Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#2070
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Ráďo, jako ať nechodíme na AAčka?
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2071
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Andrea napsal:
Já AA nikdy nezkusila, ale uznávám, že to je asi pro hodně lidí záchrana. Ale já si myslím, že když nebudu já silná a sama chtít, nepomůže mi ani kolektiv. Stejneě člověk to musí zvládnout sám !To je můj názor, nemusí být správný.

Andreo, jestliže si myslíte, že Váš názor není správný, tak ho změňte Já si za svými názory stojím. Jestliže časem poznám, že není můj názor správný, změním ho a pak mám jiný názor, za kterým si pak také stojím.
Ještě Vám chci napsat, že mým záměrem je, aby bylo lidem z mých některých příspěvků hodně hodně blbě a to tak, aby od chlastu dali ruce pryč. A nemyslím si, že je to známka mých zlobných povahových rysů, citového chladu a nevlídnosti. Moje příspěvky jsou veskrze slušné a hlavně o nikom - kdo komunikuje na tomto webu - v nich nemluvím. Chovám se podle pravidel slušného chování dospělých lidí, alespoň se o to maximálně snažím.
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2072
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Šmankotepanenkoskákavá, jestliže budou prskat a kýchat a kašlat, tak ani tam ne Nic, nikam, doma, učit se
Ahoj Péťo, jak se daří? Kdyby se tak stalo, že byste byla v pohodě, no to by byla paráda.
Vykašlete se na pití, vždyť máte tak úžasnou budoucnost před sebou, jste hodně chytrá ženská a to by byla děsná škoda. Skoro se mi chce říct, že hřích.
Vystudujte a ukažte všem, co ve Vás je. Udělejte si takový svůj tunel, na konci cíl a běžte si za tím. Vy ještě máte šanci si vytvořit nádherný život. Stojí za to.
Tedy mě je tak blbě, ale vůbec nemůžu spát, nemůžu dýchat, nos mám od rýmy úplně lesklý, no krása sama
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2073
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Znám tyto reakce moc dobře, já, já sám, jsem king, najednou je tu dno, ubohost, slabost, a člověk už nezvládá nic.A moc těžko se z toho dna hrabe i s pomocí jiných,je vděčný za každé slovo, radu, jak na to.Komu není rady, tomu není pomoci.Mrzí mně, že se řeší moje osoba, moje reakce z této diskuze, na jiné diskuzi, je to až neslušné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2076
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Radka1 napsal:
Andrea napsal:
Já AA nikdy nezkusila, ale uznávám, že to je asi pro hodně lidí záchrana. Ale já si myslím, že když nebudu já silná a sama chtít, nepomůže mi ani kolektiv. Stejneě člověk to musí zvládnout sám !To je můj názor, nemusí být správný.

Andreo, jestliže si myslíte, že Váš názor není správný, tak ho změňte Já si za svými názory stojím. Jestliže časem poznám, že není můj názor správný, změním ho a pak mám jiný názor, za kterým si pak také stojím.
Ještě Vám chci napsat, že mým záměrem je, aby bylo lidem z mých některých příspěvků hodně hodně blbě a to tak, aby od chlastu dali ruce pryč. A nemyslím si, že je to známka mých zlobných povahových rysů, citového chladu a nevlídnosti. Moje příspěvky jsou veskrze slušné a hlavně o nikom - kdo komunikuje na tomto webu - v nich nemluvím. Chovám se podle pravidel slušného chování dospělých lidí, alespoň se o to maximálně snažím.


Radko1, je znát, že nejen víte, co chtete, ale i jak toho dosáhnout.
Tedy první části rozhodně, některým lidem z některých vašich příspěvků opravdu bylo blbě,
jen se tím nenaštvali na alkohol, nýbrž na sebe, že vůbec někam psali a snažili se najít pomoc.
Dobře jim tak, je potřeba oddělit zrno od plev, ti co hledají nebo o svých názorech pochybují ať raději nikam nepíší, alespoň ne do té doby, dokud se nenaučí uznávat jen své názory, stát si za nimi stůj co stůj a neodnaučí se jednou pro vždy naslouchat i jiným názorům.

Nebyla jste na Lenku zbytečně mírná?
Darka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2079
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Radka1 je ještě mírná, ale ví, o čem píše, prožila vše, co se alkoholismu týká, možná Delirium ne, nevím.A alkoholismus je nevyléčitelná nemoc, která zamává s každým člověkem, konce jsou daleko drsnější, tvrdší, smuné, těžké.Ten, koho rozhodí pár slov, neví, co chce, hraje divadlo sám na sebe.Lže si, čeká ho peklo.Žije v tom pekle, smrt bývá vysvobození.Chlast mu dávno nechutná, nic s ním neléčí, nespí, deprese, smutek, přesto je mu alkohol nejmilejší, dá mu přednost před rodinou, před vším, s vědomím, že se ničí, trápí se, nemůže bez pití být.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2080
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Libko ahoj, jak se vede? Co nového na jihu Zde v srdci slunečno po cestě domů, nyní je gaučově. Ještě mi není úplně dobře, ale včera to byl tedy nářez.. Jdu popřemýšlet..
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2081
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Darka napsal:
Radka1 napsal:
Andrea napsal:
Já AA nikdy nezkusila, ale uznávám, že to je asi pro hodně lidí záchrana. Ale já si myslím, že když nebudu já silná a sama chtít, nepomůže mi ani kolektiv. Stejneě člověk to musí zvládnout sám !To je můj názor, nemusí být správný.

Andreo, jestliže si myslíte, že Váš názor není správný, tak ho změňte Já si za svými názory stojím. Jestliže časem poznám, že není můj názor správný, změním ho a pak mám jiný názor, za kterým si pak také stojím.
Ještě Vám chci napsat, že mým záměrem je, aby bylo lidem z mých některých příspěvků hodně hodně blbě a to tak, aby od chlastu dali ruce pryč. A nemyslím si, že je to známka mých zlobných povahových rysů, citového chladu a nevlídnosti. Moje příspěvky jsou veskrze slušné a hlavně o nikom - kdo komunikuje na tomto webu - v nich nemluvím. Chovám se podle pravidel slušného chování dospělých lidí, alespoň se o to maximálně snažím.


Radko1, je znát, že nejen víte, co chtete, ale i jak toho dosáhnout.
Tedy první části rozhodně, některým lidem z některých vašich příspěvků opravdu bylo blbě,
jen se tím nenaštvali na alkohol, nýbrž na sebe, že vůbec někam psali a snažili se najít pomoc.
Dobře jim tak, je potřeba oddělit zrno od plev, ti co hledají nebo o svých názorech pochybují ať raději nikam nepíší, alespoň ne do té doby, dokud se nenaučí uznávat jen své názory, stát si za nimi stůj co stůj a neodnaučí se jednou pro vždy naslouchat i jiným názorům.

Nebyla jste na Lenku zbytečně mírná?



no comment..
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2082
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
A nebo ti dotyčný nechtějí slyšet pravdu?Co je lepší, pravda ať je sebetvrdší, nebo lhaní, namlouvání si, že je to vše dobrý, všichni ubližují nám, my nikomu, jen chlastáme!!!!Takovým lidem je zbytečné pomáhat, nestojí za to.Je podstatný rozdíl v tom, kdo radí.Člověk , který si vším tím zlým prošel, nebo rádoby znalec všeho, který sám pije.Který poradí lépe!?Na milon procent ten, kdo si alkoholickým peklem prošel, pár let abstinuje.Už jsem někde psala, že Radka je ještě mírná, propít se ke dnu je daleko tvrdší.Někdy je už pozdě na každou radu.Vím, co to je, nepřeji nikomu, aby se propil tam, kde jsem byla já.Každý, kdo si přizná, že alkohol mu dělá problém, nekňučí, nechytá se blbostí, a honem se snaží něco s tím dělat, a je jen dobře, když ví, co ho může ještě potkat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2083
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
A nebo ti dotyčný nechtějí slyšet pravdu?Co je lepší, pravda ať je sebetvrdší, nebo lhaní, namlouvání si, že je to vše dobrý, všichni ubližují nám, my nikomu, jen chlastáme!!!!Takovým lidem je zbytečné pomáhat, nestojí za to.Je podstatný rozdíl v tom, kdo radí.Člověk , který si vším tím zlým prošel, nebo rádoby znalec všeho, který sám pije.
Pravdu?
Ne každý začne svůj problém řešit pozdě.
Ne každý musí narazit na dno.
Ne každý, kdo radí a naslouchá, zákonitě pije.

Psychiatři a psychologové za sebou nemusí mít ústavní pobyt, aby člověku dokázali pomoci.

Když se někdo opakovaně léčí nebo léčbu zahájí až když má dospělé děti,
je ideálním rádcem mladé generace, která ještě nemá rodinu a např. fórum navštíví po jednom tahu?

Razantnost v tomto směru ztrácí na hodnotě,
číst očima vnímat rozumem i citem, neházet lidi do jednoho pytle.
On i alkoholik je člověk, ne jiný živočišný druh.
Na sndě je otázka, kde Radka1 bere jistotu, že když má za sebou 4 léčby, je to číslo konečné?
Darka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter