Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21002
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Děkuji všem za reakce, jakékoliv byly.. Dnes první večer bez alkoholu. Zvláštní v tom, že ho mám k dispozici a nepiju ho...je v lednici.. Přítel přišel před chvílí z práce, otevřel si pivko na žízeň...už nejsem aspoň doma sama. Pro dnešek je vyhráno!
A.J.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21003
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
A.J. napsal:
Děkuji všem za reakce, jakékoliv byly... otevřel si pivko na žízeň...už nejsem aspoň doma sama. Pro dnešek je vyhráno!

Ono - to pivko, nie je od smädu, ale denná dávka drogy!
(racionálne zdôvodnenie prečo pijem!)

Od smädu je lepšia minerálka, však?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21004
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Proč jsi tak sama?máš nějaké koníčky?Baví tě něco?Nebo jen sedíš a čekáš na přítele až dorazí z práce?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21005
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Je moc smutné, že nechceš přestat pít, nepřipustíš si, že to víno tě už ovládá, doplníš svou hladinku, a hned je hezky na světě?V 25 letech bys měla mít jiné radosti a už vůbec ne myšlenky na smrt.Proč nejdeš k lékaři, jestli máš nějaké zdravotní potíže?Bojíš se, že by ti oznámil, že jsi zdravá?Ono se přeci tak krásně popíjí a lituje se, smutní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21006
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Každý den, kdy se to podari, je fajn taky moc nerozumim, ze jsi sama... pises, ze mas fajn praci i vztah, chcete baráček. ten muj chodi domu po 9., ja jsem docela rada, ze mam par hodin po praci oddych Pravda je, ze pro me jsou tohle ty kriticke hodiny. ne, ze jsem sama, ale udelat si s alkoholem predel mezi praci a volnem (nebo uklidem).... no hruza, vim. Jinak ja mam plnou lednicku, mamka mne minuly vikend vyzbrojila 6ti lahvema...
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21008
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Mamka netuší, že ti ubližuje.A ty se klidně uchlastej.Vedeš pořád řeči, výmluvy, chceš pít.Až budeš chtít přestat pít, může být už opravdu pozdě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21009
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Danka,

6 fliaš je pre alkoholika *danajský dar* = trójsky kôň, v tyle usilujúceho o triezvosť.
Je TO priama diverzia/záškodníctvo proti úsiliu a snahe o úzdravu!

(Opičia láska v nevedomosti - neznalosť vzťahov a príčin v alkoholizme.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21011
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Danuš,není dobré,že máš doma alkohol.Není vůbec dobré,že ti máma nějaký kupuje.Myslím,že problém je v tom,že jsi s mámou upřímně nehodila řeč.Nepromluvila jsis s ní o tom,že máš nějaké problémy.Myslím,že by sis měla najít ten prostor a v klidu jí všechno o sobě říct.Věřím,že ji to možná zarazí,zřejmě to zcela nepochopí,ale vím,že ti bude hrozně moc vděčná za upřímnost.Tobě se uleví,že nemusíš nic zakrývat a budeš mít ze sebe lepší pocity.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21013
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jana Mertosová napsal:
... Nepromluvila jsis s ní o tom,že máš nějaké problémy.Myslím,že by sis měla najít ten prostor a v klidu jí všechno o sobě říct.

Úprimným rozhovorom rozhodne nič nezkazíš...
Do toho!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21016
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Ona mi to koupila na víkend u ni, byla to bedna, řekla jsem ji, ze to omezuju, tak to propasovala v neděli do auta. Přitom si stěžuje, ze piju. Nechci o tom psát, to je kapitola sama o sobě...
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter