Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21192
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Možná Dano už bude s lékařkou komunikace jiná, přiznáváš, že máš problém s pitím, změnila jsi se za tu dobu.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21193
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Heleno, moc dekuji. Totac pamatuji, ale měla jsem vzhledem k veku jiné starosti. Dekuji za praní. Za par týdnu to budou 3 měsíce po potratu, tedy i čas se zamyslet, co dal. Libo, já usla pidi krok - nepiju přes den, kdyz o víkendu překročim lahev, vím, ze je zle. Kdybych měla normální historii, jsem pijan.Ted se zhoršují úzkosti, snad neupadnu. Ale můj postoj k alkoholismu se změnil hodne. Dřív to pro me bylo mít úrazy, ztrácet věci, nevstat do prace. Tak jsem se utesovala, ze to se mi nestává. Ted už mám hranici jinde.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21194
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Pravda je, ze slyšet spontánně od někoho, kdo me zná, ty už tak nechlastas, co?, je super pocit!!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21380
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Zdravím zase po nějaké době..u mě zatím vše při starém. V tom to týdnu zatím pouze 2 dny bez alkoholu, zbytek provázen klasickým množstvím piv. Dnes střik z 400ml vína...
A.J.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21409
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
a.j. Jsme na tom podobně. Jen ja dřív chlastala víc, ted ty dvě dvojky denně, víkend tři, jeden den bez alka. Chtělo by se to hecnout
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21410
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Taky jsem dřív chlastala až moc..na jednu stranu jsem ráda, že už teď nemám potřebu pít víc než je ta obvyklá míra, na druhou stranu vím, že i to málo mi nedělá dobře... Hecnout se můžu, nejdýl jsem to vydržela 3 měsíce, to už je 2 roky zpátky. Od té doby to bylo max pár týdnů nebo dní:-/
A.J.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21413
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Právě jste mi připomněli doby,kdy jsem pití dokázala korigovat a zastavit.Zamyslela jsem nad tím,jestli bych byla ráda,když bych si jednu skleničku dokázala uhlídat.Upřímně řečeno,nestálo by mi to za to.Vůbec nic bych z toho neměla,žádný požitek ani úlevu,netož uvolnění.Naopak.Byla bych velice napjatá a na pozoru,abych to uhlídala.Dělat si dobře,abych se cítila blbě?To mi nedává žádný smysl.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21414
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Tady je právě ten problém. Já to mám ráda, přináší mi to příjemné pocity a nemá to žádné negativní dopady..Ničí mi to zdraví, ale nijak to nepociťuju... To je ten průšvih
A.J.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21415
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Mám to taky tak...
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21416
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Zatím to tak máte, ale věřte, že bude s pitím hůř, a hůř.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter