Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#23110
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Tak jsem již na druhé dovolence po 112 dnech,je to moc fajn abstinovat i když léčba je dost náročná. Chci ještě jednou všem moc poděkovat,že mi pomáhali s rozhodnutím,které bylo nevyhnutelné a správné ... díky. Svět je mnohem zajímavější a barevnější bez chlastu.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23111
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Ládíku, blahopřeji.Ale pozor, neusni na vavřínech, vyléčený nejsi, nebudeš, což asi víš, ale alkohol číhá!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23112
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23177
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
ahoj lidi
Chtěl bych se Vám asi představit.je mi 44 let a nastala u mě recidiva.již před pěti lety jsem prodělal ambulantní lečbu alkoholismu.dva roky sem přísně abstinoval ,ale potom jsem se cítil natolik v pohodě že jsem usoudil že nějakou tu decinku zvládnu.a to byl zřejmě omyl.z nějaké decinky se vyklubalo postupně vyšší a vyšší množství.takže jsem se včera byl opět přihlásit na lečbu.nevím jestli mě ale nasadí antabus,poněvadž musím ještě prodělat vyšetření u internisty a vzhledem k mým zdravotním problémům(vysoký krevní tlak,vysoké jaterní testy atd)nevím jak dopadnu.ale chci se léčit protože stavy které ted prodělávam (a to jsem iž dva dny bez)mě celkem štvou..Přesně jak je v nadpisu.úzkost,únava nespavost pocení atd.a to em dostal včera od psychyatra alespoň tři diazepany.Jinak rodina mě slibuje že mě podrží.
Vít Štadler
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23180
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Dne 7.listopadu jsem ve 14 h. po 117 dnech dokončil ústavní léčbu.Jsem doma.Rozhodně nemám vyhráno, ale jsem rád,že jsem se rozhodl bojovat s černým drakem,kterého se mi podařilo v sobě uzamknout.Klíč je jen jeden a to teď pod mou kontrolou v mozku. Vím už také,že kdyby se ho černý drak zmocnil,zahubil by mě.Ale mám jiné plány,žít ....
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 08/11/2014 12:28 Provedl: Ladislav.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23181
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
to ti moc fandím,ale nemůžu si dovolit jít do ústavu(nezvládl bych to finančně)tak to chci řešit u práce.a takový lidi jako jsi ty mi snad dodají sílu,protože taky chci žít a plánovat normální život
Vít Štadler
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23183
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Víťo, nejsem si jist jestli to zvládneš sám. Pokud máš psychiatra, je rozhodně lepší se poradit s ním.Co se týká ústavní léčby, je hrazena zdr. poj. a jde ti nemocenská.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23184
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
psychiatr říkal že na ústavní lečbu by to eště neviděl,teda pokud na ní netrvám.Rodina mě zatím neodepisuje a zkouší mi věřit.tak uvidím.Je fakt že pokud se zarvu do práce tak na ten chlast ani nepomyslím,ale chvilka volna a jje zle.asi se to jmenuje kvartální alkoholik ale i to mi překáží a vadí
Vít Štadler
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23189
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
Sám cítíš nejlépe, co bys měl dělat.Léčebna tě ochrání před alkoholem,hodně tam pochopíš o své nemoci,nebo zkus antabus a AA.Někde poblíž skupina AA jistě funguje.Najdeš zázemí, pochopení, pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23197
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 6 měsíce  
tak aby toho nebylo málo,tak mi v noci volala dcera že roflákala auto,ale že je v pořádku(zaplať pánbuh) tak sem celou noc jezdil po policajtech a po nemocnicích.ale jak říkám auto jsou jenom plechy a zdraví je nadevše.rozklepanej sem ještě teď a to nevím jestli je to ještě abstak anebo nervy z nočního případu.A to mám ještě strašný strach z pondělního vyšetření u internisty.držte mi palce ať mi můžou nasadit antabus.
Vít Štadler
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter