Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21151
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Přesně tak jsem to měla já. Když jsem měla hladinku, bylo to v pohodě. Když nebyla možnost, přišla úzkost jako hrom. Závislé tělo si tak říkalo o další příděl. Takhle to bylo řadu let.

V okamžiku, kdy jsem se OPRAVDU rozhodla, že tak už žít nebudu, a přestala, pár dní potom byly takové úzkosti, že jsem nemohla ani vstát z postele. Musela jsem si vzít v práci volno.
Vydržela jsem, moje rozhodnutí je opravdové. Bylo to pak jako počasí. Pár dní zamračeno - šílené úzkosti a další abst. příznaky a pak přišlo slunce. Nádhera stojí za to nebýt bábovka:-).

A ještě ti Dano možná pomůže, když ti napíšu, že čím déle jsem pila a zkoušela přestávat, tak pokaždé úzkosti a deprese byly větší a větší. Čím dříve se jim postavíš, tím dříve se uzdravíš.
Máš nádherný cíl- mateřství, to už stojí za to se pohnout z místa a dát víno navždy k popelnici;-)

Já odstraňuji příčiny svého pití s kogn.beh. psychologem. Funguje to, nehledej ho dlouho, budeš dlouho čekat a ty čekat nechceš, viď?
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21155
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Peti,diky, nemas nahodou nejaky tip na psychologa? obvolavala jsem je asi pred mesicem, nasla jsem, ale tenhle typ terapie nedela... maji hodne plno..
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21156
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Poslední dva dny se mi vracejí paniky, asi jsem fakt krehule, co musi hodne spát, cvičit jógu atd. A nebýt ve stresu, zjevně je alkohol jen jeden z faktoru... Našla jsem a psala na nějaké kbt skupiny, uvidíme. A nahlásila se na jógu. Ale úzkosti se s nástupem do prace zhoršují rychle.... Libo, ta prace me baví, ne ze mi nevoni
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21157
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Řeším ted i velké rozhodnuti. Segre naši dali barák, mne pripada čast pozemku. Takže rozhodnout, jestli prodal byt a začnu v jiném městě stavět. .... Ale to je druhotné. Přítel s tím nepomůže, ten nemá nasetreno nic a spokojeně by žil pod stanem
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21158
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Normálně sm nelitej jak váza
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21159
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano,Libo,Jano a je mi fajn....kurva proc???
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21161
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Potvrzuju zkušenosti, co tu píšete. Když jsem pila víc, tzn. na párty, druhej den jsem měla tak šílený úzkosti, že jsem bez piva nemohla fungovat... čim víc jsem se ale léčila pivem, tim horší byly úzkosti. Pak se přidaly strachy, panický ataky.... Cvičení jogy je sice fajn, sama ho provozuju, ale zásadní věci neřeší. Každej člověk je specifickej, u každho jsou jiný důvody a způsoby. Z mojí zkušenosti je potřeba vytahat na světlo věci co ti dělaj v hlavě bordel. Základ všeho je chytit se za nos a přestat si dál kopat jámu, to znamená přestat chlastat. Teprv potom může šlověk začít normálně uvažovat:) Bejt prostě střízlivej Hezkej večer všem, držim vám všem tam palce
jana Morisová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21162
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
petrch napsal:
...a je mi fajn....kurva proc???

...," pretože si ako *váza*(!)." ...(viď. ^ vyššie...)

Práskni sebou o zem a rozbi opičiaka na črepy!!!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21164
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Vůbec si neumím představit jak je nalitá váza.
Vlastně ano, když dáme do vázy květiny, tak tam nalijeme vodu.
PetřeCh - nesrovnávej se s vázou. Váza je rozumná, takže nechlastá;-).


Jóga neodstraňuje příčiny pití, ale je dobrým pomocníkem pro vyplnění prázdnoty, která zůstane, když začínáte abstinovat. Já cvičím léta, miluju jógu a troufám si říct, že to jedna z věcí, která mi při abstinenci opravdu pomáhá.
Od září jsem se přihlásila na studium jógy, budu chodit v Praze na víkendové semináře.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21165
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano, omlouvám se, ale budeš si muset psychologa najít sama.
Jednou jsem jí doporučila a se zlou jsem se potázala. Tahle paní totiž opravdu umí a každý na to není připraven.
Někteří lidé, chtějí politovat, foukat na bebíčka a slyšet, jací jsou chudáci a přitom v podstatě nic nedělat. Ona to nedělá. Je jako Líba - nakopává a to ty nemáš ráda.
Můžu ti tedy akorát poradit - sedni si k internetu a řiď se citem. Najdeš a za výběr budeš odpovědná jen ty;-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter