Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21049
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Petro,příčina je velice jednoduchá.Málo kdo si přiznává,kolik je v něm agresivity když se mu nedaří přestat a už vůbec si to nepříznávají ti,kterým se to podaří,ale nervozita a potlačovaná agresivita v něm stále zůstává.Málo kdo dokáže být v této fázi natolik upřímný-tím v druhém probouzí domněnky a dohady.A tím je konflikt na světě.Přesně tak to často funguje i léčebnách.No a o tom,aby se to všechno upravilo je doléčování třebas AA a pod.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21050
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
0,25 l - samozrejme

me uz ty utoky taky nebavi. za chvili me zacnete obvinovat z preklepu nebo ze pisu v poledni pauze, coz obe pro nektere z vas bude dukaz, ze jsem opila
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21051
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Nic si z toho nedělel...Po 0,25 nemůžeš být opilá, max. se trochu motat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21052
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dano vůbec nemám důvod útočit.Stále si nepřipouštíš,jakému vnitřnímu protivenství stojíš.Jak je chlast zrádný.Nikdo z nás ti nepřeje,aby jsi musela projít touto záludnou cestou.Já ti jen ukazuju chyby,kterých se dopouštíš.Stejně jako jsem se jich dopouštěla i já,které znám velice důvěrně.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21057
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dano,něco se s tebou děje.Cítím z tebe skepsi a zklamání.To první znám.Také na mne doléhaly pocity zbytečnosti,marnosti ve chvílích,kdy jsem ztrácela víru,sebedůvěru sílu a chut´s pitím nadobro seknout-vykašlat se na všechno a na všechny.Jsou to jen krize,které velice rychle pominou,pokud sama nepropadneš do sebelítosti a toho,že ti celý svět nerozumí,nikdo nechápe a nerozumí.V těchto chvílích jsem to byla jenom já kdo nechtěl rozumnět,pochopit-jednoduše jsem v takových chvílích já nerozumněla a nechápala sama sebe.Nebo jsem právě v podobných chvílích potřebovala a očekávala pochvalu od jiných lidí,která nepřišla.Tímto očekáváním od jiných jsem si sama připravovala živnou půdu pro své zklamání.To pochopitelně přešlo v sebelítost a už jsem se rochnila v pití.Musela jsem to v sobě změnit.Přestala jsem očekávat od jiných a učila se pochválit sama.Musela jsem se pracně učit naslouchat sama sobě a klást si otázky-podobné těm,které občas kladu i na tomto foru.Já se na ně učila odpovídat poctivě s tou největší upřímností,která ve mne byla.Z počátku jí moc nebylo.Čím déle jsem to tak dělala,tím jí bylo víc a víc-a já z toho měla velikou radost.Steně tak velikou radost jako ze své abstinence.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21061
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Forum sleduji už dlouho, pomohlo mi udržet motivaci. Líbo, mluvíte o Bohu a pokoře. Snad ji máte k alkoholu, jinde ji nevidím.
Janreil

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21064
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Líbo: hodně jsem si o tom přečetla a vůbec nepochybuji, že to funguje. Jen se mi vloudila myšlenka,že se mi nechce někam, kde se lidé vzájemně napadají. Možná zapracovalo ego, už tuší, že tentokrát jsem fakt rozhodnutá:-).

Janreil: Myslím, že Líba je obyčejná, hodná ženská, která prošla peklem a ví, že kecy nemají cenu. Nemaže tady nikomu med kolem huby, protože ví, že to nemá smysl.Jiná cesta než přestat chlastat, prostě není!!
Komunikuje způsobem, který se nemusí každému líbit, ale pomohla plno lidem a výsledky se počítají. Kolika lidem jste od pití pomohl Vy? Pokud pomáháte, napište nám, jak. Každá dobrá rada se hodí;-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21066
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Ještě, že ti servírka neporučila, abys sis hodila mašli. - cituji Líbu, ano, toto je výrok hodný typu člověka PetraCH,kterého Líba tak odsuzovala. Nemá smysl to komentovat, úsudek o míře pokory, necht si udělá každý sám.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21068
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Ja se k tomu už moc nechci vyjadřovat, ostatne podobná témata jsou i v jiných vláknech.... Navíc masli, na rozdíl od alkoholu, odmítnout umím, zas taková květin ja nejsem Komunikace přes internet je zradna.... Navíc je pravda, ze se k abstinenci neumím rozhoupat a mám strach z toho, ze upadnu tam, kde to bylo. Vlitla jsem do stresu, aniž bych byla dost silna. ... Bylo to moje rozhodnuti. Všem dobrou noc
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21069
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Takže necht je poučením pro druhé heslo AA first things come first - nevim v češtině, něco jako nejdříve to nejdůležitější? Ja doufám, ze se udrzim svého tenkého ledu pití nad míru, ideálně ho pokorim, ale to nevim...
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter