Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21167
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dobře Petro, Dana si musí vybrat sama, máknout, snažit se.Přesně jsi popsala většinu alkoholiků-litujte mně, foukejte na bebí, pomáhejte, stejně se opiju, a budu nadávat zrovna vám.Litujete málo,a já jsem přeci taková chudinka!Opičí láska zabíjí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21168
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Petře, jestli ještě chlastas, přestaň!!!!! Jinak bude neděle hrozna
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21169
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Petro, budu hledat. Psychiatr říkal, ze mám max držet dobrý životní styl, ale dal se už bez specializované terapie nedostaneme. Budu hledat, ale fakt na pojišťovnu mají strašně plno
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21170
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Peti, me vyhovuje, kdyz mi někdo rozumi a kope do zadnice tutununu od psychologa by mi bylo k ničemu..
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21171
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dana napsal:
Peti, me vyhovuje, kdyz mi někdo rozumi a kope do zadnice tutununu od psychologa by mi bylo k ničemu..

... a ako potom sedíš?
To kopanie je tiež na plný úväzok?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21172
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Ideálně hrazené pojistovnou
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21173
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dano, proč by ti měl psycholog nebo někdo jiný porozumnět?Ono to tak v realitě není že mi budou nejlépe všichni rozumnět a chápat.Psychologická cesta je POROZUMNĚT,POCHOPIT A PŘIJMOUT SEBE SAMU.Až poté,co se ti podaří u sebe toto zpracovat začnou tě přijímat i jiní.A sama zjistíš,že se nemáš nad čím znepokojovat,když to nebudou všichni.Sama zjistíš,že toto a spousta jiných věcích souvisí s NEREÁLNÝM OČEKÁVÁNÍM.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21174
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Co se týká psychologů.Ví,že hodně lidí má ten problém,že se vidí nereálně.Že si sami sebe přikrášlují,bojí se pravdy,nebo ji vůbec nevidí.Potom terapie je taky okecávání plné bludů a vlastních přesvědčení,které jsou zavádějící.Taková terapie,kde to psycholog toleruje je u závislého na prd.Protože je důležité to vlastní rozebrat,nebo rozbít na atomy.Rozdrtit vlastní fikce,aby zůstalo jen čisté já.Je to drsný,bolí to.Je to konfrontace s jinou pravdou.Ale bez toho to nejde.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21175
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jj, Jani, to jsem myslela tím porozumět. Budu hledat, snad se zadari, už jsem zkoušela v létě a je to katastrofa, kdyz nemáš 700 Kč, které do toho tydne nebo ob dva das. Je mi jasné, ze tu budou reakce typu, ze se vymlouvam, ale v tom to neni. Mám toho dost, co řešit, cele je to sebedestrukce. Kdy jdeš do toho azylaku? Ted jsem odmítla rozlucku se svobodou, byly řeči typu das kofolu, ale to už se vidím, haha.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21176
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
A.j., jak to jde?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter