Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1112131415161718
Dolů
Téma: Můj příběh
#21809
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Protože mně šlo o život, nezakázala jsem si přestat pít, ale chtěla jsem přestat, což je asi rozdíl.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21810
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Libo,
i mě šlo o život, srandičky typu já to zvládnu, dvě-tři decky, jedno pivo-kravina.Žádný alkoholik to takhle nemůže zvládnout a kdo si to myslí, tak i na něj dojde.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21814
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Tiez som skusala pit kontrolovane, ale bola to blbost, suhlasim s helenoT, ze toto nedokaze ziaden alkoholik.Teraz nastastie to tiez citim tak, ze pit nechcem a nie ze si nieco zakazujem. Keby si to zakazujem, asi by to funogovalo len na chvilu, lebo bed to pozname vsetci, ze zakazane ovocie chuti najlepsie..
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21831
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
A jak je ta střízlivost bezvadná, co?Už bych neměnila, s alkoholem chvilku opojení, pak zlo, smutek, hnus.Bez něj klid, důstojnost, smích.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21910
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
Dnes: půl láhve nealko vína:) Měli jste to už někdy?
Bety

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21914
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
Já ano. Koupila jsem si ho, když jsem se snažila "kontrolovaně" pít. Byla jsem fajnšmekr na vína, takže tohle mi přišlo, jako sednout si z BMW do Trabantu.
Navíc, i nealko drinky vyvolávají craving. Jakmile jsem si cucla tohodle, už jsem nepřestávala myslet na opravdové.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21920
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
Tak na mě to funguje přesně opačně. Já víno miluju a tohle mě ho tak znechutilo, že na alko už chuť nemám:)
Bety

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21922
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
Proč se zbytečně dráždit, a ještě hnusem.Za mého pití takové víno nebylo.A nyní si lahví nevšímám, ať je!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22016
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
Ahojte, myslim si, že to snižování alkoholu se týká jen alkoholiků v odvykačce - tj. krátkodobě. Snižují se tak nesnesitelné abstinenční příznaky. Pokud je člověk pijan, asi může pít kontrolovaně, jednou za čas se i opít. Podle mě, ale pokud je alkoholik, tak pít nesmí, to je známá věc. Protože jak si čuchne, tak jede
Jana Morisová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22040
Re: Můj příběh Před 9 rok, 7 měsíce  
Zdravím všechny. Jen jsem tak zběžně přečetl pár posledních příspěvků a píše se zde o tom, že abstinující alkoholik již nikdy nesmí pít. To vůbec není pravda!!! Já abstinuji cca 3 roky a postavil jsem si to jinak. Já si můžu dát pivo klidně třeba hned teď, nikdo mi to nemůže zakázat, ale já NECHCI a to je pro mě obrovskej rozdíl. Můžu, ale nechci...
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1112131415161718
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter