Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21017
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jinak v pondělí jsem to zvorala klasicky. Po praci na skleničku, chtela jsem platit, místo toho mi donesla další, protestovala jsem, slečna, ze to neodnese, ze než dopiju, tak si to určitě rozmyslim a ze mi to neublizi. Tak jsem si to rozmyslela
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21018
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
No, ty jsi ale fakt chudinka, ty nechceš pít, to oni tě nutí, musíš pít, coooo?Ty jsi takový slaboučký skleníkový kvíteček, ne?Zbytečně se ti tu snažíme pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21019
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Nejsem chudinka. Jen si to vycitam, jak křehkou mám hranici, ten den jsem dala flašku vina, což už je selhání. Nehodlám se uchlastat, co sem chodím, držím se na třetině předchozí konzumace. Neni třeba silných výrazu, desit, ze se to rozjede, se umím sama dost
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21020
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dano.Máma ti nadává že piješ a kupuje ti to sama.Dokonce ti to vnutí a pomalu propašuje.Servírka ti dokonce diktuje co můžeš,co nemůžeš.Dokonce ví,co ti udělá dobře.Dostala bys do sebe 2 porce oběda i kdyby sis objednala jen jednu?Mámě jsi řekla neúplnou pravdu-jen jsi něco jako naznačila-což budeš muset napravit a chtěj nechtěj ZAČÍT BÝT UPŘÍMNÁ-at´se děje co se děje.Co se týká té servírky-COŽ TAK NAUČIT SE USTÁT SVÉ VLASTNÍ ROZHODNUTÍ.Mně osobně by takový přístup urazil a donutil k zamyšlení.Je vidět,že tě už zná.Že ví,že toho vypiješ mnohem víc.I to,že jsi lehce ovlivnitelná.Už toto by mne na tvém místě zasáhlo.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21021
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Pokud znamená byt slabá to, ze jsem jednoho dne nevstala s přesvědčením, ze abstinuji, pak to dvakrát porušila, ale radu let vydržela, pak ano, to nedokazu
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21022
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jani, Jo, zná me. Ví, ze normálně jsem pila 3 - 4. Jo, je to ostuda, připomenutí z minula a moje selhani
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21023
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Ostuda to bude ještě větší když si nepoložíš otázku JESTLI TO VŮBEC CHCEŠ ZMĚNIT?JAKÝM ZPŮSOBEM TO MŮŽEŠ ZMĚNIT?CO SE MUSÍM NAUČIT PRO SEBE ABY SE TAK MOHLO STÁT?A ZAČNEŠ VE VŠECH PŘÍPADECH USKUTEČŇOVAT.USTÁT SI SVÉ VLASTNÍ ROZHODNUTÍ ZA KAŽDOU CENU!VE VŠECH SITUACÍCH!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21024
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Ještě, že ti servírka neporučila, abys sis hodila mašli.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21025
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dana napsal:
Pokud znamená byt slabá to, ze jsem jednoho dne nevstala s přesvědčením, ze abstinuji, pak to dvakrát porušila, ale radu let vydržela, pak ano, to nedokazu

Danka,

o tomto presne je recidíva - súčasť našej nemoci!


Prichádza zradne, znenazdania a potichu - bez fanfár,
varovania alebo výstrah.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21033
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Kdyz už máme ten sibenicni humor, provaz obesence lze velmi dobře zpenezit
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter