Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit
#23356
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 5 měsíce  
Liba napsal:
Nevíte, co on lékařce nakecal, jistě jí neřekl pravdu.

Pravdu,ale věděla..Vždyt jsem ji volala osobně než tam šel...ale co se dělo uvnitř samozřejmě nevím....jen néni lékaař jako lékař..
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23358
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 5 měsíce  
Proč by lékařka měla věřit tobě, ne jemu?Ubližuješ si hodně sama, obviňuješ možná neprávem okolí, ale za vše může jen bratr.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23374
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 5 měsíce  
Archibald,
množstvím alkoholu, jako kdybyste popsala mně.
Taky mám parádní kila kvůli tomu nahoru.
Je dobré nemít doma žádný alkohol, čtu tady ve starších příspevcích, hodně to pomáhá. Takže jsem se dočetla, že se tomu říkám suchá domácnost, nemít doma nic s alkoholem.
Pak tady někdo napsal myšlenku, že je to jak špatný program , jak když si stáhnete virus do pc a není na to stoprocentní antivirus, takže jak se spustí ten vír, že si máte jít koupit alkohol, tak hned smazat z hlavy. Pijete večer, takže alkohol kupujete asi dopoledne. Než půjdete cokoliv nakupovat, urovnat si všechny myšlenky v hlavě, zajít třeba sem na fora, posilnit se myšlenkou, že si to nekoupím. Řeším to tak, že se snažím co nejméně chodit nakupovat, dělám velké nákupy raději narázově a posilněna myšlenkou, že obejdu regál s vínem velkým pbloukem. Sejde z očí, sejde na tu chvilku z mysle. Chleba si raději upeču, včera se mi nějak nepovedl a už se mi v hlavě honilo, musím zajet do obchodu, nebude chleba....necítila jsem se silná, bylo pozdeji odpoledne, taková ta špatná doba pro mně, kdy se to ozývá. Vzhledem k tomu, že nechci nic na depku , žádné léky, tak se začínám jasně poznávat kdy to přijde jasněji. Takže ne, zadělala jsem do pekárny na nový chleba a honem si zamestnala mysl něčím jiným. Vyhýbám se malým důvodům jít něco koupit do domácnosti, zatím, než nabydu větší sílu odolat. Zjistěte si sama na sobě, kdy ten alkohol kupujete a bojujte.
Píšete váha...no to mně štve, ale už hubnu. Řeším to v příspěvku alkoholička a váha. Takže doporučuji pročištění oraganizmu , zejména ostropestřec. Sice jsem začala po něm furt chodit na velkou)))omlouvám se, že to píšu, ale funguje. Čistí, regeneruje a odtučnuje)))
Držte se, když Vám bude smutno, když se budete chtít z jakýhokoliv důvodu i bez důvodu napít, přijdte honem sem, vypište se, napište cokoliv, nebo si tu jenom pár minut pročtete a uvidíte nejste v tom sama, to pomáhá.
Bojujte, stojí to zato, děkujte za každý den, kdy se nenapijete, pochvalte se. Já každé ráno tady čtu, udělám si kafe a šup sem se posilnit, načerpat silu a pak podívat se na sebe do zrcadla a řeknu si to je fajn, dám to!
I depka ustoupí. A váha se taky pohne dolů. Tělo a duše má üžasnou sílu regenerace, jen musíte chtít.
Držím Vám palce, myslím na Vás a budu čekat, až se ozvete jak bojujete.
Z üsměvem jde všechno lépe, ne s alkoholem.
Čerpejte pozitivní energii s humoru, čtěte si třeba i vtipy, usmívejte se, delejte si radost drobnýma věcma. Já si nakoupila na netu masky na plet, cvičím, přerovnávám šatník a čekám, kdy zase obleču, do čeho se už nevejdu, páč chci být zase hezká, hubená a mysl mít zaměstnanou i trošku sobecky na sebe.
Taky se snažím co nejvíce řídit auto, abych nemohla pít. Zkuste přihlašte děti někde do kroužku kam je mustí vozit, sejdete se i s novýma lidma. Objednejte se pravidelne ke kadeřnici, kosmetiku-cokoliv. Jenom, se neuzavírejte sama do sebe s pocitem na večer si sednu a dám sedmičku.
Přeji krásné dny všem
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23376
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 5 měsíce  
Archibald,
jen ještě doplním , pro předškoláčka je dobrý jazykový kroužek, je to formou hry, baví je to a hodně ho v tom posunute dopředu až půjde do školy.
Píšete, že je často nemocnej, hodně pomáha v chřipce, nebo i preventivně v chřipkovém období na posilnění imunity chlorella.
Omlouvám se, že odbočuji od hlavného tématu.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23400
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 4 měsíce  
Dobrý den, děkuji za rady. Nějaký ty bylinky vyzkouším, ale ty předškolní jazykový kurzy zatím pro moje děti nejsou. Jsou na to ještě malý. Zatím probíhají akorát návštěvy logopeda.
Jinak u psychiatričky jsem nebyla. Zkusím to sama. Zatím chuť na alkohol ani nemám. Ta chuť mě nejvíc přešla v pondělí, když jsem musela shánět novou zimní bundu, protože ty starý bundy sotva zapnu a na to konto jsem se dozvěděla, že příbuzný, co se u nás náhodou zastavili o víkendu, ze mě byli úplně v šoku, jak jsem prý strašně přibrala, že by mě prý ani nepoznali... A já jim musím dát za pravdu, že se taky nepoznávám. Takže zatím nepiju pátý den, snažím se jíst zdravěji a neládovat se v noci a zatím mám dole kilo.
Archibald
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23568
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 4 měsíce  
Tak, jsem vás chtěla informovat, jak dále bojuji.
Vydržela jsem přesně 14 dní a pak jsem si jeden večer dala víno a ani nevím proč. Pak jsem vydržela týden a dala jsem si znovu. Od té doby je to cca týden zas zvládnu tu láhvinku vína denně.
Archibald
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23569
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 4 měsíce  
To proto, že bojuješ, neučíš se vedle alkoholu žít.Chceš to zvládnout sama, nemáš na to....jdi na AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23648
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Souhlasim,je treba mit z piti respekt, protoze nad nim nikdo z nas nemuze vyhrat.Prilezitosti je spousta, tak je dobry zastavit se a zvazit pro a proti.Chvilkova uleva nebo ranni deprese?
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23651
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Nikola1,

výhercov a víťazov sú plné cintoríny...
(hoci oni/y to už nevedia)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23730
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter