu byla
Ne, fakt vážně. Je pravda, že jsem se drilovala mnoho měsíců a tak trochu v tom setrvávám, musím, protože taky nechodím pravidelně k lékařce, taky se mi nechce a někdy taky opravdu nemohu - což by se ovšem správně nemělo.
Důležité ale je, že si to uvědomuju, že je to špatně. Kdysi jsem si to neuvědomovala a spíš jsem situaci zlehčovala.
Ale já nechci mluvit o sobě. Jak se Vám vede, Jiří?
Co auta? Nedávno - a to se musím pochlubit jsem jela v kaipanu. Po Praze. Se známým. Ukrutnou rychlostí. To byla jízda, panečku. Měla jsem půjčenou stylovou kuklu - asi tak z konce předminulého století, řekla bych. Ta kůže byla úplně ztvrdlá věkem. Brýle, tak velké, že jsem při pohledu do zpětného zrcátka viděla divnou sebe jako masařku. Ještě šnorchl a byla bych dokonalá... No a na sobě moderní kostým. Dovedete si jistě představit, jak to ladilo...
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter